reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Cześć :-D
blueskay i Ewis trzymam kciukasy za punkcje....jak ja Wam zazdroszczę że doszłyście już tak daleko:-)
Nati ja też w tym miesiącu działam naturalnie, chociaż wiem że nici z tego bo od kiedy się staram miałam okazje zaciążyć już ponad 70 razy hehe:szok:
Biorę olej z wiesiołka może pomoże na ten mój śluzik:-)
Trzymajcie kciuki za mój wynik cytologii, mam mieć w tym miesiącu strasznie się boję że to może jakieś raczysko...:(tak mnie ten lakarz przestraszył....:baffled:
 
Blue, trzymam mocno kciuki. Pewnie już się stresujesz, wyobrażam sobie jakby to było u mnie. Będzie dobrze, na bank! :tak: Czekamy na wieści.
Ewis, za Ciebie kciuki w pogotowiu :-)
Genna, bardzo mi przykro :-( Ale jesteś silna i wiesz, że w końcu się uda, prawda?
 
Hej dziewczynki :-)

Genna przykro mi, widać z naszej listy tylko jednej w tym miesiącu się udało (Yoanna82) ale za to w promocji podwójnie więc na nas też przyjdzie czas, musimy tylko grzecznie poczkekać na swoją kolej :tak:


Blueskye kciuki już trzymam a o 9 rano będę trzymała baaaardzo mocno zaciśnięte :-)

Nati35 z zastrzykami kiepsko sobie radzę, wczoraj się skaleczyłam otwierając fiolkę z roztworem, dzisiaj fiolka pękła mi w palcach, całe szczęście, że tylko końcówka więc się nie wylało. Dzisiaj trochę mnie bolało, chyba w nieodpowiednie miejsce sobie wkułam :zawstydzona/y: Największy problem mam z wstrzyknięciem leku, wiem, że trzeba powoli ale wydaje mi się, że wówczas ruszam igłą i raz jest głębiej, raz płyciej. Jeszcze tylko 3 dni więc powinno być tylko lepiej;-)

Ewis wytańcz się dziewczyno za wszystkie czasy bo jak wszystko pójdzie dobrze (a pójdzie na bank) to długo już nie potańczysz ;-):-);-)
Ja ostatnio tańczyłam na imprezie z okazji Dnia Kobiet więc prawie 3 miesiące temu, jak na mnie to wieczność :zawstydzona/y:

Dziewczyny a ja z odwrotnej beczki co Nati - zawsze @ mam 6-7 dni, zazwyczaj 5 normalnie i około 2 plamienie a teraz od pierwszego dnia biorę Menopur i @ właściwie trwała 2 dni, teraz 2 leciutkie plamienie ale bardzo leciutkie, że na upartego cały dzień mogłabym nie wymieniać wkładki. Nie wiem czy tak powinno być czy coś jest nie tak. Napiszcie czy też miałyście coś takiego po Menopurze.
 
Kasik36 no masz racje jeszcze na nas pora przyjdzie:) w tym miesiącu yoanna wyczerpała limit, więc mam nadzieje ze zalapie sie na limity w kolejnym miesiącu:)
mam pytanie do dziewczyn ktore biorą acard, zapytam w poniedziałek jeszcze mojego lekarza , ale wy tu takie obcykana więc na pewno mi odpowiecie:) acard dawka 75 , bierze sie raz dziennie od początku cyklu do jakiegos konkretnego dc? I czy o konkretnej porze dnia? Kurde juz będę łykała wszystko byle tylko to cos dało:/ w poniedziałek idę odswieżanie badania bo robiłam ostatnio w marcu zeszłego roku.....fsh, lh, tsh, i prolaktyna, to chyba najważniejsze, no i chce zrobic AMH , czy powinnam eszcze jakies zrobic? Wdzięczna będę za pomoc:)
lbluesky jutro 9 wszystkie kciuki jakie znajdę w domu będę trzymała:)
pole jak sie czujesz?
dobranoc dziewuszki
 
hej!!! genna,ja biorę Acard......mi moja ginekolozka powiedziała,że mam brać Acard od 3 dc.,codziennie po 1 tabletce.Też biorę ten z dawką 75.Widzę,że chcesz powtórzyc badania...ja miałam te badania tez robione,juz jakis czas temu...i oststnio pytałam mojej dr.czy mam powtórzyc co niektóre wyniki itd??.Powiedział mi,ze nie ma potrzeby,skoro nie odbiegały od normy!!!Ja mam problemy z prolaktyną,biorę Bromka codziennie po 1 tabletce,i powiedział mi,ze co miesiąc,mam kontrolowac tylko prolaktyne,bo z nia mam "problemy",reszty wynikó nie musze teraz poatwrzac.Tak mi powiedziała.
 
acha...genna biore Acard od 3d......przez cały czas do miesiączki...gdy @ przychodzi,to przez 3 dni nie biore go!!Tylko tak jak wczesniej wspomniałam zaczynam brac od 3dc.Ale namieszałąm,co?!!:p);-)
 
Kasik36 - teraz jak brałam menopur od 2dc to @ też była słaba. Tak przy okazji :-)też się skaleczyłam hihi jak otwierałam fiolkę, a pierwszy raz jak otwierałam to ją zgniotłam ( w złym miejscu nacisłam).

Potańczyliśmy, fajowo :-) i głowa nie boli hihi

Enni - wolałabym nie podchodzić do inv, lepiej jakbym zaliczyła naturalsa, ale jest jak jest i mam nadzieję, że będę w ciąży :-)
 
reklama
Kasica dzięki za odpowiedz. Czyli od 3dc do chwili kiedy dostane miesiaczke tak? Dobrze zrozumialam? No ja na pewno chce tsh i prolaktyna powtórzyć bo wiem właśnie ze one mogą szaleć:) no i Adam AMH zeby mieć święty spokój .
ewis no to wyskakalas te jajcorka , no wiesz głowa to chyba nie miała cię po czym boleć:p
blue chyba mozna juz puścić kciuki? Wczoraj miałam taki humor ze bez kija nie podchodz!!! Nie było mi smutno, nie plakalam, doła nie miałam, ale byłam mega zła ze kurde nie wyszło znowu!!! Więc wiecie tysiące mysli co mozna jeszcze zrobic , badania,leki itp by wyszło!!!!
Milej niedzieli dziewuszki:)
 
Do góry