reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Amisia, Monia, Malinowy sen - witajcie dziewczyny w Naszym gronie, zawsze to w kupie raźnej :) Życzę wysokiej bety i miłego oczkiwania na wynik.

Lena - dziękuję, ży pytasz. U mnie na razie żadnych rewelacji jutro ma wizytę to będzie 11 d.c i mam nadzieję, że w piątek uda mi się do drugiej IUI podejść. Tylko boję się, żeby znów nie było za późno, jakieś takie złe przeczucia mam. Pierwszą IUI miałam dopiero 15 d.c, a miesiąc temu na wizycie 13 d.c. było już po wszystkim. No ale nie wiem, pójdę jutro to zobaczę. Rozumiem doskonale co czujesz i też ma takie dylematy, co robić. Może jutro pogadam ze swoim Dr i zapytam, co on na to, czy ma jakiś plan na mnie?

Ladybea
- jak się czujesz mamusiu? Nawet nie wiesz, jak bardzi Ci zazdroszczę Twojego szczęścia ale tak pozytywnie oczywiście. Trzymaj się cieplutko i pozdrawiam gorąco.

Smerfeta
tak bardzo mi przykro. Kiedyś, jak mnie to jeszcze nie dotyczyło i nie byłam w temacie to myślałam, że in vitro to już daje 100% pewność na dzidzię - taka byłam durna i naiwna. Dopiero teraz, jak czytam co się dzieje u Wam to nie mogę tego przeboleć - jakie to niesprawiedliwe i ile Nas to wszystko nerwów i kosztuje. Trzymaj się ciepło i trzeba iść do przodu, choć łatwo nie jest.

Amisia
- to będzzemy miały IUI w tym samym czasie prawie mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z pęcherzykami i damy radę. Trzymam kciuki za Ciebie dzisiaj.

MagdaM33 - jak Ty się trzymasz kochana? Co u Ciebie. Podizwiam Cię strasznie i jak sobie przypomnę, jak bardzo ja to z Tobą przeżywałam wszystko, to nawet nie mogę sobie wyobrazić, co Ty musisz teraz przechodzić. Ale ja to czuję i wiem, że będzie dobrze i doczekacie się z mężem Swojego upragnionego szczęścia. Pozdrawiam gorąco Madzia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
EwciaK kciukasy, żeby owulka tym razem nie zrobiła psikusa :-) Wiem co to znaczy, ja jak byłam stymulowana Menopurem do IUI to mi się raz zdarzyło, że miałam owulkę w 8 dc :szok: a normalnie 12-13.

Wiecie, że dzisiaj Dzień Teściowej? :-)

Lena ja Ci zaraz dam starość ;-):-D Jestem od Ciebie starsza 2 lata czyli na emeryturze już powinnam być? :-D Dylematy rozumiem i niestety nikt za Ciebie nie podejmie decyzji. Jak masz dobre AMH to możesz jeszcze próbować IUI, ja bym korzystała z nfz, jeżeli masz taką możliwość. Chyba, że Twoje AMH jest niskie wówczas warto iść do kliniki i zdecydować czy jeszcze IUI czy już ivf. A do rządówki nie chcesz spróbować się zarejestrować?

Właśnie przed chwilą przyszła @, to mój najdłuższy cykl w życiu 35 dni :szok: A normalnie 25-26 ale był sztucznie przedłużany stymulacją więc chyba nie ma się co martwić. Ciekawe ile będzie trwał bo dziewczyny mówiły, że po nieudanym ivf baaaaaardzo długo.
 
Ostatnia edycja:
amisia a skąd jesteś? Wiem, że łatwo mówić nie martw sie ale miejmy nadzięję, że ten Twój pęcherzyk urósł do odpowiednich rozmiarów i grzecznie czeka na IUI
 
Hej dziewczyny!
U mnie nuda, nuda, nuda... Czas mi sie strasznie dłuży, chciałabym juz zacząć stymulację i jak najszybciej dobrnąć do punkcji, transferu i oczywiście ciąży
icon_mrgreen.gif
A to wszystko się taaaak wlecze.... Ciągle jestem na gonapeptylu, dopiero za tydzień zacznę stymulację.
Wiecie, że dzisiaj Dzień Teściowej? :-)
Ja wiem i mojej teściowej bardzo chętnie z tej okazji kupiłabym bilet na drugi koniec świata... :evil::-p
 
kasik36 ja mam AMH 7,4 ale mam PCOS wiec jakgdyby sytuacja jest lekko inna. Bo podobno jak jest PCO to masz tych pecherzyków od groma ale średniej jakości. Więc tak naprawde nie wiem ile mam jeszcze czasu. Zastanawiam się czy isc do kliniki, bo na NFZ nie chcą mi zrobić drożności, bo uważają że jak zaszłam w ciąże po laparoskopi to znaczy, że są drożne. Ja uważam, że to bez sensu kompletnie bo zrosty mogły się zrobić po 10 latach. A wtedy robienie IUI nie ma przecież żadnego sensu. Spróbuje się umówic do ordynatora w Kielcach i poprosic go o tą drożność i potem zdecyduję co dalej.
A jak ty sie kochana trzymasz psychicznie? A co powinnam zrobić żeby się zapisać do rządówki?
Ewciak trzymam kciuki za wizyte i za piątkowe IUI. Ewciak Czy mogłabyś spytać doktora czy jest u niego możliwość odpłatnego HSG? Mam nadzieję, że to nie jest przesadna prośba z mojej strony, jeśli tak to bardzo przepraszam.

queen rozumiem że bilet tylko w jedna stronę fundujesz, jak Twoja teściowa bedzie potrzebować towarzystwa w tej podróży to jak też kupię bilet dla mojej;-):-D:-D:-D
Oby kochana ten czas oczekiwania zleciał jak zbicza...dasz rade
 
queen rozumiem że bilet tylko w jedna stronę fundujesz, jak Twoja teściowa bedzie potrzebować towarzystwa w tej podróży to jak też kupię bilet dla mojej;-):-D:-D:-D
Oczywiście, że w jedną stronę :-D a jeśli chodzi o towarzystwo to dawaj tą swoją teściówkę, a co, niech sobie kobitki użyją ;-):-D
Kurcze, szkoda że masz takie problemy, żeby zrobić to hsg, przecież, tak jak mówisz, od ostatniej ciąży dużo mogło się zmienić i powinno się to sprawdzić. Robienie kolejnych inseminacji bez zbadania drożności to takie działanie w ciemno i być może (oby nie) wyrzucanie pieniędzy na darmo.
A żeby zapisać się do programu rządowego to przede wszystkim musisz zgłosić się do jednaj z klinik, które go realizują, a tam już Cie dalej ze wszystkim pokierują. No ale to niestety są koszty bo pomimo refundacji to przecież pozostają koszty leków, które sa niemałe, dojazdy, czy chociażby pierwsze wizyty i badania - przed zakwalifikowaniem do programu. Trudne decyzje przed Tobą, trzymam kciuki, głowa do góry kochana :happy2:
 
Cześć dziewczyny:)

Bardzo dawno mnie tu nie było, mam nadzieję że jeszcze mnie ktoś pamięta.....

Kasik, Smerfeta kochane bardzo mi przykro:-:)-(, już myślałam, że tym razem Wam się uda!!!!! Życie jest niesprawiedliwe...
Ladybea jak ja Ci zazdroszczę;-), niech maluch rośnie zdrowo!!!!
Enni Ty i tak robaczku jesteś daleko przede mną!!!!:-) To Twoje czekanie musi przynieść pozytywne efekty!!!!

Witam wszystkie nowe koleżanki:)
 
reklama
Monisia, Amisia witajcie i powodzenia! Amisia pecherzyk rosnie ok.2mm na dobe wiec sie nie martw da rade.
Ewciak, Lena dziekuje za pamiec. Brzuszek od jakiegos tygodnia sie zmienia, a ja czuje sie dobrze tylko krzyz daje znac o sobie.
Lena ja jak poszlam do tego drka to on mial od razu plan ze zrobimy jedna iui a potem koniecznie droznosc. On sam jej nie robi, mnie wyslal do szpitala w Pionkach.
Ewciak powodzenia na wizycie.
 
Do góry