reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Fifiri mi IUI przypada zawsze 11 lub 12 dc, 2 razy miałam na pękniętym pęcherzyku a 2 na niepękniętym. Zobaczymy jak przypadnie tym razem. To zależy jak pęcherzyki zareagują na nowy zastrzyk na pęknięcie, tego to nawet najstarsi Indianie nie wiedzą;-):-)
 
reklama
Czołem wszyskim:/
no i stało się co miało się stać:no:, na teście jedna krecha a @ się właśnie rozkręca...


Fifiri to była moja 3 iui.
 
Ostatnia edycja:
Bry :)

Nati przykro:( miałam nadzieję że chociaż Tobie się uda:(
Kasik mam nową fryzurkę, pocieniowane i przyciemnone i powiem że jestem bardzoooooooooo zadowolona. Stwierdzam że jasne nie dla mnie:) mam ciemne oprawy oczu i ciemnozielone ślepka więć w tym jasnym to sie jakoś odbijało a w ciemnych włosach taka większa harmonia:)
 
witam wszystkie panie. od jakiegoś czasu śledze wasze posty... mam podobny "problem" jak niektore z Was... po pewnym czasie długich i męczących badań moja gin stwierdziła że jednym z wyjść jest inseminacja. nie jestem pen\wna co do tego zabiegu... lecz nie dala mi innej opcji oprócz in vitro. Ze mna jest niby wszystko ok..... Mąż ma mało żołnierzyków( badania robione prywatnie) ma tylko 6mln. reszta dobra( tzn ruchliwosc, zywotnosc itd) nie wiem co robic... boje sie rozczarowac a z drugiej strony bardzo chcemy dzidziusia... Jesteście bardzo sympatyczne wiec postanowilam do was "dołaczyc" jest to moje jedyne forum na ktorym kiedykolwiek sie udzielałam, jestesmy w podobnych sytuacjAch wiec moze jakos sie razem wesprzemy:)
 
Witaj Anka,
niestety jesteśmy tu wszystkie z tego samego powodu, albo problem jest po obu stronach, albo z jednej. A iui nie masz co się bać, po pierwsze nie boli, a po drugie niektórym się udaje za pierwszym razem....choć ostatnio nie było tu takiego przypadku:-(. Jesteśmy tu po to, by wysłuchać, doradzić w miarę mozliwości i pocieszyć jak się nie uda... jakby co tu nie ma głupich pytań, wal śmiało, każda z nas przechodzi przez różne etapy i niektóre z dziewdzyn to już prawie specjalistki:tak:, nie jednego lekarza mogły by zagiąć!!!
 
Kasiulek, może u Ciebie "coś tam" się zagnieżdża ;-) kiedy betkę lub testa planujesz? kciuki trzymam&&&&

Fifiri, Anka witajcie i do dzieła!!!! :tak: jak pierwszy raz usłyszałam o tym, że lekarz proponuje iui to wahałam się i odwlekałam to przez prawie pół roku. Teraz żałuje bo czas straciłam, więc śmiało do dzieła, jakoś musimy pomóc naszej głupawej naturze ;-)

Agaawa, cieszę się że już OK, ale to zapalenie jajników to nie brzmi ciekawie. Jak długo leczy się takie zapalenie? Odpoczywaj dużo. Na Chiny kiedy napadacie? ;-) My wybraliśmy tylko Słowację ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
NATI JA TEŻ LICZYŁAM ZE W TYM MIESIĄCU PADNIE NA CIEBIE. 3M SIĘ KOCHANA :-(
ENNI ŚWIETNIE, ŻE JESTEŚ ZADOWOLONA ZE ZMIANY ;-)
ANKA WITAJ. DLA MNIE IUI TO KOLEJNA MOŻLIWOŚĆ ZAJŚCIA W CIĄŻĘ NIC INNEGO. I MAM NADZIEJĘ, ŻE JUŻ NIEDŁUGO Z NIEJ SKORZYSTAM, NO CHYBA, ŻE ZDARZY SIĘ CUD :rofl2: PÓKI CO CIĄGLE CZEKAM NA @
AGAAWA DBAJ O SIEBIE :-)
EWIS JAK W PRACY?
HOPE, BLUE, GIZAS, KASIK81, DAGNA CO U WAS?
PEŁNA JAK SIĘ CZUJESZ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry