reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dzisiaj zmieniam fryzurę, proszę trzymać kciuki żebym nie płakała przed lustrem:):) Mam włosy do połowy pleców, proste, blond (pasemka ale jest ich dużo) a dzisiaj chce je pocieniować i przyciemnić. Kiedyś mialam czarne i żeby uzyskać jasne zajęło mi to stopniowo jakieś 3 lata. Także albo wóz albo przewóz:):) jeszcze mam czas żeby sie odmyśleć, fryzier na 19 sta;):)
kwiatuszek ja mam codziennie lenia heheh
 
Enni kiedyś poszłam zmienić fryzurę, to jeszcze na fotelu chciałam zwrot mojej poprzedniej i ryczałam całą drogę powrotną do domu, jedna zła decyzja i błąd "zapuszczałam" dwa lata:-D
 
Pole fajnie że wszystko jet oki:)
fifiri zycze żeby jednak udała się ta pierwsza iui:) na początku jest to stres i pytania, jak to wygląda, czy boli? okzauje się że to trwa chwilkę i nie boli ( mnie troszkę zakuło ale tylko 2 sekundy) a najgorsze jest czekanie za zrobieniem bety, sa długie 2 tygodnie:):)

dziękuję, no nie ukrywam że chciała bym się znaleść w tej garstce szczęśliwców którym powiodło się za pierwszym podejściem:-) tak w ogóle chciałam tylko raz do tego podejść żeby tylko "odbębnić" i nie żałować że się nie spróbowało wszelkich dostępnych możliwości...no ale nie wiem zobaczymy co gin powie, jaką będzie miał opinie po moich wynikach stymulacji, czy warto dalej w to inwestować czy podjąć kroki w kierunku iv...


a tak spytam bo Wy na bierząco...słyszałam że pregnyl wycofują i podają ovitrelle, prawda to? I i jak cenowo to wygląda bo ovi słyszałam że droższy ?

dziękuję wszystkim za dobre słowo, wszystkim oczekującym życzę II kreseczek, Pozdrawiam!
 
fifiri ja w październiku 2012 za pregnyl, strzykawkę, iglę płaciłam niecałe 10zł, a ovitrelle nie brałam.
Co do odważnych zmian to ja zawsze miałam długie włosy i chodziłam w kucotku. Ale jak obcięłam na krótko (i za każdym razem coraz krócej), to póki co jest mi z tym dobrze, ale mam sprawdzonego fryza.
 
fifiri ja miałam ovitrelle, a czy wycofuja pregnyl tego nie wiem. Jedne dziewczyny mają pregnyl zapisane inne ovitrelle. nie wiem jak jest między nimi różnica, może w cenie:)))
Nati ja też juz na fotelu u fryziera ryczałam hehe, ale wtedy z długich opitoliłam na dosyć krótkie:) ale dzisiaj z gługości nie ścinam ale cieniuje, więc pewnie dużo zleci))
Ladybea ja tylko w domu śmigam w kicie, jakoś mi sie nie podoba jak mam kuca, wydaje mi się że mam odstające uszy:) i zakola:) mówią że sobie wmawiam, ale ja iwem swoje;)
 
ENNI JA W KUCOTKU ODSŁANIAŁAM CAŁĄ MOJĄ "PEŁNIĘ KSIĘŻYCA", ALE NIE ZNOSZĘ WŁOSÓW NA TWARZY I TERAZ JEDNĄ STRONĘ MAM NA 6MM A Z DRUGIEJ LWIĄ GRZYWĘ, ŻEBYM MOGŁA WZIĄĆ ZA UCHO.:happy2:
 
Ladybea to chyba wiem jaka masz fryzurkę, modną i na czasie:) ja mam prste włosy z przedziałkiem na środku i wydaje mi się że wyglądam jak sierotka marysia:) Muszę coś z nimi zrobić bo nastolatką już nie jestem:) Mi się wydaje że jak włosy mam na buzi to ta gęba jakaś mniejsz jest, tzn szczuplejsza;)
 
reklama
Do góry