reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kasica, ja robię iui na Polnej w Poznaniu. Kierują mnie tu lekarze, którzy pracują w tym szpitalu, a chodzę do niech prywatnie. On jest też b.dobrym andrologiem. Taką przynajmniej ma opinię, ale u nas nie mógł się wykazać, bo też czynnik męski nie jest problemem. W każdym razie polecam, u nas już druga iui udana.. Po pierwszej niestety poroniłam, ale teraż mam nadzieję, że będzie dobrze.
 
reklama
yoanna...napisz jakie wrazenie zrobili na tobie lejkarze itd..jak długo czasu czakałas ??jak było z monitoringiem itd????
z kąd jestes???
i gdzie jezdziłąs na monitoring??!!! prosze pisz wszystko co masz na mysli!!!!!!!!!!!!:tak:plissssssssss'
 
wczesniej pisałąm,ze ja 4 razy byłąm w ciąży...tylko kazdąciąże poroniłąm:(:(...na daną chwile wszystkie badania mam ok!! drożnośc ok,histerskopia ok..itd,....prawie 2 lata staramy sie o dziecko...i nie udaje nam sie...prawie rok temu wyszedł problem z nasieniem meża...miał bakterie...:(
 
Kasica: no ja jestem najmłodsza z forum...bo tylko 23.
a lekarz ci powiedział dlaczego tak sie dzieje?
 
Ostatnia edycja:
Witam z rańca:)
Dzewuszki zostawić Was na jeden dzdzionek, to wy kolejna księgę pana Tadeusza napiszecie:)
IDEALNY prezent na dzień dziecka dla przyszłej testującej?............
Odp.-Miesiączka
 
hej!!Dagna wszystkie moje wyniki są w porzadku!!...dostałam od znajomej namiery do dr.z warszawy,ona sama do niej jezdziła,tez była po 4 poronieniach,dr.przepisałą jej odpowiednie leki,zastrzyki,które ma zaczac brac jak tylko w ciąże by zaszła i ...jej sie udało,ma córkę,która ma 2,5 roku!:-)....moje wyniki,wszystkie sa ok,mielismy robione nawet kariptypy,badanie genetyczne robione,wszystko jest w porzadku.....tez byłam kilka razy u tej pani dr.ona skierowałą mnie na te wszystkie wyniki,badania itd...w pazdzierniku bedzie 2 lata jak sie staramy...i nic nie wychodzi:-(...leki mam,zastrzyki mam ...leża i czekaja ,az zobacze pozytywny test ciążowy........,no ale prawie rok temu wyszedł problem z nasieniem męża:-(....na dana chwile bakteria jest wyleczona!w czerwcu zrobi badanie ogólne,androlog chce zobaczyc jak plemniki się poruszają itd...jak bedzie koniecznośc przepisze leki na poprawe ruchu.........
 
reklama
Do góry