reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Bardzo mi miło że mnie przygarniecie! Zabieg miałam n wnovomedice w mysłowicach, byłam stymulowana puregonem i decapeptylem no i potem ovitrelle, za wszystko zapłaciliśmy około 3 tysiecy, sam zabieg 800 a reszta to leki. kompletnie bezbolesny zabieg także ok. zachowanie lekarza prowadzącego no cóż....olewka totalna, w sumie siedząc między moimi nogami zapytał pielęgniarkę czy to ma być inseminacja czy transfer a widział mnie trzeci raz w tym tygodniu i powiedział ze jestem rzadkim przypadkiem z tymi pecherzykami także dziwne ze nie pamięta takich CUDÓW. nie warto nawet takiego lekarza komentować
 
reklama
Bardzo mi miło że mnie przygarniecie! Zabieg miałam n wnovomedice w mysłowicach, byłam stymulowana puregonem i decapeptylem no i potem ovitrelle, za wszystko zapłaciliśmy około 3 tysiecy, sam zabieg 800 a reszta to leki. kompletnie bezbolesny zabieg także ok. zachowanie lekarza prowadzącego no cóż....olewka totalna, w sumie siedząc między moimi nogami zapytał pielęgniarkę czy to ma być inseminacja czy transfer a widział mnie trzeci raz w tym tygodniu i powiedział ze jestem rzadkim przypadkiem z tymi pecherzykami także dziwne ze nie pamięta takich CUDÓW. nie warto nawet takiego lekarza komentować

Strasznie drogie te leki!!! Ale mam nadzieję, że skuteczne!!!
Skąd się biorą tacy beznadziejni lekarze??? Ale nie przejmuj się nie to się liczy:))
 
FELUS- szkoda,ze na takiego gina trafilas biorąc pod uwage ile zostawilas tam kasy;/
ale Wikula ma racje-nie przejmuj sie tym lekarzem,nie warto...

mam nadzieje,ze juz tam sie u Ciebie coś kluje i KTOŚ zamieszka pod sercem na 9 m-cy :)


moj gin ostatnio mnie zdziwil bo w wakacje robilismy taras i w czasie wizyty o tym o tamtym rozmawiamy i powiedzialam Mu co nowego w domu a On po 3 tyg na wizycie pyta sie jak tam taras,czy juz go opiliśmy i takie tam -zylam pozytywnie zdziwiona,ze majac tyle pacjentek pamieta o takim detalu jak moj taras:)) ale to jest dusza czlowiek i wspanialy gin:)
 
WIKULA- no milo,jestem u Niego juz 6 lat..
w obu ciążach zawsze ze mną liczyl paluszki tak jakby to bylo Jego dziecko-ginekologia to Jego pasja i to sie czuje na wizycie,zawsze wszysko wytlumaczy i rozlozy na czynniki pierwsze :)
 
kochane 5 i pół roku temu poroniłam natutralną ciąże,potem leczenie, hsg, laparoskopia i w koncu decyzja o IUI. w czerwcu kupiłam pierwsza dawke leków i czekałam na okres zeby zacząć je brac, dwa tygodnie pożniej pojechalismy na wakacje tam piłam, tańczyłam hulałam i paliłam jakby to były być moje ostatnie szalone wakacje przed macierzyństwem.dzień po powrocie pojechaliśmy z M do hipermarketu i kupiłam test ciążowy bo był mega tani,same wiecie...pomyślałam zrobie sobie ot tak....a tu wyszły 2 kreski szok.nasza radość była ogromna, cieszyła sie cała rodzina, ale nasze szczeście trwało jeszcze tylko 2 tygodnie i skońszyło sie poronieniem. A że leki do IUI już miałam to zddecydowaliśmy że nie bedziemy tracic czasu. Mam ogromna nadzieje ze sie uda!!! No i stety miestety chyba sprawdziło sie ze wyluzowanie pomogło!
 
kochane 5 i pół roku temu poroniłam natutralną ciąże,potem leczenie, hsg, laparoskopia i w koncu decyzja o IUI. w czerwcu kupiłam pierwsza dawke leków i czekałam na okres zeby zacząć je brac, dwa tygodnie pożniej pojechalismy na wakacje tam piłam, tańczyłam hulałam i paliłam jakby to były być moje ostatnie szalone wakacje przed macierzyństwem.dzień po powrocie pojechaliśmy z M do hipermarketu i kupiłam test ciążowy bo był mega tani,same wiecie...pomyślałam zrobie sobie ot tak....a tu wyszły 2 kreski szok.nasza radość była ogromna, cieszyła sie cała rodzina, ale nasze szczeście trwało jeszcze tylko 2 tygodnie i skońszyło sie poronieniem. A że leki do IUI już miałam to zddecydowaliśmy że nie bedziemy tracic czasu. Mam ogromna nadzieje ze sie uda!!! No i stety miestety chyba sprawdziło sie ze wyluzowanie pomogło!

Skoro udaje sie nautralnie to nie lepiej poszukac przyczyn poronien? Bo przy IUI moze pojsc dobrze, a pozniej... Nie szkoda czau i nerwow?
 
też sie tego boimy. także nawet jak zobaczymy test to nie bedziemy skakac dopiero jak przytulimy nasze maleństwo. lekarz stwierdził ze ta ostatnia ciąża była bardzo słaba. no zobaczymy.
 
czesc
Udzielałam się kiedys na bb ale jakos tak pozniej przestałam, musiałam sie zdynsansowac. Staramy się 15 cykli, w tym cyklu robilismy pierwsze iui, stymulowana byłam clo, wzięłam zastrzyk z puregonu i pregnylu.
Poczytam Was troche, zeby lepiej poznać. Choć niektóre nicki znam :)
 
reklama
Do góry