reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Witam Kobietki-chciałabym się do Was przyłączyć:) Mam nadzieję,że można:) Ostatnio udzielałam się trochę na Staraczkach 2014-ale na ostatniej wizycie moja nowa lekarka wspomniała o IUI więc postanowiłam dowiedzieć sie czegoś więcej na ten temat:)

Trochę o sobie: staramy się już/dopiero prawie 1,5roku...męża wyniki ok,moje hormony niby też(poza progesteronem,który ostatnio pokazał,że mimo ładnego pęcherzyka w 13dc na USG nie mam owulacji)

HSG-mam zrosty i poskręcane jajowody ale ostatecznie są drożne oba...
Mamy już jedno szczęście na świecie które urodziłam bardzo wcześnie i było ogromną niespodzianką nieplanowaną:)po kilku latach zapragneliśmy drugiego dziecka i nie spodziewaliśmy się,że będzie to taki kłopot...2lata po porodzie miałam laparoskopię lewego jajnika(torbiel 4cm)...

Aktualnie mam monitoring cyklu-pełny bo raz lekarz poprzedni kazał przyjść w 13dc sprawdzić czy pęcherzyki w ogóle są...i był jeden ale nie wiadomo czy pęka...bo w 23dc progesteron wyniósł niecałe 14 i usłyszałam,że owulacji nie było...także jutro idę(9dc) potem 11dc i 16,18 tak to wygląda bo moja lekarka przyjmuję 2razy w tyg...lekarka chce ten cykl obejrzeć i zobaczyć czy już próbować IUI czy może CLO i Pregnyl...i naturalne staranki...

Pytanko do Was...czy któraś z Was miała IUI w Trójmieście? Możecie mi polecić jakieś dobre miejsce?aktualnie jestem u dr Makowskiej

 
Karjetka witaj, dobrze trafiłaś, dziewczyny tutaj są istną skarbnicą wiedzy :-) Ja miałam 5 IUI w Invickie Gdańskiej, co prawda efektów brak ale u mnie to bardziej poważna sprawa skoro przy pierwszym podejściu do in vitro żadna komórka się nie zapłodniła. Koszt samej IUI to 650 zł. do tego minimum 2-3 wizyty z usg od 100 do 150 zł. w zależności u kogo, najdrożej oczywiście u profesora ;-) No i koszt leków, najtańsze clo, droższe np. Menopur. Ja chodzę do doktora Z i bardzo sobie go chwalę :-)Jeżeli mogę Ci coś poradzić to chodzenie do lekarza, który przyjmuje tylko 2 razy w tygodniu mija się z celem. Najlepiej być w klinice gdzie codziennie ktoś przyjmuje, jak akurat Twój lekarz ma wolne to są inni wtajemniczeni w Twój problem dzięki systemowi komputerowemu. Niektórzy lekarze pracują 5 dni w tygodniu.
 
Ostatnia edycja:
Witam w ten piękny słoneczny dzień
My niedawno wróciliśmy z kliniki z wizyty rejestrującej a nie tak jak wczoraj napisałam z kwalifikującej,przepraszam Was ale wczoraj pisałam do Was na szybkiego bo sama jeszcze nie wierzyłam w to,że M dostał na dziś urlop :-) teraz wizyta czwartego marca i dowiem się już konkretnie co i jak ale jak pytałam kiedy mniej więcej będziemy mieć punkcję to pani mi powiedziała,że w kwietniu powinna być chyba,że badania wyjdą coś nie tak.

Kasik kciukasy za Twoje dzieciaczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Kasik bardzo dziękuję za odpowiedz:)tak, już się przekonałam,że dziewczyny tu są niezawodne:) Moja lekarka pracuję także w Invimedzie w Gdyni. Teraz tak myślę,że chyba źle zrobiłam i z oszczędności i z wygody bo poszłam do jej prywatnego gabinetu ulicę od mojego domu w Gdańsku...nie do kliniki w Gdyni...no i w klinice za wizyte 140zł i monitoring 140zł liczą...ona w prywatnym wzięła 200zł za wizytę i monitoring..więc pomyślałam,że i bliżej i taniej będę mieć..ale no właśnie przyjmuje w tym gabinecie we wtorki i w czwartki...w Invikcie w Gdańsku byłam raz,robiłam tam badanie nasienia męża i jakoś powiem szczerze...nie miałam pozytywnych odczuć. Wszystko w takiej nie miłej atmosferze,nawet Pani przyjmująca materiał do badania była opryskliwa. Dużo osób z którymi rozmawiałam na temat Invicty mówiło,że lecą tam taśmowo bardzo...

Czyli za IUI te 1000zł trzeba liczyć?
Czy możesz mi podać nazwisko swojego lekarza?
Ps. trzymam kciuki za Twoje maluszki-wierzę,że wszystko będzie dobrze:-)
 
Karjetka wysłałam Ci priv :-)

Pole to ja też chcę takiego Kiciusia jak Twój :tak::tak::tak: Jestem ciekawa czy klasa zarodka może się zmienić, tzn obniżyć i czy klasy A może nie dotrwać do 5-tej doby, wiesz może? Ty miałaś podane 2 zarodki, drugi też miał klasę 8A?
 
Kasik aż się wzruszyłam. cały czas trzymam kciuki i w sumie bardzo dla ciebie weszłam tutaj, że by zobaczyć co u Ciebie. kochana będzie dobrze

Pole Ty wiesz jak ja lubię czytać Twoje posty. miziaj Kiciusia. myślę ciepło o Twojej rodzinie.

smerfeta będzie dobrze 3mam kciuki, myśl pozytywnie kochana


czuję, że należą Wam się wyjaśnienia. ni zapomniałam o Was. myślę właściwie codziennie, ale miałam załamkę i właściwie nie włączałam kompa. wybaczcie:zawstydzona/y:
przepraszam Was za to, ale musiałam pobyć sama ze sobą. jestem już po @ i w sobotę jedziemy na wizytę kontrolną i pogadać co czynić dalej.



o każdej z Was myślę ciepło i trwam w nadziei, że każda z Was/ Nas niedługo poczuje euforię po ujrzeniu szybującej w górę bety.
 
reklama
Do góry