reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Queen – no super wieści, trzymam kciuki za poniedziałek J

Emenems – dopóki @ się nie rozkręci do końca, trzeba mieć nadzieję, wiem, że to trudne, bo sama, jak tylko zobaczyłam pierwsze plamki to się przeraziłam, ale bywa naprawdę różnie.

Milena87 – Ty musisz jeszcze chwilę wytrzymać, oby Twoja cierpliwość została wynagrodzona J

Lena78 – ale Ci zazdroszczę wyjazdu, obyś się naładowała pozytywnie i po powrocie znowu do dziełąJ

Ladybea – śpij kochana ile wlezie teraz, a wstawaniem się nie przejmuj, przynajmniej będziesz miała wprawęJ

Kasik36 – oby wyprawa okazała się realna – wypoczniesz, naładujesz akumulatory, pozazdrościćJ

Witam nowe koleżanki i mam nadzieję, że będzie Wam miło w Naszym towarzystwie J

Ja w poniedziałek mam wizytę, to będzie 11 d.c. i prawdopodobnie trzecie podejście zrobimy L Na razie nawet o tym nie myślę, zobaczę co dr powie.
 
Dziewczyny, dziękuję za tak miłe przywitanie:) od razu mi raźniej :))

Lena, ja miałam histero w pełnym znieczuleniu, bo było robione razem z laparoskopią. wiem jednak, ze robią też w miejscowym.

Emenems, trzymam kcuki, by bylo to plamienie implantacyjne i by to Fasolka się u Ciebie pojawiła a nie @ :)

Kasica, jak beta?:)

ja biegnę dziś na podglądanie do gin, zobaczymy, jak tam pęcherzyk urósł. może bedzie juz czas na dzialanie:)
 
Ostatnia edycja:
Hello:)

Anika11 Witam i życzę powodzenia w staraniach :))
Yoanna prof. chyba nie ma urlopu, normalnie jest w klinice. On jest strasznie zabiegany :tak: może dlatego nie odbiera.

Queen gratuluję :):) ale masz dzieciaczków, super;):) Dobrze że przez tel się chociaż dowiedziałaś :-)oby do 5 doby i będą bezpieczne :)

Kasica dzisiaj testuje?) wow nie wiem czy dobrze doczytałam, ale jak tak to trzymam &&&&&& i czekam na dobre wiadomości:)
 
Kasica to moja krolowa dramatu :D wczoraj czarownica miała testować :D

Anika-witam, powodzenia! Mam nadzieje ze zagoscicsz u nas dluzej a za niedługo z duzym brzuchem :)

Macie racje laseczki ze trzrba miec nadzieje ze to moze implantacyjne ale wiecie potem rozczarowanie większe. No to czekam... Najbardziej sie boje ze Adnego progestetonu nie biore, ale kazalam sobie dorzucić w poniedziałek do badań krwi co bede robic.

A z doświadczonych kolezanek - ile trwa to krwawienie implantacyjne?
 
Dziewczynki mam wiadomość od Pole :-) Nic złego się nie dzieje :tak: Jest mocno zajęta i zapracowana. Najpierw konferencja w Krakowie, później pobyt u koleżanki ze studiów, później operacja M (rezultat ani dobry ani zły ale może jeszcze za wcześnie), teraz musi jeszcze napisać 2 referaty i odezwie się do nas :-)
 
Hejka!
Dziewczyny Kasica chyba pisała, że nie będzie testować, że zaczeka po prostu na @
Mam mało czasu więc tylko tak na szybko wpadłam
Zarejestrowałam się do szpitala na histeroskopie na 14 kwietnia. I aż mnie zatkało, bo będę tam musiała przesiedzieć przez całe cholerne 3 dni!!!! :wściekła/y: takie wymogi NFZ. W pon zrobią mi badania łącznie z rtg klatki piersiowej :szok:, we wtorek zabieg (w pełnym znieczuleniu, jeśli coś tam znajdą od razu będą ciąć, wycinać itd) i w śr po obchodzie dopiero mnie wypuszczą!!! masakra... mam dość tego wszystkiego, tych całych starań.. gdyby nie to, że mam jeszcze mrozaka to bym chyba to wszystko rzuciła. A jeszcze na dodatek dzisiejsze plany wzięły w łeb bo na obwodnicy zepsuł nam się samochód. Musieliśmy zjeżdżać i dotoczyliśmy się do mechanika. Dobrze, że mój M był ze mną bo ja nie wiedziałabym czy mam wzywać pomoc drogową, czy mogę dalej jechać

Kasik, dzięki za miłe słowa. Czuje że też potrzebuje gdzieś wyjechać :zawstydzona/y: Dzięki za info od Pole... aż mi ulżyło, że u Niej wszystko OK
Queen to faktycznie duża rodzinka się szykuje. Ale wszystko jeszcze może się zmienić więc trzymam kciuki by wszystko ułożyło się po Twojej myśli
Lena nie martw się wynikiem, wierzę że wszystko ładnie się przepłucze i tak jak Ladybea zaraz zaskoczysz
Milena generalnie możesz zrobić bete ale tak jak napisała Kasik, jeśli wyjdzie negatywna będziesz zastanawiać się, czy nie powinnaś powtórzyć. Jeśli wszystko super się udało to beta jak najbardziej powinna wyjść pozytywna, ale wiadomo, z tym różnie bywa, późna implantacja itd itd

Ściskam Was ciepło!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry