reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny niedawno wróciłam z HSG i się czuję jakby mnie cały dzień po kamieniołomach gonili:rofl2:,jak to ma być ból jak przy miesiączce to moje miesiączki to pikuś, ale było warto!!!Mam wszyściusieńkie wyniki OK:-D i od następnego cyklu bierzemy się do roboty- no chyba, że w tym uda nam się naturalnie:szok:. Będzie stymulacja lekami- bo to powiedział pewniejsze, monitoring i do dzieła- kurcze to jeszcze dobry miesiąc czekania- którego nie cierpię:wściekła/y:, ale i tak się cieszymy, że chociaż u mnie nie ma problemów:-)
 
reklama
GizaS, dziękuję za dobrą informację, mam nadzieję, że u mnie też szybko spadnie prolaktynka.
Sylha, fajnie, że masz wyniki ok. I tak jesteś do przodu z postępami. Teraz życzę dużo wiary, żeby się udało.

Sylha, czy Ty jesteś nocnym markiem jak ja?;-) Jachodzę na 9 do pracy to lubię sobie posiedzieć wieczorkiem i ,pobuszować' po necie:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Atyde85- Tobie ta prolaktyna też spadnie napewno lekarz coś Ci zleci. Ja sama jestem w szoku, że tak super powychodziło, ale wiesz jeszcze z brzuchem nie latam, także jeszcze nie jestem do przodu. Powiem Ci jak wyszłam tydzień temu z pierwszej wizyty u tego doktora to jakoś tak byłam spkojniejsza i pełna nadziei, że się uda- nie wiem też lekarz ma super podejście. Dzisiaj też z uśmiechem na twarzy przez całą wizytę i same optymistyczne słowa, na duchu naprawdę potrafi podnieść!!!Mam nadzieję, że wszystkie macie takich lekarzy!!!
 
sylha super że już po badaniu:)

nanusia witaj jak nasz doktor?? teraz pracuje w szpitalu prawda ??? to pewnie ma mało czasu?? nadal poczekalnia pęka w szwach???
 
Ja mam na 8, ale jak to się śmieją w kapciach mogę iść:-D. Zawsze o 7,55 wychodzę i jeszcze nigdy się nie spózniłam:-p. Także mam czas wieczorkiem na neta- tak na spokojnie. Pracuję w stolarni- obsługa biura, a ty?

PS. Dostałam CLO 2x dziennie między 3 a 7 dc. Czy też tak brałyście? Jaki jest koszt leku?
Z góry dzięki za odp.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
sylha super że już po badaniu:)

nanusia witaj jak nasz doktor?? teraz pracuje w szpitalu prawda ??? to pewnie ma mało czasu?? nadal poczekalnia pęka w szwach???

A on nie pracował wcześniej w szpitalu? Z tego co wiem to tak. Teraz ma duzo pracy, często jeździ na jakieś konferencje, teraz był za granicą i zastępowała go jego koleżanka - bardzo miła Pani dr.
Poczekalnia jak zawsze pęka w szwach, ale pewnie się rozładuje trochę, bo ze względu na dużą ilość pracy, dr trochę podwyższył ceny dla "nowych", właśnie po to by rozładować te tłumy w czasie wakacji.
 
Hej Lopop, miło, że zajrzałaś:-)
Sylha, ja pracuję w zakładach bukmacherskich sts, do pracy mam 6 km, jeżdżę samochodem lub autobusem do centrum, mieszkam w dzielnicy domków jednorodzinnych pod górami. Pracuję specyficznie po po 10 lub 11 godzin ale 3 lub 4 dni w tygodniu, więc jak mam wolne to szyję bo to uwielbiam.
 
A on nie pracował wcześniej w szpitalu? Z tego co wiem to tak. Teraz ma duzo pracy, często jeździ na jakieś konferencje, teraz był za granicą i zastępowała go jego koleżanka - bardzo miła Pani dr.
Poczekalnia jak zawsze pęka w szwach, ale pewnie się rozładuje trochę, bo ze względu na dużą ilość pracy, dr trochę podwyższył ceny dla "nowych", właśnie po to by rozładować te tłumy w czasie wakacji.
wiesz jak zaczynałam do niego jeżdzić to nie pracował wtedy dużo siedział w gabinecie i przyjmował nawet po godzinach
a jak juz podchodziłam do 2 IUI to wiem że już jeździł zreszta wtedy na początku może się przymierzał do tamtej pracy:)
cieszę się że wszystko w porządku u Ciebie:):) &&&& juz nie długo rozwiązanie:):)
 
reklama
Sylha super, że badanie ok. Clo jest bardzo tanie na recepte-ja płaciłam jakis czas temu 5zl, a tak to chyba ok 15 zl kosztowało wiec cena niewysoka.
Napisz proszę jakie Tobie lekarz zlecił badanka przed przystapieniem do hsg-czy to był posiew, cytologia, OB czy cos jeszcze miałaś???Ja dziś pracuję od 11 więc zaraz się zbieram-papa
 
Do góry