reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dobry wieczór kobiety, widze, ze mialyscie miły dzien;)

Enni nie rozumiem czemu masz kłopoty z podawaniem tego gonalu, moze sprzęt masz trachniety?
Queen ja tez miałam ta chorobę z damami, a najpiękniejsze zawsze były w najslynniejszych kartach Piatnika;)

widze Kasik mimo, ze taka stara w kondycji, porządek zaprowadza, nie ma jak lista;)

A ja jak zapowiadalam Joannie, wcześniej od Niej wstawilam zdjecia...następny miesiąc z zycia Kiciusia udokumentowany...nudny jak flaki z olejem...oczywiście nie dla mamusi...
 
reklama
Pole, ja tam zawsze z wielką przyjemnością oglądam nowe zdjęcia małego wielbiciela ZUS-u :-)
Enni, trochę mnie wystraszyło to, co piszesz o gonalu. Ja dopiero na gonapeptylu jestem, a już mam coraz większe opory przed każdym zastrzykiem.
Lena, super, że udało Ci wreszcie się załatwić to hsg, to teraz trzymam kciuki za wynik.
 
Dziewczynki - bardzo, bardzo Wam dziękuję za kciuki i miłe słowa.:biggrin2:
Tak bym chciała, aby ta druga próba zakończyła się sukcesem.
Mam do Was pytanie - bo z tego wszystkiego to już zapomniałam od stycznia. Po pierwszej IUI doktorek kazał mi brać Acard i Ecorton.
Teraz zapytał, czy mam jeszcze leki i jak powiedziałam, że tak to kazał brać ponownie. Stwierdził, że luteiny mi nie da, bo mam bardzo dobry progesteron, więc nie ma sensu, bo może jeszcze zaszkodzić. Tylko ja zupełnie nie mogę sobie przypomnieć, na co ten acard i Ecortolon jest. Może Wy wiecie kochane?
Mam nadzieję, że tu taka cisza, bo wszystkie świętują Dzień Kobiet.
I oby Queen miała rację - żeby każda z Nas 26 maja miała powody do Świętowania:)

Lena - to super, że się udało i wreszcie zrobisz to badanie, będziesz już spokojniejsza.

Milena - - ja robiłam IUI w Radomiu u Dr Woźniaka. Oby Twoje przeczucia się sprawdziły i naturalsik wyskoczył, życzę Ci tego z całego serca.

Amisia - trzymam kciuki za usg,Dziękuję za miłe słowa.

Enni - to się namęczyłaś z tym zastrzykiem, oby jutro poszło już jak z płatka.

Kasik36 - dobre z tym Twoim nickiem, wiekowa z Ciebie kobitka:-) Fajnie, że o liście pomyślałaś, jednak ktoś tu trzyma rękę na pulsie cały czas.

Ladybea - dziękuję.:-)Trzymaj się mamusiu i rośnij Nam zdrowo.
 
Ewciak ja nie bralam tych lekow o ktorych piszesz, więc nie pomogę. A jak się czujesz?
Lena w końcu się doczekałaś, a noz widelec wlaśnie tego Ci potrzeba i uda się w końcu zajść w ciążę.
Milena niech życie Cię przyjemnie zaskoczy :tak:
Pole Kicius coraz większy i zmienia się z kazdym zdjęciem.
 
Ostatnia edycja:
Hejka!!!!!
075.gif
Najlepszego z okazji Dnia Babińca ;-) Fajnie jest być babą co?

Dziewczyny ciocia smerfeta przedstawiła się na kwiecistym zdjęciu Kiciusia ;-)
Ewciak w super momencie zrobiłaś iui! Po prostu genialnie!!!! Czekam niecierpliwie na wysoką betę :tak: Co do leków, to Acard rozrzedza krew i pomaga lepiej ukrwić macicę a przez to pomaga w implantacji, a encorton teraz nie pamiętam – albo wpływa na lepsze endometrium albo ma osłabić organizm by nie odrzucił zarodeczka – ale tu mylę dwa leki, w każdym bądź razie, jedno z dwojga :sorry:

Enni mam nadzieję, że masz jeszcze drugi Gonal? Jedna dziewczyna miała też problem z gonalem i zareklamowała go w aptecę i na szczęście reklamację przyjęli i wydali jej drugi. Czekamy na poniedziałek na podglądanko, to już zaraz :tak: Na moją teściową też mówią Lila :laugh2:
Lena extra, no w końcu będzie HSG! Cieszę się, że się udało :tak:

Milena plamienia może oznaczać wszystko i trzymam kciuki by oznaczało to na czym nam zależy. Obawiam się, że jedyne co gin może teraz zobaczyć, to bardzo grube endometrium, ale i to może przynieść nadzieję. Samego najlepszego z okazji urodzin!!!!
p010.gif


Queen ja tak jak i Ty i Pole również uwielbiałam oglądać obrazki na kartach i właśnie najbardziej lubiłam damy, choć bardziej ceniłam damę pik. Mi dziś też mąż przygotował śniadanko, co prawda nie do łóżka ale doceniam :tak:
Ladybea ale Twój suwaczek pędzi. Nie mogę się doczekać info od Ciebie czy będziesz miała córcię czy synka:happy:

A ja już jestem po dużej ilości winka bo byłam na urodzinach siostry, ale wróciłam i piję dalej :-D może przebije Kasik w uwielbieniu do wina.:-p
Dziś wkurzyłam się niemiłosiernie i jutro chyba dam temu upust. Mąż ma brata, który mieszka za granicą, przyjechał w czwartek by odwiedzić dziadka, bo dziadek przecież w ciężkim stanie. No ale nie o tym chciałam. Ilekroć on przyjeżdża zapraszamy go do siebie, chcemy się umawiać itd, a on nic, czasem łaskawie zastaniemy go u teściów. Ale do kuzyna, który mieszka tuż obok nas to przyjeżdża. I jutro jedziemy do teściów by się z nim zobaczyć a on wypalił byśmy po wizycie zawieźli go do kuzyna... ja mu jutro coś powiem do słuchu :wściekła/y: Nie wyobrażam sobie aby mój brat przyjeżdżając do Polski (a też mieszka za granicą) w ogóle nie dbał o to by się ze mną zobaczyć... po prostu wymiękam... więcej wina!!!! :-p
 
Amisia Ty się do listy dopisuj, w końcu w poniedziałek masz mieć iui :tak:

aaalbo ja tu coś pokombinuje ;-)


EwciaK: 08.03.2014 udana IUI, 21.03.2014. wysoka beta!!!
Amisia: 17.03.2014 udana IUI
Enni: 17.03.2014 pierwsze podglądanko pięknych pęcholi


aaa
Queen zastrzykami z Gonalu nie martw się, to pikuś w porównaniu do Gonapeptylu. Ten Gonapeptyl po prostu taki męczący (no przynajmniej ja tak to odczuwałam)... sorry za bold, nie chce się odwołać
:eek:
 
Smerfeta dziekuje za wyjasnienie co do lekow.Kochana jestes z ta lista i udana iui,az mi sie cieplej na sercu zrobilo.
Amisia dzieki za pocieszenie,bo juz myslalam,ze moze cos pokrecilam z tymi lekami.Skoro Ty tez je bierzesz to ok.Mi kazal acard o tej samej porze dnia brac,a encorton przed snem.A Tobie?
Ladybea dzisiaj czuje sie swietnie,jakis taki dobry nastroj mam.Dr pokazywal mi i mezowi jego batalie i mowil,ze zolnierzykow jest jak w mrowisku,a ruchliwe,ze hoho. Ciekawa jestem czy na tej wizycie dowiesz sie juz czy corcia czy synus.
 
reklama
Pole,Smerfeta ja to jestem amigo:-D zamiast najpierw robić z 900 gonalu to ja walnelam sobie 2 razy z 450 no i zostało mi 50...i ten 450 działał oki, bez problemu, a dzisiaj robiłam pierwszy zastrzyk z tej 900 i coś się blokowało. Jak jutro będzie problem to chyba też zareklamuje. Dusiłam a on stał w miejscu :szok: jak mi została 50 siąt jednostek to co ja mam zrobić? (mam przepisane 200) walnąc to sobie i z drugiej 150? tylko to oznacza 2 x wbicie igły....;(
 
Do góry