reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Kasica - -mam nadzieję, że dzisiaj mam wizytę o 18:15 i zobaczymy. Rano dzisiaj miałam pęcherzyk 22 mm, więc ok i cały czas od wczoraj bardzo mnie boli. Jak będzie wieczorem pęknięty to IUI mam dzisiaj, a jak nie to znowu jutro podglądanie o 7:30 rano. Zobaczymy.

Dziewczyny to jest Nas już trzy do IUI w najbliższych dniach - oby Nam się udało.
 
reklama
Queen no wiec gorąco;)

Kasica aż musiałam zobaczyć co to za LocoLoco;)
Na pewno widać na tym każda plamkę, ale tez chyba super sie czyści:)
Idziesz w kolor?

Dziewczyny dziękuje za życzenia, wykorzystam wszystkie skrzętnie:)

Smerfeto i Kasiku dobrze, ze sie jakos trzymacie. To w tym wszystkim najważniejsze.
A od pozostałych Pan poprosimy dobre wieści, bo juz jakaś dziura sie robi po ostatnim zaciazeniu:(
 
Hej kobietki się dzieje u was aż miło patrzeć.

Lena- ja robiłam testy na owu ale mi np pokazywały słabą 2 kreskę gdzie był pęcherzyk pękający bo robiłam przed iui sobie dodatkowo także wydaje mi się że nie są aż tak dobre,

Ladybea- dziękuje czuję się powiedzmy w miarę, męczy mnie zmęczenie trochę i ostatnio strasznie wrażliwa się zrobiłam zaraz chce mi się płakać :wściekła/y: co nie do końca mi się podoba a jak u Ciebie ?? ciśnienie się unormowało ?
 
reklama
Do góry