reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kasica82 czekam z niecierpliwością jak beta.
Emenems może nie wszystko stracone może to plamienie implantacyjne weekendzik ci zleci i w poniedziałek sie okaże. Ja jeszcze tydzień wczoraj na wieczór bylam rozdrazniona mam tak przeważnie w owulke i przed okresem ale na razie trzymam sie nadzieji. Kobitki nie mozna zrobić tej bety chociaż w 12 dniu po iui?
 
reklama
Milena możesz zrobić betę kiedy chcesz ale moim zdaniem nie wcześniej niż 13 dni po IUI. Jeżeli zrobisz wcześniej i wyjdzie zerowa to będziesz się głowić, że może za wcześnie, że jest jeszcze szansa i niepotrzebnie się denerwować a tak zrobisz w 14 dniu po IUI i wszystko będzie jasne :-)
 
Milena albo jak robiłaś zastrzyk to tez jest szansa ze zafalszuje wynik a puste nadzieje sa najgorsze w naszym przypadku :)

Poczekaj dziewico !! Ja tez czekam do poniedziałku i cal uczą nam stres, tak dzienie W żołądku jakbym na pierwsza randkę z mezem szła :D

Do tego tak mnie nie tyle co boli tylko " czuje" podbrzusze. I pksmienia, skape ale sa od wczoraj. Wkładka wystarcza.
A jedtem stara i głupia i nigdy nie posze przed miesiaczka ile dni przed nam plamienia to nie wiem, czy to normalne czy nie.

Zostaje mi czekać...
 
queen no w końcu. Wieści super:-Dno to czekamy teraz na wieści z kliniki i na poniedziałek. Bardzo się cieszę jak tyle się dzieje.

kasik ja poprosze o nazwę restauracji jak będe jechała w stare strony:-) A co z naszą wycieczką;-)jedziecie w ciepłe kraje?

emenems miejmy nadzieje, że to nie ta piekelna@ tylko plamienia implamentacyjne:-)
WITAJ Anika no naprawdę dobrze trafiłaś...ale uważaj to miejsce uzależnia:rofl2:

ladybea
z tym wsatwaniem to faktycznie coś jest. Mnie przed pierwszą ciążą nie przerażał poród ale to wstawanie w nocy. Jestem niepoprawnym śpiochem. Jak suseł...dla mnie każda minuta snu jest cenna. A jak się nie wyśpię oj...to bez kija nie podchodż. Taka wada genetyczna od urodzenia.

smerfeta ja nawet nie pamietam czy przy tej mojej laparo coś mi tam robili. I nie pomogę...:zawstydzona/y:a ta histeroskopia to jest w pełnym znieczuleniu? Ja coś od środka czuje,że wyjdą mi niedrożne i będe musiała zrobić laparo, no ale nie uprzedzajmy faktów.
 
Lena jutro powinno się roztrzygnąć czy jedziemy na wczasy czy nie. Termin jest na 15 kwietnia na 7 dni więc święta się załapią, z czego bardzo się cieszę z uwagi na moją nieciekawą sytuację rodzinną :zawstydzona/y:
 
kasik no to trzymam kciuki, żeby się udało wyjechać. A macie już wybrany kierunek jak coś? Patrzyłaś na ten abudabab? Tam jest niesamowita rafa podobno najpiekniejsza jeśli chodzi o Egipt. My jedziemy na świeta 17-21 w Bieszczady do takiego domku z gliny z rodzinka mojego M.
 
Hej dziewczyny!
U mnie na tą chwilę wiadomo tyle, że mam 6 zarodków prawidłowych morfologicznie, niestety nie wiem jakiej są klasy. Szczegółów dowiem się już na transferze w poniedziałek.
Kasica, jak tam beta?....
 
reklama
Do góry