reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Wracam do domku, przede mna 110 km. 7 dni Menopur, 3 lipca monitoring i badania krwi wiec powtorka z rozrywki ;) 5 lipca IUI - wszystko zgodnie z planem :) Moj gin od 6 lipca ma dwa tygodnie urlopu wiec super :)
 
reklama
Pole fajnie że wszystko jet oki:)
fifiri zycze żeby jednak udała się ta pierwsza iui:) na początku jest to stres i pytania, jak to wygląda, czy boli? okzauje się że to trwa chwilkę i nie boli ( mnie troszkę zakuło ale tylko 2 sekundy) a najgorsze jest czekanie za zrobieniem bety, sa długie 2 tygodnie:):)
kasik twardzielko kochana:):):) no myślę że teraz to już sie uda?:) Też do Łodzi miałam daleko 130 w jedną stronę i wiem że ta jazda jest upierdliwa, tym bardziej jak jechałam 3 razy w tyugodniu.
Dzisiaj byłam zrobić badania estradiol i fsh, do tego anyTPO, TSH, PRL. Ciekawe co mi tam wyjdzie znowu:):)
 
Cześć laseczki:) wkońcu słoneczko:)

Pole aby tak dalej:), najważniejsze, że z dzidzią wszystko dobrze:)

Kasik to teraz już ostatni raz będziemy trzymać kciuki&&&&!!!!!!:)

Yoanna Tobie też życzę wszystkiego dobrego i niech suwaczek ładnie pędzi do przodu:)))

Fifi witaj i życzę Ci abyś tu u Nas krótko była:)


A u mnie to samo, prawie... testu nie zrobiłam czekam nadal na rozwój wydarzeń, popadłam w jakąś obojętność...:( tempka 36,9st, brzuch bolał mnie całą noc na @ ale krwawienia @ brak....dziś rano coś się rozkręciło ale to nadal nie jest @.
 
hej dziewczyny. u mnie chyba niestety pierwsza IUI się nie udała:-:)-:)-( dziś jestem 10 dni po, mam 22 dzień cyklu i zaczęły mi się plamienia:( zastanawiam się czemu tak szybko, do okresu jeszcze jakieś 5 dni, wydawało mi się, że luteina wydłuża drugą fazę cyklu i zazwyczaj okres nawet się spóźnia parę dni po niej,a u mnie chyba przyszedł wcześniej:( nie wiem czy mam dalej brać tą luteine i duphaston, czy odstawiać już, brzuch mnie boli dokładnie tak jak w czasie okresu, więc pewnie lada moment zacznie się na dobre:-(
 
Nati35 dlaczego sama się katujesz niepewnośćią?:) Ja na Twoim miejscu już bym chociaż sikańca zrobił, leć na bete albo rób test domowy, tak jak mówiłam, nie ma krwawienia to nic nie wiadomo.

kasiulekk - a może to plamienie i ból to implantacja zarodka?:) bo dużo czytałam ze czasem tak się dzieje, a to by się mogło zgadzać bo to 10 dzień po iui:):)

kwiatuszek zawsze tak jest że jak się za czymś czeka to czas sie strasznie dłuuuuuuuuży, mi najbardziej się dłuzyły 2 tygodnie po IUI:)
 
Enni już się nie katuję, po prostu jestem wkurzona, że @ się nie chce rozkręcić!!!! A test w sumie chciałam zrobić dzisiaj, ale zaspałam, poszłam zrobić siusiu i wtedy mi się przypomniało o teście:baffled:. Wiesz ja mogę wstac nawet o 3 w nocy, ale budzę się dopiero koło 10rano...jak tofik chodzę jak w amoku... Mój M się zawsze się śmieje, że póki się nie obudzę to lepiej ze mną nie rozmawiać....bo warczę:-)
 
kasik36 do boju. Też Ci życzę żeby to był ostatni i skuteczny raz. :tak:
nati, ale ty jesteś cierpliwa. Ja bym pewnie nie mogła spać :-) może chociaż dla nas zrób tego sikańca
kasiulek do póki nie ma @ to zawsze jest nadzieja :-D
fifiri witaj i powodzenia, bo są przypadki udanej pierwszej iui ;-)
 
reklama
enni przeszło mi to nawet przez myśl przez mała chwilkę...ale mam jakieś przeczucia że to jednak będzie okres:-( bo bóle mam takie same jak przy okresie:-( piersi tylko trochę mnie bolą, a pewnie na 5 dni przed terminem okresu bolałyby bardzo, gdybym to miała być ciąża. a wiesz może ile trwają takie plamienia? zobaczymy do wieczora czy to się rozkręci czy nie..
 
Do góry