reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Magdusia miałam w 7dc. i masz rację ma się robić do 10dc. Kiedy ty masz? Wez ze sobą co najmniej wkładki, bo możesz plamić i odpocznij porządnie po zabiegu-mi to pomogło.
Jak z pogodą u Was? U nas katastrofa 10st i leje- nic tylko w łóżeczku leżeć:-D
 
reklama
Sylha dzięki za odp.-już bym chciała mieć za sobą, to badanie, ale najpierw muszę zrobić badanie śluzu więc jak się uda, to w następnym cyklu hsg(mam nadzieję, że prywatnie uda mi się szybko umówić)U mnie 12 stopni i cały czas leje-nie chce się wychodzić, ale jadę do rodziców na obiadek z mężusiem-mimo pogody życzę miłej niedzieli:-)
 
Witam!dziewczyny ja byłam w 12 dc bo lekarz mi powiedział że HSG robi się do 12dc nie wiem dlaczego tak jest wydaję mi się że to zależy od tego jak długie ma się cykle?Nie mam pojęcia jak to jest ale lekarz wie lepiej to się nie martwię,grunt że badanie wyszło ok.
Dokładnie każda kobieta to badanie przechodzi inaczej ja jak szłam na to badanie to byłam bardzo wystraszona bo tyle się naczytałam na ten temat a tu proszę badanie super i wam życzę dziewczyny przed którymi jest jeszcze to badanie aby wyszło pozytywne oraz bezbolesne:-)Przed tym badaniem miałam robione badania na czystość czyli cytologia itd.oraz badanie na wykluczenie wirusa wątroby.
 
Cześć, co słychać u mnie pada deszcz, jest mgła i 10 stopni. Byłam dziś w pracy od 9 do 16, później u dziadków mojego męża na imieninach. Teraz na nareszcie w domku sobie siedzę.

jutro znowu do pracy, bo moja koleżanka jest na urlopie. kiedy idziecie na urlop i gdzie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam Atyde-umnie też cały dzień pada ja na razie na urlop nie mam co liczyć bo dopiero co niedawno zaczęłam prowadzić własną działalność także nie stać mnie aby kogoś zatrudnić ale może w przyszłym roku mi się uda odpocząć :-)

martwie się troszkę bo od wczoraj pobolewają mnie troszkę jajniki nie wiem czy to coś złego czy tylko po prostu rosną mi pęcherzyki bo wyczytałam że tak jest gdy rosną
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No u nas niestety z kilku przyczyn urlop odpada, może jesienią....
Agusiapela a kiedy założyłaś działalność i jaką? Ja też miałam plany pod tym względem, ale odpuściłam, bo się obawiałam, że nim się zwolnię z pracy i rozkręcę to zajdę w ciążę i zostanę na lodzie- to mi przesłoniło plany:zawstydzona/y: i tak leciał miesiąc za miesiącem, ale teraz jak wiemy co jest grane to czekamy na IUI i całkowicie sobie odpuściłam działalność.
 
ja mam urlop od 8 do 21 sierpnia, chcielibyśmy jechać do Bułgarii na last minut, ale wszystko zależy od wizyt w klinice i terminu badania drożności, więc się nie napalam:crazy:

czećś Sylha ja mam tak samo jak Ty z własną działalnością. Siedzę na marnym etacie, żeby wziąć świadczenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja prowadzę sobie taki mały skup metali kolorowych też się martwiłam że się nie uda ale trzeba spróbować z początku zawsze jest ciężko bo trzeba wszystko załatwiać ZUS,US,różne zgody itd.najważniejsze jest zdobycie klientów bo to dzięki nim się zarabia ale jestem dobrej myśli mam nadzieję że będzie dobrze.Jestem z Sosnowca najgorsze jest to że ledwo co zaczęłam zarabiać to już miałam włamanie :(ale się nie poddaje:)
 
Do góry