reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Emenems przykro mi bardzo. Powiem Ci ze jak napisalas ze plamienia ustaly to pomyslalam ze Ci sie udalo.
Queen powodzenia na transferze.
Enni jak sie czujesz?
Lena jutro w koncu HSG.
Pole fajnie Cie znowu czytac. Poki co bezzebny usmiech moze mi strzelic tylko ojciec :)
Ja szykuje sie do drka.
 
reklama
Witam poweekendowo
Atmosfera lekko przytłaczająca:-(te historie z rakiem mnie przerażaja niestety. I do tego te nasze niepowodzenia, chilowe utrata sił do walki i przygnebienie...

Ale idzie wiosna kochane i musimy się rozchmurzyć. Mam nadzieje, że tak jak kasik słoneczko i widok za oknem doda sił nam wszytkim do walki z każdym problemem nie tylko walką o maleństwa. :-):-):-)

kasik36
a czemu bierzesz sterydy bo coś nie mogę odnaleść czy pisałaś już o tym. Długo musisz to barć? Bezsenność to jakiś
koszmar.
ladybea a no HSG jutro ale mam cykora. Już się zastanawiam czy wszytko bedzie dobrze, czy będzie bolało, czy dostane jakieś leki itp a ty już na nogach:-)mimo zmiany czasu
Queen cała moc z Tobą kochana dzisiaj
emenems bardzo mi przykro...szlak by to trafił. Jak sie trzymasz?
 
Ostatnia edycja:
Ano jakos, ja za każdym miesiącem utraconych nadziei.

Następna próba w nadtepnym cyklu. Jak nie wyjdzie to poproszę lekarza o histero, bo nie miałam jeszcze - ogolnie słabo bo mam wolny dzien i taki bez sensu
 
hej!!!!!!!!!!!!!!1
ladybea
,padłam jak przeczytałąam o tym usmiechu bezzębnym ojca:-D:-D:-D,dobre,dobre...
Pole,usmiech wynagradza,wszystkie bóle i cierpienia!!i zobaczysz,że wszystko sie ułozy i będzie dobrze...jestem tego pewna !!:tak:smerfeta,my genetyke mięlismy robioną jakies 4 lata temu i wszystko wyszło w porządku,tak samo wyniki immunologii.Ale kiedyś w ciąże zachodziłam bez problemu...a teraz jej brak mnie po prostu dobija:-:)-(...mnóstwo badan,miałam zrobionych,i wszystko wyszo dobrze!!aaaaaaaaaa,powiedz mi prosze w którym dc najlepiej zbadać progesteron?????????????
Rozmawiałąm z moim M.....i postanowilismy,że raz jeszcze podejdziemy do iui...tak jak dr.zasugerował nam....od wczoraj biorę clo i na sobote chcezapisać sie na wizytę.......tą porażke zniosłam naprawdę cieżko,płakałam jak bóbr,nawet w sobote jak w pracy byłam i generalnie miałąm to w dupie(sorry!),że mam czerwone i podpuchniete oczy,że inni sie gapią itd....jest mi cholernie smutno...i czuję strach,przedtym co będzie dalej........
A będąc na wizycie,zapytam dr.o lutke lup duphaston................a,czy to jest konieczne??czy kazda kobieta po iui powinna przyjmowacprogesteron???,bo ja już w tym wszytakim sie gubię......
Wiecie zastanawiam sie czy "problem"nie jest też w mojej głowie,ja non stop myślę o tym,o tym gadam i co tylko możliwe,nie potrafię sie wyluzowac i zrelaxować,jestem spięta i nerwowa....
Emenems,przykro mi:-(.Ale walczymy dalej prawda??:tak:i nie można sie poddać...
lena,nic sie nie bój hsg!!!!!!!!!!!!!!To nic nie boli uwierz!!!!!!!!!!!!!!!....jeste stres,bo nie ukrywam,że jest,ale to chyba normalne,co?!!,ale jeśli chodzi o ból,to mnie bolał brzuch jak dr.wpuszczał kontrast....ale to był taki ból jak na @,więc to żaden ból,prawda?!!
 
Ostatnia edycja:
Milena,przecież Ty w marcu też miałąs iui,może szczęście do ciebie sie uśmiechnie??!!!Trzymam kciuki !!&&&&&&&&&&&
Ja zadzwoniłam do kliniki,wizytę mam w sobotę o 11.20.to będzie mój 8dc.
Ciekawe co u Magdy...????!!dawno sie nic nie odzywała.....
 
Emenems bardzo mi przykro ze się nie udało:(

Pole jak miło Cię "widzieć":tak:już się martwiłam że coś jest nie tak....Mam nadzieję że Twojemu m chociaż trochę operacja pomoże w bólach.

A ja mam coraz większego nerwa. Niby chce już robić krew a z drugiej strony boję się rozczarowania, tym bardziej że nie miałam żadnego plamienia, żadnych bóli jajników gdzie często dziewczyny opisują po udanym transferze..:( Jedynie to czuje jakbym zaraz miała dostać okres, takie "ćmienie" ale zawsze tak czuję przed @ także nawet nie łączę tego z ciążą. Powiem Wam że schudłam troszkę :szok: bałam się że po stymulacji przybiorę na wadze a tu w odwrotną stronę poszło, ale to chyba nerwy wyssały ze mnie tłuszcz;-):-) Dzisiaj mam 10dpt w środę pójdę na krew, chociaż zastanawiam się czy to nie za wcześnie?
Do tego wszystkiego jestem strasznie podrażniona od luteiny:( szczypie, piecze, dzisiaj będę dzwonić do prof. bo już nie wytrzymuję:( nawet w środku mam podrażnione i aplikowanie luteiny jest nieprzyjemne:( W środku jakby mi spuchło i jest obolałe;(

Milena w ten sam dzień miałyśmy tzn. ja transfer a Ty iui:) :-D
 
Ostatnia edycja:
Hejka!
Enni beta w środę będzie ok, nie będzie za szybko. Dziewczyny często czują taki ból okresowy i wtedy często im się udaje. Ja nic nie czułam. Co do podrażnień to dziewczyny na 'kto po ivf' pisały wczoraj o maściach wspomagających aplikacje luteiny więc może kup sobie szybko póki jeszcze nie jest tak najgorzej bo ja myślałam że trudno, poczekam na wizytę u dr i w konsekwencji dostałam grzybka :-/ ale na szczęście już mam wszystko ok

Kasica ja badałam Progesteron tak 3 dni po owu i dr mówił że jeśli wynik poniżej 15 to mam brać lutke lub dupka, a ja zawsze miałam wynik w okolicach 10

Emenems przykro mi, też miałam nadzieję że jednak się udało. Zapytaj następnym razem o jakieś leki wspomagające po iui, mam na myśli lutke, czy dupka -pewnie u Ciebie to raczej będzie odpowiednik tych leków

Lena kciuki za jutro!

Queen daj nam znać co u Ciebie i jak liczną rodzinkę będziesz miała? :-)
 
Queen tak jak pisały dziewczyny koszula nie potrzebna bo to jak IUI lub zwykłe badanie gin, lutkę zalecają wziąć normalnie rano a później po transferze. Kciukasy :tak::-)

Emenems przykro mi kochana ale widzę, że masz zdrowe podejście do sprawy, to bardzo pomaga, trzymaj się :-(

Enni w środę już beta będzie na pewno wiarygodna :tak:

Lena robiłam subpopulacje limfocytów (cokolwiek to znaczy ;-)) i niby wyniki w normie ale przy ivf zalecają, żeby %NK był niższy więc doktorek zalecił 30 dni brania sterydu :tak: HSG się nie bój, nawet jeżeli zaboli to trwa to sekundy i jest podobne do wzmożonego bólu @

Pole zazdroszczę tego bezzębnego uśmiechu, ja mogę liczyć tylko na pomerdanie ogonem i łaszenie się mojej psiny ;-):-D
 
reklama
No poddawać sie nie poddaje, maz sie cieszy ze wotum miesiącu " naturalnie" próbujemy:) hehehe

Ja tez zadowolona ze w przyszłym cyklu no dwa pod rząd takiego stresu to chyba nic nie pomoże. Zacto chce zrzucić 5 kg do następnego cyklu - cos Robc trzrba.

Tak masz racje, poproszę o progesteton, wlasnie wrocilam z pobrania krwi, progesteton, prolaktyna.

Myslalm zeby skoczyc do polski moze histero zrobic szybko ale chyba przesadzam, spróbuje jeszcze jedno IUI i wtedy zapytam o histero.
 
Do góry