reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Gizas tak zamowila beparent woman....jutro ma przyjsc wszystko paczka....ooo jutro owulka to dzisiaj jutro i pojutrze szalenstwo hehehe....
U mnie to cholera wie co bedzie w tym cyklu....bo od owulacji mam brazowe plamienia..okres powinnam dostac teraz w niedziele ale zauwazylam jak robie potrzebe fizjologiczna nr dwa to przy wysilku moje plamienie jest bardziej czerwone ale nie takie jak na okres....nie wiem czy teraz mi sie nie pokicka wszystko w organizmie....wolalabym w tym cyklu nie podchodzi do IUI bo tak naparawde nie wiem czy od dobrego dnia zaczne liczyc kolejny cykl jak mam te plamienia....
 
reklama
Wlasnie pisalam do swojego gin stacjonarnego z tymi plamieniami...powiedzial,ze dwa dni po owulacji plamienia moga wystapic ale tak dlugo jak ja mam to nie bardzo....mowil,ze moze pecherzyk nie pekl i niewydolnosc drugiej fazy cyklu...kazal czekac na @ to czekamy....
 
Hope: współczuje Ci tych plamien:/ ja tez od wczoraj od IUI plamie...dzisiaj pytałam swojego gin i mowi właśnie ze tak sie zdąża czasami po owulacji: po pęknięciu pecherzyka:/ a ile to juz u Ciebie trwa?
 
Dagna po UUUI zdarza sie,ze kobiety czasami maja plamienia i to jest normalne Ty sie nie stresuj...
U mnie to zupelnie inna para kaloszy bo ja w tym cyklu nie podchodzila do IUi, nie bralam zadnych lekow dupka itp i od owulacji tj14 dc az do dzisiaj tj 23dc mam plamienia i to jest juz niedomoga fazy lutealnej i to juz nie jest normalne...ale gin mnie uspokoil i kazal czekac do @ teraz po IUI bede brac luteine wiec zaradzimy na druga faze hehe
 
Gizas czyli wszystkie te wit mam brac caly czas nawet po IUI? A tylko selen od owulacji do @ ? Chyba nic nie pomylilam..:-).hehe
 
Hope ja tez biorę luteine ale ja ogólnie w każdym cyklu ja biorę:) skoro lekarz uspokoił to dobrze:) a kiedy będziesz podchodzić do kolejnej IUI?
Mi lekarz kazał brać te tabletki co biorę od ojców te dong quai i kazał nie przerywać dopóki nie zrobię bety i jesli tym razem sie nie uda to w następnym cyklu nie będę brała clo tylko te tabletki:) bo stwierdził ze mam bardzo dużo pecherzykow bo juz po tym który mi pękł mam kolejne 3 malutkie ktore czekają na kolejny cykl i powiedział ze nie wie czy to dalej działa clo czy moze te tabletki:) no i na moim leniwym jajniku pojawił sie pecherzyk wiec szok:) i pierwszy raz od roku mam sluz w trakcie owulacji:)
 
Tak, Hope, wszytskie witaminki cały czas, a tylko selen od owu. Sprawdż czy w tych lekachco masz nie ma wiaminy A, bo od owu powinno jej się unikac, chodzi o syntetyczną witaminę. Wiesz jak to jest, jak nie ma ciązy to znowu przed @ szykuja się pęcherzyki do rozwoju i tak w kółko:tak:
 
Genna: biorę je od tego cyklu...od zakończenia @, bo na okres @ trzeba je jedynie odstawić a tak to sie bierze cały cykl...tam gdzie kupowałam to pytałam sie Pani czy to aby nie pic na wodę bo często niestety tak jest...ale Pani mi powiedziała ze 3 kobiety kupiły te tabletki no i faktycznie 2 sa w ciąży:) wiec wzięłam a pozniej wróciłam i poczytalam opinie i każdy jest zadowolony...ja generalnie nie wierze w takie ziołowe leczenie...ale zobaczymy:) bo mogę stwierdzić ze ten cykl wyglada o wiele lepiej niż inne, nawet gin to zauważył i potwierdził:)
 
reklama
Do góry