reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hej kobietki :-)

mój nowy wynik bety 38 162 mIU/ml :-D

Ale u was się dzieje, brniecie do przodu :tak:

Kochane trzymam za każdą z osobna kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i życzę takiego samego szczęścia jakie mi się przytrafiło. Choć jeden uśmiech losu w moją stronę

Monia- ja biore dupka od dnia iui 3 razy dziennie, dr powiedział że mam brać nawet do 20 tyg i nie mam się zwieść jak inny powie mi żeby tylko do 12.
 
reklama
GRATULUJĘ:-) Anabel pięknej bety:-)
Ja dupka nie biorę tak jak już pisalam wcześniej. Teraz to juz sama niewiem co mam myśleć. Czy moja doktor uznała że nie ma takiej potrzeby żebym go brała czy zapomiała mi o tym powiedzieć i mi go przepisać:-(
 
Monia- a miałaś robione badania progesteronu, bo ja np nie miałam, trudno mi powiedzieć inne dziewczyny biorą jeszcze luteinę a mi dr powiedział że chyba mnie nie będzie męczył, szczerze mówiąc to podejrzewam że jeżeli zachodzi się naturalnie w ciążę to nie bierze się takich leków do czasu ewentualnego plamienia
 
reklama
Na pewno ci Luteina czy dup nie zaszkodzi jak zronisz betę i wynik bedzie negatywny to odstawisz o dostaniesz@ chociaż wieże ze sie uda i będziesz ja brac caly czas
 
Do góry