reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Anecia watek jest bardzo wartosciowy dla dziewczyn po IUI wiec nie pozbawiaj mozliwosci czerpania wiedzy na kazdym etapie o rzeczach o ktorych in vitrowki czesto nie maja pojecia. Ja mimo, ze watek juz mnie nie dotyczy bo po 5 IUI przenioslam sie na in vitro ale pomagam dziewczynom jak moge. Sluze swoja wiedza i doswiadczeniem bo wiem jak zagubiony czuje sie czlowiek na poczatku drogi walki o dziecko. Ja jestem wdzieczna dziewczynom, ze rok temu odpowiadaly na moje pytania i watpliwosci, mimo ze pewnie czesto wydawaly sie one dla nich proste a wrecz smieszne. Teraz splacam dlug ;) Z kilkoma dziewczynami zaprzyjaznilam sie i z sentymentu sie tu odnajdujemy.

Edit: dziewczyny na telefonie w kolejce u weterynarza miałam posty od Aneci, która twierdziła, że należy wątek przenieść na in vitro bo po co dublować wątki ale teraz dopiero widzę, że to były posty z pierwszej strony wątku :sorry:Nie lubię czytać w aplikacji w telefonie i coś pokręciłam :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasik36 jeżeli chodzi o noclegi w Białymstoku to dziewczyny z mojej kliniki co tam jezdza do dr mrugacza wyjnajmuja mieszkanie za 400-500 zl za caly miesiac a siedza tylko kilka dni bo tak sie lepiej oplaca. Ile masz z od siebie km do białego?
 
Jakaś burza mnie ominęła? Albo nie zrozumiałam Kasik o czym piszesz.
Hope jak pisałam teraz czekamy na mdłości;))))
 
Hmm chyba ktoś napisał nieprzyjemnego posta a Kasik tego ktosia przepędziła :-D;-)
Kasik jak Prezes? Może to tylko użądlenie osy?

Ladybea właśnie nie byłam do końca pewna. Ale odpowiedziałaś też na drugie moje pytanie którego nie zadałam, więc cieszę się że dobrze Ci na L4. Oj też bym tak chciała. Przeczytałabym tyyyle zaległych książek które na mnie czekają :-)

Hope no piękna beta! Niech kropeczka rośnie zdrowo! Już uwierzyłaś że jesteś w ciąży? :-)

Nie wiem co dziś ze sobą zrobić. Wszystko wydaje mi się głupie. Jednym słowem humor typowo przedokresowy :-/
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta Prezes tak jak przypuszczałam ma problemy z zębami. Wiem, że to trochę moja wina bo skapitulowałam i nie czyszczę mu zębów. Je tylko suchą karmę i to taką leczniczą na wątrobę więc miałam nadzieję, że nie będzie źle. Niestety powtórka z rozrywki. Poprzedni mój pies miał to samo i zdechł 7 dni po narkozie. Niestety czyszczenie i wyrywanie zębów u psa musi się odbyć pod narkozą i teraz mam dylemat bo wet twierdzi, że stan zapalny wyleczy antybiotykiem ale pewnie nie na długo. Boję się strasznie tej cholernej narkozy, on ma dopiero 7 lat, poprzedni miał 10 i nie przeżył. Po narkozie wysiadły nerki. A żeby było ciekawiej zepsute zęby też źle wpływają na nerki. Wet mówi, że jak się boję, że narkoza zniszczy nerki to zeby prędzej czy później też je zniszczą. I weź tu człowieku zdecyduj :wściekła/y:

Hoper śliczny przyrost, gratki :tak::-)

Milena nawet nie wiem dokładnie ile mam do Białegostoku ale pewnie ponad 300, mam namiary na mieszkania po 60-80 zł. na dobę a przecież nie będę tam długo bo muszę pracować :tak:
 
reklama
A to takie buty:-p
I nawet po rozum poszedł do głowy i "się" usunął;-)

Oj jak ja Cię Kasik rozumiem...moj kot w czasie narkozy odszedł, a właściwie zaczął odchodzić...głupi rzeźnik a nie weterynarz tylko go odłączył. I mówi- no jak sie trzyma jeszcze nie padł! A on tylko tak sobie jeszcze cichutko oddychał.
Szkoda, ze byłam w szoku, bo powinnam zrobic awanture, a juz na pewno nie płacić za zabieg...

Czyli teraz czas na ciaze u niedawno przybyłej dziewczyny, bo to tak wymienie powinno byc...
Blue wlasnie zrobiła scratching, wiec sie znowu zaczyna...
 
Do góry