reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
hej!!
WITAJ LEEMONCA!!!!:-) ROZGOSĆ SIE,ALE NIE NA DŁUGO,BO TRZYMAM KCIUKI ŻEBYŚ SZYBCIUTKO MIAŁA SWOJĄ fASOLKĘ:):)
Emenems,to my z wiekiem jesteśmy tak samo:),,,ja też mam 32 lata,a mój mąż 36:tak:
Leeemonca,u mnie tak jak u kasik,jeśli chodzi o koszt iui...sama iui 650 złotych+wizyty+stymulacja+dojazdy.....także też mi sie wydaje,że u Ciebie nie jest to "aż" tak bardzo drogo.....choć wiadomo,w naszych sytaucjach,jak człowiek stara sie o dziecko,to każda złotówka sie liczy!!!!&&&&&&&&&&&&& za wyniki twojego męża!!
Queen &&&&&&&&&&&&& za jutro:tak:
enni,kobito,no..!!osz poczekaj jeszcze kilka dni na test:tak:,wiem,że już nie możesz sie doczekac...my też!!!:tak:,ale ciut cierpliwości....:-)
Magda,super podejście,cieszę,że juz niedługo zaczynacie....:tak:i tak jak napisałaś..."uda sie"...aaaaaaaaaaa,powiedz mi jak drugi raz podchodzisz do in vitro,to jak koszta wyglądają???,płacisz za wszystko,tak jak za pierwszym razem??,czy jest jakaś"zniżka",czy jak??
Dziewczyny w niedziele byliśmy za zakupach i kupiliśmy meble do naszego mieszkania:tak:,meblościankę,szafę,stolik,dywan,stół do jadalni,krzesła,meble kuchenne,żyrandol.I jeszcze kupe dodatków:tak::-),ciesze sie bardzooo!!!.Zajakieś 2-3 tygodnie meble w domu już będą!!
 
reklama
Emenems,ja jestem 11 dni pi iui....i też jak Ty ..czuję sie zupełnie normalnie,no oprócz bolących troche piersi....Wczoraj w pracy troche brzuch mnie bolał i był jakis taki "wzdęty"...ale potem juz było ok.Teraz też wszystko tak jak i przed iui,tylko tak jak napisałąm wcześniej,troche bolą piersi...
Widze,że na forum,"klub"imienia Hania się zawiązał;-);-):tak:,którejś bobas będzie miał jeszcze tak na imie..?
 
Pole kochana odezwij się bo zaczynam się o Was martwić. Mam nadzieję, że to tylko brak czasu nie pozwala Ci do nas zaglądać :tak::-)
Pole, przyłączam się do próśb o to, żebyś się odezwała. Ta cisza z Twojej strony bardzo martwi.....
Emenems, Kasica - pamiętajcie, że brak objawów ciąży to też jej objaw!:-) I życzę Wam, żeby u Was się to sprawdziło :happy:
A czy ktoś mógłby mi nieoświeconej wytłumaczyć dlaczego Bziunia nie mogła mieć transferu?:biggrin2: Dlaczego te dodatkowe pęcherzyki stanowią przeszkodę?
 
Enni - cierpliwości :)

Queen- kciukasy zaciskam az krew poleci :D

Lemonnca - tak jak kolezanki mowia, witamy byle nie na długo hehehe, wazne by miec plan i sie nie poddawać!

Kasica82- toz to my bliźniaczki :D
To co piszesz to dwa dni temu miałam brzuch jakby wzdety ale wiesz, ja przestaje palić, teraz tylko Max jednego dziennie, albo i nie montować czasami mam wzdety brzuch bo organizm przyzwyczajony do wyprózniania po pecie a tu mało petow. Czasami mi lepiej czasami gorzej ale to mozna zwalić na wszystko łącznie z pogoda i ew. Zbliżającą sie miesiaczka - objawy takie same, piersi brzuch samopoczucie mdłości.
Ja miesiączki zle przechodzę, wymiotuje zdycham na ketonalu a kiedyś mdlalam duzo. Wiec ja nie mam szans rozpoznać.

Czasami tylko ruszam sie ostrożnie bo boje sie ze jak sxybciej sie ruszę to cos wypadnie hahaha - stara i głupia :D
A to moze my sie znamy albo mężowie???:D
 
Kasik według mnie to też by było lepiej gdyby zapładniali więcej komórek a na zimowisko wysyłali te 6 najlepszych ale cóż takie procedury i nic na to nie poradzimy:no: Ja mam tylko nadzieję,że z tych dwóch eskimosków chociaż jeden zostanie ze mną na zawsze (no i oczywiście z moim M)
Queen na mój prosty chłopski rozum to dlatego mam przesunięty transfer że przez te dodatkowe pęcherzyki i tak dostałabym @ więc chyba nie byłoby sensu podawać zarodka bo i tak nie utrzymałby się.A może się mylę i jest jakieś inne wytłumaczenie na to :eek:...........mi lekarz już w dniu punkcji powiedział,że może wystąpić u mnie hiperstymulacja.
 
dziękuję dziewczyny za ciepłe słowa.

niestety nie jest wcale tak dobrze, jak się wydaje... ale mam jeszcze troszkę czasu, żeby się otrząsnąć. na blogu nie piszę. kilka razy zaczynałam, ale zawsze wychodziły z tego mega smęty i stwierdziłam, że nikt nie chce czytać przygnębiających historii.

kasica82 przy tym drugim podejściu zapisaliśmy się na program promocyjny czyli zabieg zamiast 5 to 3 tys. + leki i reszta.


Queen bardzo trzymam kciuki za jutro:-)



kasik36 ogromne dylematy przed Wami, mam nadzieję że się dogadacie, a przede wszystkim że wyniki będą dobre


trzymajcie się ciepło, będę zaglądała:-)
 
Bziunia, ale dlaczego miałabyś dostać okres przez te pęcherzyki? Przecież jeżeli podaliby Ci zarodek i on by się zaimplantował to nie powinno dojść do okresu, nie?
 
reklama
Dżizaz!! Wlasnie kolezanka co jest pielęgniarka na recepcji e przychodni mowi mi że na krew tydzien bede czekać :D na wyniki - witamy ma wsi !!
 
Do góry