reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
U mnie się dzieje i nie dzieje...ostatnio Wam wspominałam, że oprócz polipa to przypałętała się torbiel. Na początku lutego przy wizycie kontrolnej okazało się, że torbiel się wchłonęła:tak: no i cierpliwie miałam czekać do okresu ok. 12 lutego. Pod koniec cyklu czyli 28 lutego przyjechać znów na kontrol czy bez tabletek anty zrobi mi się znów torbiel. Więc byłam, ale okresu wcale nie dostałam od 15 stycznia....po cichu myślałam, że się udało naturalnie...cud, bo od ponad 20lat nie miałam takich wahań między @. Ale niestety lekarz ciąży nie stwierdził i dostałam dupka na wywołanie @. Dziś mam 50dc :szok::baffled::wściekła/y: a jak małpy nie ma tak nie ma!!!!
Więc znów padaczka:((((
 
W piątek iui dziś pecherzyk lewy jajnik 17 a na prawym 18 ,


Nati ja takie cykle mam cslu czas teraz się trochę polepszylo bo mam cykle stymulowane
 
Amisia a ja mam co 28-30 dni i tak od 20 lat. Wiadomo w okresie dojrzewania to było co innego ale mając 36 lat to jakaś masakra!!! A menopauzy też nie przechodzę:-) moje AMH to 4,18 więc jeszcze mam trochę czasu:)
 
A moja teściowa jest w porządku :-) Czasami tylko za bardzo narzeka i marudzi ale nie ma komu się wyżalić więc grzecznie ją wysłucham i jest dobrze ;-):-D

Lena jeżeli masz udokumentowane 12 miesięcy leczenia niepłodności to śmiało możesz się zapisywać do programu rządowego ivf. Najpierw się rejetrujesz do programu, podpisujesz papiery i od tego czasu leci Wam kolejka. Później na wizycie kwalifikacyjnej musicie mieć ze sobą udokumentowane 12 miesięcy leczenia, świeże AMH, FSH i badanie nasienia, to wszystko nie starsze niż 6 miesięcy. Piszę 12 miesięcy bo Ty masz powyżej 35 lat, osoby młodsze muszą udokumentować 24 miesiące leczenia. U mnie z psychiką jest wyjątkowo dobrze tym razem. Właśnie piję herbatkę płodności ;-):-D

Nati a ja myślałam, że miałam najdłuższy cykl w życiu bo 35 dni ale widzę, że Ty jesteś rekordzistką ;-)

Queen cierpliwości, najbardziej dłuży się czas od transferu do bety więc wszystko jeszcze przed Tobą :-)

Ladybea zazdroszczę ale tak pozytywnie, rośnijcie zdrowo :-)
 
reklama
A moja teściowa jest w porządku :-) Czasami tylko za bardzo narzeka i marudzi ale nie ma komu się wyżalić więc grzecznie ją wysłucham i jest dobrze ;-):-D
No to niestety nie nadaje się na naszą "wycieczkę" ;-)

Queen cierpliwości, najbardziej dłuży się czas od transferu do bety więc wszystko jeszcze przed Tobą :biggrin2:
To mnie pocieszyłaś Kasik..... :baffled::-D
 
Do góry