reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Blue, nie ważne juz ile pobrali, niech teraz ładnie sie zaplodnia malenstwa:)
smerfeta , a moze znowu cud sie stanie, 3 mam &&&&&&&&&
Pole ja mam nadzieje ze ty sie teraz oszczędzasz???
ja od jutra acard lykam:) i idę na badania rano:) prolaktyna i tsh do powtórki, fsh i lh raczej nie będę powtarzać bo po co bo i tak badam jutro AMH :)
dobranoc dziewuszki
 
Ostatnia edycja:
Pole, wiem niestety, że będzie ciężko. Już jedno maleństwo straciłam i teraz bardzo się boję. Wiedziałam, że z tym bagażem będzie mi trudniej pozytywnie myśleć, ale kurcze, aż tak...
Bardzo trzymam kciuki za Twojego maluszka, na pewno na usg okaże się, że się pięknie rozwija :tak:
 
Blueskye trzymałam kciuki aż do 12 będąc w szkole :-) Teraz czekamy na wieście jak pięknie się wszystkie 3 zapłodniły :tak:

Smerfeta tym razem my mamy przewagę w ładnej pogodzie, byłam dzisiaj w Trójmieście na zakupach i było ślicznie. Zakupki baaaaaaaaardzo udane :-) Teraz u nas trochę pada i lekko błyska ale przechodzi bokiem więc nie będę chowała się pod stół ani do łazienki ;-):-D Super byłoby gdybyś zaliczyła naturalsa, nie zawiedź nas :-) Trzymam kciuki za porannego sikańca :tak:

Pole i Yoanna82 macie zakaz negatywnego myślenia, będzie dobrze, musi być i innej wersji nie przyjmuję do wiadomości!!!

Ewis dzięki za info o skąpej @ po menopurze, trochę mnie uspokoiłaś ale tylko trochę więc jeżeli któraś z Was też tak miała to proszę napiszcie bo moja wyobraźnia podpowiada mi czarny scenariusz co stało się z krwią, która powinna mnie opuszczać przez 7 dni a nie przez 2 :zawstydzona/y::szok:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!!!!

Cudu nie ma, ale tak myślałam bo cyce miękkie niczym znoszone skarpetki ;-) ale dzięki za kciukasy, mam nadzieję, że zaprocentują na przyszłość :)

Pole
, moja przyjaciółka gdy zaszła miała baardzo wysoką betę, śmiałyśmy się że na bank bliźniaki. Późno poszła do gina bo nie mogła znaleźć właściwego (co prawda pierwszy do którego poszła zobaczył wynik bety i tylko pogratulował bez żadnego badania :szok:). Na pierwszym usg był tylko jeden bąbelek ale przy porodzie okazało się, że jest 1,5 łożyska więc kto wie... może tak samo jak u Ciebie było

Yoanna, będzie dobrze, na pewno :tak: :*
Dagna, a co u Ciebie?
 
hej hej :)

Smerfeta, dobrze, że masz takie podejście. Kciuki na bank zaprocentują, a jeszcze dojdą nowe w tym cyklu ;-) Dodatkowo jak wszystko będzie dobrze, to zacznę fluidki wysyłać :tak:
 
Witam sie i ja:-)

Kasik36 ja tu widze, ze odradza sie nam czarne mysli a samej czarno-krwiste scenariusze snuje...lepiej nam powiedz co zakupilas...
Genna ja bym bardzo chciała usiąść z kawa w ogrodzie i celebrowac ciaze, ale niestety moje zycie wyglada zgoła odmiennie...Tak krawiec kraje jak mu materii staje...to ja muszę dostosować sie do mojego zycia i jakie ono jest, bo ono niestety sie nie dostosuje. Nawet jakbym zwolniła obroty fizyczne to niestety stresu nijak sie nie pozbede:zawstydzona/y:
Smerfeta no wlasnie tak było napisane, ze dzisiaj przez rozwinięta technologie możemy obserwować ciaze niemal od pierwszego dnia i widzimy to czego nawet sie nie domyslamy. Wystarczyło by dowiedzieć sie o ciazy chwile pózniej...a tak ja niestety widziałam dwa bijace serduszka i to jest smutne.
Yoanno wiem, ze masz ciężkie przejścia w temacie i ze każdy tydzień do pewnego etapu bedzie dla Ciebie stresem ogromnym. Ale chyba tak na prawdę nic nie możemy zrobic... Mnie lekarka dała zastrzyki clexane, przeciwzakrzepowe, ale czy one maja jakaś moc to nie mam pojęcia...
 
Cześć Dziewczyny!:)
Ale zescie napisały, ho ho ho;D trochę miałam nadrabiania:)

Blue: Kochana! Pamiętaj! Nie liczy sie ilośc a jakość:* i ja wierze i trzymam kciuki z całych sił, ba! Zobaczysz będzie dobrze:* ja Ci to mowie:))

Pole: tak jest mamusiu:) w tym cyklu biorę sie do roboty:) lykam sobie grzecznie clo i oczekuje do pt:) jadę wtedy na monitoring nr1. A jak Wy sie czujecie wszyscy?

Smerfeta: przykro mi ze krecha jedna:| tak jak pisałam biorę clo i oczekuje...a Ty kiedy będziesz mogła podejść do IUI?

Ewis: jak tam u ciebie?

Yoanna: kiedy masz iść na kolejne usg? Bo jakoś nie doczytalam chyba?:) i będzie dobrze! Nie ma sie ci martwić na zapas, bo stres to nasz największy wróg:*
 
Dziewczyny rzadko piszę, ale czytam Was prawie regularnie i za wszystkie trzymam kciuki :tak:
Pole ten jeden mały bąbelek zostanie do końca z Wami :tak:czasami natura sama robi selekcję, może tak miało być...
Blue ja kciuki ciągle trzymam i czekam na wieści...
Ewis a Ty jutro punkcja tak? &&&&&&&&
Smerfeta cudzik bedzie następnym razem :-)
Dagna no to ruszyłaś dalej, kolejna IUI - super!!!!
Yoanna domyślam się co przeżywasz, ale myśl pozytywnie, tym razem będzie inaczej, już swoje wycierpiałaś :tak:
Genna &&&& za wyniki badań

A ja laseczki w czwartek bawiłam się na weselu, w piątek na poprawinach, wybawiłam się, wytańczyłam, najadłam :-) myślałam że będę sie tak źle czuć że weselicho przesiedzę a tu miła niespodzianka i nawet całą imprezkę na szpilkach wytrzymałam ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pole o jakiej kawusi w ciąży Ty mówisz ? halo kawusi mówimy kategoryczne niet :) wiem kochana, że w waszej sytuacji ciężko ale chociaż troszkę się postaraj!!!
Smerfeta, następnym razem się uda :)
pełna to ty dzielna w tej ciąży jesteś, już widzę jak tam brzuch wywijał na parkiecie:)
ewis kciuki za jutro :)
No widze że Kasik weekend udany miał , znowu zakupki:p
Dagna mam nadzieję że w tym cyklu nic ci nie wypadnie już i dojdzie do skutku IUI i dołączysz do naszej listy :)
Lebara jak po weekendzie? teraz ostro do roboty się bierz :)
a ja oddałam troszkę krwi na badania, więc wyniki tsh i prolaktyny dzisiaj a amh wiadomo 10 dni :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry