reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Witam dziewczyny, doktor trochę mi pojprawiła humor, oba pęchęrzyki pękły, endometrium i ciałko żółte ok. Robiłam w ndz i wczoraj test owulacyjny i wczoraj były dwie krechy. Zastrzyk ovitrelle maiała w pt o 21 a inseminacje w sobotę o 11. Pytałam się dr jak to jest z tym pekaniem pęcherzyków i kedy powinny-bo u mnie wypada jakby pekły dzisiejszej nocy-sama dr tak stweirdziła, powiedziała że powinny pęknąć do 72 godzin od IUI i niby tyle jest, ale martwie się że żołnierze mojego M tyle nie wytrzymały. W sumie jest lepiej niż poprzednim razem, bo wtedy jeden pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel i musiałam łykać duphaston, teraz nic nie biorę, czekam dwa tygodnie do testowania...

sylha każdego z nas denerwują takie docinki i złoścliwości, niby jest to mówione najczęsciej w żartach ale boli a ja nie mam ochoty każdemu się tłumaczyć ze swoich problemów-dla mnie jest logiczne jak małżeństwo z dłuższym stażem nie ma dzieci to dlatego że mają problemy i nie mogą mieć, po co pytać...

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, pozdrawiam Was ciepło :)
 
reklama
Hej dziewczyny! Troszkę zaniedbałam forum, ale juz rodzinka wyjechała więc będę częściej zaglądać-przyznam się, żę troszkę odpuściłam i już myśałam, że skoro @ spózniał mi sie 8 dni, to łudziłam sie, ze marzenie sie spełniło i naturalnie sie udało, ale niestety dzis @ przyszła i rozwiała moje nadzieje-eh.
Pozostaje mi teraz przygotowywać sie do badania drożności-najpierw badanie śluzu, krew i cytologia-napiszcie czy miałyście wiecej zleconych badań przed hsg.
Dziś wogóle mam strasznego doła, bo juz 3 koleżanki w krótkim czasie zaszły w tym jedna mi najbliższa(nie planowała i na poczatku płakała i chciała, zeby to była pomyłka, bo bała sie o prace)a ja jej tak zazdroszczę, ale oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu i cieszę sie, ze będę ciocią, ale tak cholernie boli jak ktoś jeszcze nie chiał dziecka , a bedzie je miał-strasznie to życie niesprawiedliwe-mam nadzieje, że czytając Was odgonie te smutne myśli-pozdrawiam
 
Witam!Dziewczyny byłam dziś w 3dc na usg i wszystko jest ok ale najbardziej mnie martwi to że zamiast zacząć stymulację od 3dc to ja przez pomyłkę zaczęłam brać od 1dc i boję się że przez to do IUI mogę w tym cyklu nie podejść.Nie wiem co mam myśleć już mnie to wszystko przytłacza najpierw mieliśmy włamanie do naszego Skupu straty były duże to teraz jeszcze to masakra!!!!
 
Też tak miałam z koleżankami, dwie młodsze ode mnie z pracy wpadły i strasznie rozpaczały a ja im tak zazdrościłam, tak chciałam się z nimi zamienić. Teraz są mamusimi od 2 miesięcy a ja nadal nie.:-(
 
witam dziewczyny ;) jutro albo pojutrze bede miała wykonywaną IUI.... jestem zielona.. nic nie eiwem... wiem tylko ze jest to wprowadzenie nasienia przez rurke i tyle... przepraszam za głupie pytania.. czy to boi? wyczytałam cos o zastrzykach. co to za zastrzyki? jakie są szanse na zafasolkowanie za 1wszym razem?? dzięki za odpowiedzi...
 
rastafarianka ja przed IUI byłam stymulowana Clo na wzrost pęcherzyków no i monitoringi cyklu, a zastrzyk pregnyl był po to, zeby pecherzyki pękły-przy 1 IUI nic mnie nie bolało, ale przy 2 IUI czułam lekki dyskomfort coś jak ból przy @także strasznie nie było. Lekarz wprowadza wyselekcjonowane , najlepsze żołnierzyki specjalnym cewnikiem do macicy i potem czekanie....
Napisz coś więcej o sobie-pozdrawiam
 
dziękuję.... ja tez byłam stymuowana CLO i miałam Monitoring.... piszesz o 2 IUI czyli za pierwszym razem nie udało się? duże są szanse na fasole juz po 1wszym razie?
 
Atyde85 no właśnie większość moich koleżanek wyszła za mąż i zaraz były w ciąży-jest mi bardzo przykro zresztą Wy rozumiecie najlepiej jak to jest, ale tak myśle, że i na nas przyjdzie czas-nie ma innej opcji:tak:

rastafarianka z tego co czytałam, to za 1 razem jest nieduży procent szans aczkolwiek sie udaje-ja miałam już 2 i teraz będę mieć badanie na drożność i potem jeszcze ewentualnie dwa podejścia do IUI-życzę Ci żeby Tobie sie udało za 1 razem-pisz nam co i jak
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ok ;) u mnie sa 3 duze pęcherzyki, wyniki męża poprawiły sie bo były kiepskie i lekarz daje nam spore szanse, jestem pełna oprymizmu i nadziej. pozdrawiam
 
reklama
Witajcie wszystkie dziewuchy :-)
Gizas trzymam nadal kciuki, bo te 2 krechy na owu to bardzo dobry znak!!!!Co do rycerzy to sama przecież wiesz, że wystarczy sztuk 1 :-).
Magdusia ja jestem przygotowywana do 1 IUI i lekarz mi powiedział, że sprawdzenie drożności jajowodów jest konieczne do IUI.
 
Do góry