reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Smerfeta jak film? Przeczytałam recenzje i zapowiada się nieźle, akurat na babski wieczór ;-) Ja wczoraj grzecznie tylko 2 lampki wina przez cały wieczór, bałam się więcej przy tych sterydach :zawstydzona/y:

Już drugą noc pod rząd bardzo źle śpię, budzę się po 10-12 razy w nocy i nie mogę zasnąć, sto myśli na sekundę i niestety wszystkie pesymistyczne :-( Dobrze, że rano świeci słońce to jakoś dochodzę do siebie ale strasznie to męczące, później ziewam cały dzień a przecież kawy nie piję więc jest ciężko. Dzisiaj powinnam dostać @ więc jeszcze ból dojdzie a nawał pracy się zbliża z końcem miesiąca :wściekła/y:
 
reklama
Dla mnie to sukces bedzie kolejny tydzien bez miesiączki, bo ponporonieniach człowiek tak die nie cieszy z samego zajścia- pozatym termin jutro, nie chce sie za bardzo łudzić bo potem tylko wqrw
 
Ma zły jak mikrofala, bo indukcyjne płyty tworzą ciepło poprzez pole magnetyczne,i nie powinno sie stac przy włączonej do 20 tygodnia
 
Hejka!
Kasik film całkiem całkiem, nawet fajny :tak: Jednak brakowało mi w filmie jakiegoś głębszego sięgnięcia w psychikę i historię bohaterów. Ale na duży plus jest to, że w końcu mamy troszkę inna tematykę niż sensacja czy komedia romantyczna. Czas na filmie minął mega szybko a ostatnio niektóre filmy dłużyły mi się.
Co do Twojego snu, myślisz że to wpływ tabletek czy raczej tego co w głowie siedzi i ciągłego przejmowania się, obmyślania itd...?

Emenems pierwsze słyszę, że kuchenka indukcyjna szkodzi ciężarnym. Tyle moich koleżanek było w ciąży i kuchciły przy indykcyjnych i nic im nie było i nie mówiły nic na ten temat :oo2::huh:
 
Moja jedna kolezanka co ma tesciowa ginekologa, po pierwszym poronieniu w drugiej ciąży miała zakaz używania kuchenki indukcyjnej a w necie tez widziałam opinie ze lepiej nie używać.
 
reklama
Smerfeta czyli film trzeba wpisać na listę do obejrzenia :-) Co do snu to nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, w ulotce sterydu było napisane, że mogą wystąpić stany depresyjne ale chyba za wcześnie na to (dzisiaj dopiero 4 tabletka), zresztą biorę bardzo małą dawkę więc nic złego nie powinno się dziać :baffled:

Co do indukcji to nie mam zielonego pojęcia ale nigdy o tym nie słyszłam :confused:
 
Do góry