reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Mama witaj :*Tez sie przygotowujecie do iui?
podczytuje czasem staraczki, ale jakoś lepiej mi jest tak jak teraz. Okres mam dostac 29.10. W sumie nie bardzo wierze w to, ze moze sie udac, za to M. jest mocno nakręcony i wierzy za nas oboje.
 
ELLETH- no u nas beda przygotowania od stycznia-teraz Tomi bierze witaminy na lepsza ruchliwość i w styczniu znow badanie i jak sie ruchliwosc nie poprawi to IUI...A u Was co bylo "podstawą" do IUI??
ja tez na Staraczki zadziej zaglądam bo tam same ciezarowki ,ale ostatnio Sol otworzyla watek wystarane staraczki i tam sie ciezarowki przeniosly i tylko czasem zagladaja ,wiec staraczki powychodzily z krzakow:):))))
 
elleth - do 29 niby nie dużo czasu, ale jednak...Mam nadzieję, że wam się uda!!!
U mnie w tym cyklu też mąż jest przekonany o sukcesie, łazi i cały czas mi to powtarza, hehehe
 
Przeczytałam prawie wszytko i powiem Wam jak było u nas ;)
Moj M ma słabą ruchiwość A-8%, B-11% waszeruje go l-karnityną 1000, wit C, kwasem foliowym, salfazinem, selenem.
Clo miałam na recepte, puregon dostalam w szpitalu (moj lekarz tak zakombinował, zeby mi to z refundowali, ze niby leżałam na odziale itd.) + pregnyl na pęknięcie.
Iui mieliśmy w szpitalu, na NFZ, bo inseminacja jest refundowana, tak jak i stymulacja do in vitro (dlatego puregon dostalam za darmo) - tylko nie wszyscy lekarze o tym mówią. Co prawda warunki koszmar, nie od porównania z kliniką, M. oddawał nasienie w kiblu (nie nie w toalecie, w kiblu) ;)
 
WIKULA- a za Ciebie kiedy trzymac &&&&&&&&&&&&&&&&??? kiedy masz termin malpy??
kochany mąż !!!

Jeszcze tydzien czasu...

Przeczytałam prawie wszytko i powiem Wam jak było u nas ;)
Moj M ma słabą ruchiwość A-8%, B-11% waszeruje go l-karnityną 1000, wit C, kwasem foliowym, salfazinem, selenem.
Clo miałam na recepte, puregon dostalam w szpitalu (moj lekarz tak zakombinował, zeby mi to z refundowali, ze niby leżałam na odziale itd.) + pregnyl na pęknięcie.
Iui mieliśmy w szpitalu, na NFZ, bo inseminacja jest refundowana, tak jak i stymulacja do in vitro (dlatego puregon dostalam za darmo) - tylko nie wszyscy lekarze o tym mówią. Co prawda warunki koszmar, nie od porównania z kliniką, M. oddawał nasienie w kiblu (nie nie w toalecie, w kiblu) ;)

ja też jeżeli będę miała IUI, to właśnie na NFZ, po co płacić, jak da się załatwiść za darmo. Fakt warunki w szpitalach pozostawiają wiele do życzenia, ale da się to wytrzymać:))) &&&&&&&&&&&
 
ELLETH,WIKULA- to gdzie ja mam isc ,zeby mieć IUI na NFZ????????? ja mam gina na NFZ ale nie pracuje w zadnym szpitalu już....

ELLETH- moj ma z ruchliwoscia tak:
A-5%
B-40%...

A POWIEDZ MI CZY JEST POPRAWA PO TYCH WITAMINACH ,KTORE TWOJ M BRAL???moj bierze Androwit,folik,wit.C ,l-karnityne i magzez +B6
 
Mama - najlepiej iść do lekarza, który pracuje w panstwowej klinice, tylko wiesz, ciężko jest trafić na kogoś kto od razu pokieruje Cię na IUI...Ta moja ginka pracuje właśnie w państwowej klinice, dlatego IUI tez tam będę miała robione...
 
reklama
WIKULA- no to faktycznie moze byc problem...nie mam namiarow na dobreg gina ,ktoryby pacowa w szpitalu,ale zagad z moim ginem ,moze ma jakiegos kolege gdnego zaufania...moj pracuje w klinice gdzie sie wykonuje wszelkiego rodzaju operacje kobiece...ale IUI tam nie robią..
 
Do góry