reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Witajcie dziewczynki,

Blue - będę trzymać mocno kciuki za Ciebie i jak będziesz mogła i wiedziała to czekam na wiadomość od Ciebie!!
Będzie dobrze, musi :-).

A za mnie proszę trzymać kciuki we wtorek rano (punkcja).Plissssss;-)
Czekam na tel. z Antrum o której będę miała jajkobranie.

A dzisiaj idziemy się bawić na weselę :-), także uciekam zaraz się szykować.

Miłego popołudnia.
 
Witam laseczki wszystkiego naj z okazji dnia dziecka

mam pytanko bo w tym cyklu znow plamie a w 19dc nawet mialam czerwana krew i juz sama nie wiem niby wszystko ok progesteron tez ok a ja cos czuje ze to moze prolaktyna moze byc bede musiala zbadac
i tu moje pytanko czy przy ivf prolaktyna ma znaczenie ?
 
Witajcie laseczki:) ale mi dziś wolno komp chodzi, jakaś masakra!!! Genna trzymaj się, przykro mi bardzo:((Ewis miłej zabawy Ci życzę, ale uważaj na siebie:)))Blue powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))) i &&&&&&&&&&&&&&&:))))))))Kasik36 jak dajesz radę z tymi zastrzykami:))) ja ostatnio też musiałam sobie zapodać zastrzyk na pęknięcie i miałam pietra jak cholera:)) Ale jak trzeba to się człowiek poświęci!!!:)
 
Teraz trochę z innej beczki. Martwi mnie mój @. Zawsze miałam 4dni i koniec, dziś jest 4dzień a tu końca nie widać:((( Ale najgorsze jest to, że od wczoraj (teraz będzie trochę obrzydliwie, przepraszam Was, ale to mnie męczy!!!!!) jakieś strzępki czegoś wydalam, takie "gluty", sama nie wiem jak to nazwać.... nigdy jeszcze tak nie miałam, tylko sama krew. Wiem laseczki, że z Wami mogę o tym porozmawiać...kiedyś gdzieś przeczytałam, że to może być naturalne poronienie...:(( Czy któraś z Was miała coś takiego?????
 
reklama
Do góry