reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Kasik, dzięki za informację o programie, bo mój dr powiedział dziś, że jak nie uda się tym razem na naturalnym cyklu to następnym razem spróbujemy na stymulowanym, a jak to nie pomoże to trzeba będzie się zmierzyć z powyższym tematem.
 
reklama
Kasik, tez słyszałam o tym programie, ale niestety nie mam tego kanału ;/
Luize, trzymam kciuki!: :) każdą iui robiliście na naturalnym cyklu? ja jestem po pierwszej inseminacji na gonalu, w maju bedę mieć drugie podejści, ale tym razem na naturalnym...
Kasica, jak tam?
Queen, mam nadzieję, że czujesz się już lepiej. ściskam mocno!
 
Kasik no Ty to jednak jesteś jak Wikipedia;)
Nie dość, ze wiedzę w temacie masz rozległą to jeszcze listę zrobisz i gratisik dorzucisz w postaci programu z instrukcja obsługi:happy2:
Super, ze paszport wydali czyli możecie bank obrabiać i w miarę legalnie w nogi;-)
Queen pewnie odchorowuje biedaczka. Szkoda, ze kolejna z nas musiała zmierzyć sie z niepowodzeniem.
 
Anika, ja każdą iui miałam na naturalnym. Lekarz stwierdził, że powinno się udać bo problem tkwi w obniżonej ruchliwości plemników. A teraz powiedział, że jak tym razem się nie uda to proponuje stymulację, bo to powinno zwiększyć szanse. Ja liczę na to, że jednak się uda :-D
 
Pole dokładnie tak jak mówisz "Wikipedia" bo tam też często bzdury takie piszą, że boki zrywać ;-):-D Banku nie będę obrabiać bo w Egipcie raczej zostać na stałe bym nie chciała. Mojemu M marzy się mieszkać we Włoszech, najlepiej na Sycylii ale w grę wchodzi też Portugalia (za tym akurat nie jestem bo dla mnie za zimny ocean) ;-)
 
Hejka!
Eh Kasik czyli nie załapie się na krzywy ryj na Egipt ;-):-D
Kasica daj znaka jak poszło na iui
Emenems where are you?

Queen tak myślałam i myślałam i stwierdziłam że chyba łapiesz się na czynnik jajnikowy do ivf rządowego (6 stymulacji - nie ważne do czego, ale 6 stymulacji które nie przyniosły ciąży). Załapiesz się? Mam nadzieję, że tak :-*

Agaawa ale wiercpięta z Ciebie. To Zakopane, to Gdańsk. No nie usiedzisz. Podziel się swoją energią bo muszę jechać do Łodzi i brak mi na to sił

Dostałam papiery ze szpitala. Napisali mi: "ujście wew kanału szyjki całkowicie zarośnięte". To ciekawe jakim cudem miesiączkuje
xdry.gif.pagespeed.ic.emp3IZBgPH.webp
Podano również, że usunięto część zrostów z ujścia wew kanału szyjki - nadal nie dochodząc do jamy macicy. Mój dr (dr W) przeraził się, że nie potrafili mi zrobić histero. Boi się, że następnym razem bardziej mi zaszkodzą niż pomogą i zaleca mi prof Malinowskiego z Łodzi... ehhh - no przecież ze mną nie mogło być tak łatwo
xembarrassed.gif.pagespeed.ic.s4Zdpb1sIJ.webp
W każdym bądź razie mój dr znowu stanął na wysokości zadania i dał mi nr do dr z Łodzi i będzie też z nim o mnie rozmawiał. Bardzo dobrze mnie potraktował i jestem mu wdzięczna że tak na mnie uważa. Powiedział, że swoją córkę posłałby tylko do prof Malinowskiego
 
Queen jeżeli potrzebujesz pomocy z rządówką to pytaj, chętnie pomogę. Jesteśmy ze Smerfetą obyte w temacie więc wal jak w dym. Tak jak napisała Smerfeta pomyśl gdzie i kiedy mogłaś być u gina w związku z planowaną ciążą. Ja miałam papiery od takiego zwykłego gina, który wpisał na pierwszej wizycie "planowana ciąża" i to było teoretycznie rozpoczęcie leczenia. Wiązało się ono tylko z monitoringiem i ustalaniem dni płodnych ale to dla kliniki wystarczyło. Później miałam jeszcze stymulację clo 2 razy u niego. Reszta to już w Invikcie ale termin leciał mi od daty pierwszej wizyty u zwykłego gina w temacie ciąża. Jeżeli miałaś 6 cykli stymulowanych to musisz mieć tylko 12 miesięcy leczenia udokumentowanego. Pamiętaj, że plan trzyma w pionie i pozwala szybciej podnieść się po porażce. A rządówka to wielka szansa, płacisz tylko za leki a i te podobno niedługo będą refundowane więc w ogóle bajka :tak::-)
 
Kasik i smerfeta !!emenems ma sie dobrze, na bierzaco czyta:) hehehehe ja w przyszłym cyklu, zaraz zaczynamy naturalne starania dzis 10dc :)
A pozatym to zarzucam kilogramy - jak w planach było!

Luize - ja miałam pierwsza id razu symulowana i druga tez taka bedzie
 
Kasik36 to świat stoi przed Tobą otworem;)
Smerfeta widzę, ze Ty też z tych dziwnych przypadkow lub nieudolnych lekarzy ;)
Kasica czekamy na relacje z iui ;)
pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)
 
reklama
Moje drogie ostatnio czytam was z opóźnieniem. Dostałam @ dziś 3 dc niestety mam torbiela i cykl stracony może nawet nie jeden. Myślę o zmianie kliniki bo a mnie zaczyna wkurzac. Nie zrobili mi żadnych dodatkowych badan (oprocz wymazow i wirusow) tylko to co miałam od poprzedniego. Zastanawiam sie nad lublinem ab ovo słyszalyscie jakieś opinie. Napiszcie mi o swoich klinikach tzn. W obrebie Podkarpacia - kielce, Łódź, Kraków, Warszawa czy nawet Wrocław autostrada szybko przelece. Słyszałam ze najlepszy jest Białystok ale nie tyle daleko co droga do dupy do Łodzi tez kawałek ale droga dobra to przelece w 4 godzinki. Napiszcie mj Proszę co wiecie.
 
Do góry