reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Enni ja też tak musiałam dzielić Gonal i na 4 dzień w sumie robiłam aż 3 wkucia bo dobierałam do dawki 225 j. z trzech penów... No wiesz Amigo, nie mogłaś tego przewidzieć, że któryś pen będzie wadliwy ;-) więc nie przejmuj się, oby jutro działał&&&&&&&&&
 
reklama
Dziewczyny

Psycha przygotowana na iui a tu dzis 20 dc plamienie nie dawało mi to spokoju wiec sprawdzam w dr Google ;) i znajduje hasło "plamienie implantacyjne" pojawia sie od 6 do 12 dni po owulacji i może sygnalizowac zagniezdzenie się zarodka, myślę no idealnie by tak wychodzilo ;) no i jak tu kobitki sie nie nakrecac. I co psychicznie odpoczelam od tematu to juz mi sie odpoczynek skonczyl ;) musze czekac 7 dni czy przyjdzie @ czy nie przyjdzie. Choc dr Google pisze ze mozna w 4-5 dniu po tym plamieniu robić test.
Jeszcze tym bardziej się nakrecam bo nie zdarzaja mi sie takie plamienia, bakterii tez żadnej nie mam bo jestem świeżo po wwymazach, posiewach przed inseminacja
 
I mialam się wyspać bo rano jadę do Kielc a zasnąć nie mogę
:) :) :) i jeszcze jedno glupia może jestem ale zaczęłam robić notatki która jest ktora :) :) :)
Lubie mieć porządek w głowie a jak mi się wszystko miesza to wracam po kilka stron i szukam " hmm ktora to byla...." a wtedy to juz wogole metlik się straszny robi :)


przyznajcie sie - macie taki notesik z hasłami rozpoznajacymi kobitki ;)
 
Ostatnia edycja:
Milenko-Ty niemozliwa jestes;-)Ale skoro nigdy nie mialas plamien to na prawde sa duze szanse na sukces.Tez kiedys czytalam o tym plamieniu inplantacyjnym i rzeczywiscie dzien u Ciebie pasuje udealnie.Wiec teraz nie pozostaje nic innego,tylko czekac jeszcze kilka dni i wszystko sie wyjasni.Ja w kazdym razie trzymam kciuki za Ciebie Ewelinko i czekam na wiesci.
A co do notatek to mnie rozbawilas z rana.:-)Dobre.Ja notatek nie robilam do tej pory,ale teraz sie zastanawiam czy nie zaczac.
Milego dnia dziewczynki:-)
 
Milena super by było gdyby Twoje podejrzenia się sprawdziły i dr google miał rację, kciukasy :-)

Pole dobrze, że najpierw poczytałam wiadomości a później obejrzałam zdjęcia bo na bank bym pomyślała, że Twoje hormony dają się we znaki ;-):-D

Lena super, że się udało załatwić HSG, może po nim naturalsik się trafi :tak:

Smerfeta i jak przebiłaś mnie w piciu wina? Ja wczoraj wypiłam 1,1 l :szok: Były tańce i miłe towarzystwo. No i zapadła decyzja, że jedziemy do Egiptu, najprawdopodobniej na początku kwietnia. Dobrze, że M złożył w zeszłym tygodniu wniosek o paszport bo powtórki z wrześniowej Majorki bym nie chciała ;-):-DPotrzebuję wyrwać się stąd przynajmniej na 7 dni. Mój M się śmieje, że w Egipcie czuje się jak w Elblągu, co prawda byliśmy tam tylko 2 razy ale po 2 tygodnie więc sporo już widzieliśmy. Tym razem zamierzamy wybrać się w inny region, do Sharm El Sheik bo do tej pory byliśmy tylko w Hurghadzie. Słońce, plaża, basen, drinki i błogie lenistwo - tego teraz potrzebuje moja psychika :tak::-)
 
Kasik nie liczyłam ile tego wina poszło :-) ale jak wróciliśmy to wypiłam jeszcze pół butelki :-D a dziś mnie zęby bolą, jak zawsze po winie bo mam bardzo wrażliwe szkliwo. To takie moje dwa przekleństwa - wrażliwe zęby i żołądek :-(
Co do Egiptu - jest tam już na tyle bezpiecznie że można tam jechać? Bo nic nie słychać o Egipcie w tv
 
reklama
Smerfeta skoro nic nie mówią w tv tzn, że bezpiecznie ;-):-D Najgorszym czasem jest przełom stycznia i lutego bo przypada rocznica rewolucji i zawsze się coś tam dzieje. My akurat 2 lata temu trafiliśmy na masakrę na meczu w tym czasie :szok:
 
Do góry