reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dziewczynki ja mojej teściowej tez nie dorzucam do wycieczki, ale...ciekawe czy Ona by mnie nie dorzuciła:)
Mam dzisiaj imieniny i dostałam prezent od Góry, byliśmy u ortopedy i za jakies 2 tyg M bedzie miał cementowanie. Bez mrugnięcia okiem,bez robienia problemów, bez zwodzenia, OT tak. Weszliśmy zapłaciliśmy 150zl i dostaliśmy termin...
Wiem, ze nie w temacie, ale tak mi ciezko było z tym tematem, a dzis kamień z serca:)
 
reklama
A ja moja teściową to bez mrukniecia okiem bym wyslala prze pieron jest Jeszcze na codzień się z nią mecze bo w jednym domu
Na dodatek na jednej kuchni za parę miesiecy będę na swoim to odetchne
 
Pole to bardzo dobre wiadomosci i fajny prezent imieninowy. W zwiazku z wczorajszym swietem wszystkiego co najlesze dla Ciebie.
Amisia niech pecherzyk peknie w odpowiednim czasie.
Ewciak jak po wizycie?
 
pole Ty wiesz jak bardzo się cieszę, że sie udało:-):-):-)yupiiiiiiiiiiiiiiiiii. Mam nadzieje, że po tym Twój M nie bedzie tak cierpiał z bólu. A z okazji wczorajszego świeta samych cudów w Twojim życiu
smerfeta te 2 miesiące masz totatny odpoczynek od wszystkiego? Od leków stymulacji badań itp? Może to dobrze kochana, organizm się zregeneruje, głowa też trochę odpocznie i wtedy zaskoczy jak należy. Ja w to wierze:tak:
milena no to już mamy 3 bilety do kupienia na lot w jedna strone;-)dla szanownych Pań teściowych
amisia trzymam kciuki żeby pekł w odpowiednim momencie
anabel no beta pięknie rośnie, gratulacje jeszcze raz. odpoczywaj i dbaj o siebie i o maluszka;-)
ewciak bardzo ci dziekuje, że zapytałaś. No teraz już pewnie jesteś po wizycie czekam na relacje.....
monia z tego co wiem to jak ktos ma dobry wysoki progesteron to nie trzeba brac luteiny czy dupka, a z tego co widziałam to Twój wynik jest bardzo dobry.
kasik ja mam udokumentowane dopiero od wrzesnia wiec jeszcze troche czasu. Czy przed Ifv musze miec zrobionych 6 prób IUI? Wydaje mi sie, że chyba nie, ale wole dopytac.

W piatek o 16:15 ide na wizytę do profesora, ordynatora oddziału ginekologicznego w Kielcach (miałam ogromnego fuksa bo do niego się czeka po 2 miesiące a tu wizyta za dwa dni:-D). Moja koleżanka z pracy się u niego leczyła przez jakiś czas i namówiła mnie żeby poszła do niego na konsultacje i poprosiła o HSG. Kurcze mam nadzieję ,że mnie wysłucha. Trzymajcie prosze mocno kciuki, bo bardzo mi zależy żeby sprawdzic tą drożność.

Czy któraś z was korzystała testów owulacyjnych?
 
Ostatnia edycja:
Hej hej dziewczęta!
Pole, bardzo się cieszę, że udało się Wam załatwić ten zabieg i trzymam kciuki, żeby poszło jak po maśle i przyniosło oczekiwany skutek. No i przesyłam spóźnione imieninowe życzenia - chyba przyłączę się do tego, co napisała Lena bo to są najprostsze, ale najtrafniejsze słowa - życzę Ci cudów, których Wam potrzeba... Z ciekawości spojrzałam w kalendarz - o ile nie jesteś Euzebiuszem, Fryderykiem lub Pakosławem, to już chyba się domyślam jak Ci na imię ;-)
Milena87, no to zapisujemy Twoją teściową na wycieczkę ;) A może ma ktoś jakiegoś "miłego" teścia, który mógłby dołączyć do naszych teściówek, co by im smutno nie było? ;-) Ja mojego nie dam bo on akurat w porządku jest :-p
Enni, jak tam wizyta? Dawaj znać kochana.
Smerfeta, myślę, że ta przerwa wyjdzie Ci na dobre. Z jednej strony to ciągłe czekanie w naszym życiu jest dobijające, ale z drugiej trzeba czasami dać trochę czasu naszemu organizmowi i naszej psychice na regenerację sił. Najważniejsze, że wiesz, że masz swojego maluszka na zimowisku i po niego masz wrócić wypoczęta i pełna wigoru :happy2: A zaskoczyłaś mnie pisząc, że zawsze 3 dni po iui miałaś robione usg. To w Gamecie? Zdziwiłam się bo mi po wykonanej inseminacji nie robili już żadnych badań tylko czekałam na @ lub betę. Monia - więc jak widzisz nie zawsze lekarz przypisuje leki po IUI, ja nie brałam nic. Chociaż może nie jestem najlepszym przykładem do porównań bo jednak u mnie inseminacje nie zadziałały :-p
Lena, jeśli chodzi o te inseminacje wymagane do refundacji to chyba zależy od tego, co jest wskazaniem do kwalifikacji do programu. W moim przypadku jest to niepłodność idiopatyczna i nie musiałam mieć żadnej określonej liczby IUI. Ale coś mi się kojarzy, że w papierach było coś o tym w przypadki innego wskazania do kwalifikacji. Musiałabym doczytać. Ale na pewno zanim ja to zrobię to któraś z naszych doświadczonych koleżanek wszystko Ci wyjaśni :happy2: A testy owulacyjne robiłam tylko raz w życiu i wynik był u mnie jakoś taki mało jednoznaczny więc więcej nie robiłam. Jakoś się to u mnie nie sprawdziło.
 
Milena 78 - to moja druga IUI i mam nadzieję, że ostatnia.Dzięki za kciukasy.

Lena, Ladybea - jestem po wizycie i nadal pęchęrzyk jest. Całą noc mnie bardzo bolało w dole, więc miałam nadzieję, że już po, ale nic to dopiero mój 11 d.c. Ponowne podglądanie dzisiaj o godzinie 18:15. Mam nadzieję, że będzie ok.

Pole - trzymam kciuki za Twojego M oby wszystko było już teraz z górki. Powodzenia.

Amisia221
- jak tam po zastrzyku? Ja nie wiem jeszcze czy będę miała IUI w piątek czy może dzisiaj. U mnie to jest tak, że chodzę na monitoring co 12 godzin i jak tylko pęchęrzyk zacznie pękać lub jest po pęknięciu od razu mam IUI. Mam nadzięję, że jak dzisiaj pójdę o 18:00 to już będzie pęknięty, choć rano jeszcze nic się nie działo.Ale bardzo mnie boli, więc może? Wolałabym uż dzisiaj mieć to z głowy, bo inaczej znowu jutro podglądanie o 7:30 rano.
A u Ciebie jak to wygląda?

Miłego dnia życzę dziewczynki zabieram się do pracy:-)
 
reklama
Dzień dobry :-)
Pole wszystkiego co najlepsze z okazji imienin i najpiękniejszych cudów :-) Cieszę się, że udało się przekonać jakiegoś doktora do cementowania kręgosłupa

Lena, tak, 2 mies bez niczego, choć wiadom póki co leczę infekcję :-/ biorę sobie teraz tylko Falwit na przesilenie wiosenne ;-) Co do rządówki - nie ma tu limitu na iui, ale jest coś takiego jak czynnik jajnikowy i pod to zakwalifikujesz się jeśli wykażesz 6 stymulacji które nie przyniosły ciąży

Queen to ja dorzucam teścia do wesołej wycieczki :-) Usg 3 dni po iui miałam w Gamecie u dr W. I powiem więcej - nawet nie brał za to kasy bo mówił że mieści się to w cenie iui. Co prawda panie w recepcji były tym zdziwione i raz na zlecenie dr musiały mi zwracać kase bo mi nie uwierzyły i kazały zapłacić :-)

Ewcia to kiedy iui? Dziś? Aa już doczytałam :-) to kciuki za powodzenie :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry