reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Magdusia dzięki za info.
Te badania dały mi w kość- jeszcze dzisiaj nie jestem do końca sobą- chybanawieję z roboty:cool:. Ja u poprzedniego ginia miałam robiorne badania typu: cytologia, prolaktyna, esradiol, FSh, i na niedoczynność tarczycy, no i monitoring. jedynie ten mi zlecił jeszcze dodatkowo na toxo IGG IGM i CMV- też super. Więcej mi nic nierobili, bo przyczyna nie zachodzenia się znalazła u mojego M, a tak poza tym ja miesiączki zawsze regularne bez jakiś większych dolegliwości- dlatego się tak na luzie nastawiłam na to wczorajsze badanie, ale jak dla mnie to masakra!!!
 
reklama
Witam:-)Dziewczyny ja już jestem po drugim monitoringu i mam trzy duże pęcherzyki oraz reszta małych po stymulacji,a tak się bałam że przez ta moją pomyłkę w łykaniu tych tabletek nie urośnie mi ani jeden a tu jednak,chyba tak musiało być.Jeszcze mam we wtorek kolejny monitoring i zostało mi parę dni do pierwszej IUI.Pozdrawiam i życzę wam szybkiego za fasolkowania

Jestem w 7dc.A mam do was pytanie ile wam urosło pęcherzyków po stymulacji takich gotowych do zapłodnienia?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Gratuluję Agusiapela takich pęcherzyków, ja dwukrotnie mialam tylko dwa pęchcerzyki ale ja mam tylko jeden jajnik pracujący, śmieję się że latam na jednym silniku :) A jakich były rozmiarów-pewnie jeszcze małe ale do IUI podrosną :)

Sylha a powiedz mi czy Ty miałaś znieczulenie do hsg? i czy robiłaś na nfz czy prywatnie? grunt że masz to badanie za sobą i że wyniki były dobre:)
 
GIZAS-tak z tego co dobrze pamiętam to chyba 12mm ale nie jestem pewna a reszta była o wiele mniejsza,no lekarz mi mówił że jeszcze mi podrosną, jeden duży jest na jednym jajniku plus reszta małych a dwa na drugim jajniku plus maleństwa:-)A powiedz mi do jakiego rozmiaru najlepiej powinny podrosnąć?Jestem dopiero w 7dc także jeszcze urosną mam nadzieję :)
 
Hej dziewuszki:-)
GizaS- po pierwsze jak się czujesz?ja nadal trzymam &&&&&&&.
Ja nie byłam znieczulana, żeby mi za bardzo w organizm nie ingerować- chyba, że miałabym lekką niedrożność, albo gdybym rzeczywiście nie umiała z bólu wytrzymać to wtedy przerywa badanie i mnie znieczula. Wzięłam jedynie przed nospę 2szt i ibuprofen 1szt. Dzisiaj dopiero weszlam na swoje obroty:confused:. Badanie robiłam w prywatnej klinice za 300zł- także obleci. Pojechaliśmy na 20 o 20,30 robił mi badanie i o 21,15 byłam już w domku:-).
Agusiapela- z pewnością ci jeszcze podrosna, ja na monitoringu w 13dc miłam 19mm, także masz spokojnie jeszcze kilka dni:tak:. Kiedy będziesz mieć IUI? Napisz potem swoje przeżycia!!!Ja w następnym cyklu mam- liczyłam to tak na początku sierpnia:sorry:. Też oczywiście wcześniej monitoring i CLO jako wspomagacz:-D
 
SYLHA-dziękuję za ciepłe słówka,no już za parę dni będę miała IUI ale w którym dniu to pewnie dowiem się we wtorek bo mam kolejne USG i zobaczymy jak duże podrosły pęcherzyki :-)
Ja HSG miałam robione w Katowicach w PROVICIE i trwało to badanie dosłownie z trzy minuty i ból nie jest taki straszny ja miałam wrażenie takiego ukłucia miejscowego z trzy razy.
 
Agusiapela pęcherzyki rosna po 2 mm na dobę, a jak się nie myle do IUI wystarczy jak mają min 17.
Mi już tydzień zleciał od IUI, jeszcze niby tydzień i powinnam zrobić test ale chyba spokojnie poczekam na @ a jak nie będzie to wtedy będę robić albo pójdę na betę. Czuję się dobrze, oszczędam się jak mogę, żadnego większego wysilku, dżwigania, alkoholu i sporo snu.
Teoretycznie na ostatnim usg dr powiedziała że wszytsko bardzo ładnie wygląda i są duże szanse ale mnie nadal martwie ta ilość żołnierzy i czas pękniecia pęcherzyków dopiero w 3 dniu po IUI mimo że miałam zastrzyk.
 
GIZAS-bardzo dobrze że się oszczędzasz bo kobieta w ciąży powinna:-)Nie martw się kochana tym pękaniem z tego co mi lekarz mówił jak dobrze pamiętam to żołnierzyki żyją 72h i na pewno nie za późno ci pękły.Mój m też ma małą ilość żołnierzyków ale wystarczy jeden ale uparty który dojdzie do celu.Będzie dobrze :-)
 
No dziewczyny to każdej (mnie również:-)) życzę 1 ale upartego:blink:. U nas też jest problem małej ilości żołnierzyków
GizaS nie zamartwiaj się na zapas bo nie pomoże tylko się zadręczasz!!!!
Agusiapela widzisz każda z nas inaczej odczuła HSG- ja miałam wrażenia ogromnego rozsadzania od środka i jeszcze wczoraj mnie rozrywało:no:. Nawet położna wystraszyła mojej bladej twarzy po wyjściu:blink:
 
reklama
Do góry