reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
A jakoś dziś wyjątkowo wstalam mezus mnie do miasta wysyła bo cos mu potrzebne ;)

Ewcia gdzie ty podchodzisz do iui? Bo normalnie gubie sie obiecuje ze zacznę robić notatki ;) ;) ;)
 
Ostatnia edycja:
EwciaK w takim razie dostałaś piękny prezent na Dzień Kobiet :-) Oby dni do bety minęły jak najszybciej.

Czas chyba zacząć tworzyć listę, dopisujcie się dziewczynki:

EwciaK: 08.03.2014. IUI, 21.03.2014. wysoka beta
 
Hej dziewczyny!
Wszystkim obchodzącym i nie obchodzącym życze miłego Dnia Kobiet - obyśmy wszystkie juz niedługo mogły obchodzić inne święto - 26 maja :happy: (kochane Eweliny - nie mam na myśli Waszych imienin ;-)).
Dla mnie ten dzień rozpoczął się bardzo miło, dostałamm od męża przepięknie przygotowane śniadanko do łóżeczka, pogoda za oknem piękna, słoneczko cudownie nastraja. Piękny dzień :happy:
Queen to mnie rozbawiłaś:-) Na prawdę nie masz na imię Freddie???
I często spadasz z konia:rofl2:
Pole, uwielbiam tego Freddiego uwielbieniem ogromnym, ale nie identyfikuję się z nim aż tak, żeby przyjąć jego imię ;-) A na koniu to prawdę mówiąc siedziałam raz w życiu i co prawda nie spadłam z niego, nawet wykonywałam na nim całkiem sprawnie różne zadane mi akrobacje, ale niestety po wszystkim postanowił sobie stanąć na mojej stopie i na tym nasza krótka znajomość dobiegła końca ;-):-)
Queen to mówisz, że aż tak daleko posunęłaś się w wymyślaniu nicku, od księżniczki, która spadła z konia do Queen? ;-):-D Swoją drogą bardzo lubię imię Ania :tak: Widzę, że tylko ja raz, dwa, bez namysłu i jak widać bez rozumu wpisałam cokolwiek w nicku, żeby móc z Wami rozmawiać. Mogłam chociaż wpisać Kasik76 już by było bardziej logiczne ;-):-D
Kasik, "kombinacja" to moje drugie imię ;-) Ale nick nie ma nic wspólnego z tą księżniczką od konia. Oprócz tego, że -jak juz skojarzyła Pole - bardzo lubię grupę Queen to jako dziecko uwielbiałam bawić się kartami do gry, szczególnie zachwycały mnie rysunki dam - były takie piękne. Moją ulubioną była Dama Kier - po angielsku "Queen of hearts", no i trochę też stad ta "Queen".
Kasik, a to 36 to nie Twój rok urodzenia??? :eek::wink::-D
Enni, ja uwielbiam imię Lidka! Kojarzy mi się z "Czterema pancernymi" i jedna z moich koleżanek - bardzo fajną dziewczyną. Nawet rozważam to imię jako jedno z możliwych dla mojej ewentualnej córki :happy:
Lena, Kasica też nie lubię swojego imienia. Chyba rzadko kto lubi swoje imię
a015.gif
Ja lubię :happy: A Ty Smerfeta nie kryguj się tu tylko prosze się ładnie przedstawić :-p
Milena, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! :happy:
No proszę, dziewczyny, tak od słowa do słowa i już znamy imiona większości z nas :happy: Jak to miło się poznać :-)
EwciaK, kochana, czekam na Twoje wieści i zaciskam kciuki, żeby wszystko zegrało się jak należy i przyniosło sukces!:happy:
 
Queen dziękuję Ci kochana, czyli mam już 78 lat? Nieźle ;-):-D To może dlatego nawet ivf nie daje rezultatu :baffled::-D;-)

A ja wiem jak Smerfeta ma na imię ale nie zdradzę, może sama Wam się pochwali :tak:
 
Ewciak no to trzymam kciuki, niech chłopaki działają;)
Queen ale mi się miło zrobiło :sorry:dziękuję:) w domu na mnie wołają lila :-D
Milena sto lat, sto lat!!! wszystkiego najlepszego :) i tego o czym
Smerfeta pierwsze podglądanko mam w poniedziałek
marzysz ;-)

Kobietki dzisiaj namęczyłam się z tym Gonalem, nie chciał się wstrzyknąć:szok: cisnęłam na chama a tam z 200 jednostek zjechało do 175 o stop, ale jakoś się udało, aż boje się jutra....
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki kochane dostałam skierowanie od profesora na Hsg do szpitala na 26 marca. Tak bardzo sie ciesze......bede miala robione przez profesora w szpitalu. Bardzo fajny lekarz w koncu ktos sluchal co do niego mowie.Pisze tak na prędce bo jestesmy u znajomych. Milego wieczorku:-)
 
reklama
Dziewczyny Dziękuję za życzenia.
Trochę Jestem zdziwiona bo mam dziś 20 dc i dostałam jakiegoś plamienia co mi się nigdy nie zdarza, opuściłam w tym miesiącu zupełnie staranie (psychicznie bo igraszki byly) i tak sobie myślę ze może naturalsik mi sie zdarzył ;) w srode mam wizyte powiem lekarzowi może tam coś wypatrzy ;) ale by bylo. Ale skoro poprzednią owulke mialam z prawego (dobrego)to czy ta mogla tez byc z tego samego?
 
Do góry