reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
GizaS - a może zastanówcie się z Emkiem nad Białymstokiem. Podobno w tym Bocianie mają niezłe sukcesy przy niskim AMH, szczególnie dr Mrugacz. Wiem, że sporo babeczek wynajmuje tam kwatery na 2 tygodnie. Cenowo są konkurencyjni, a poza tym to chyba byl pierwszy osrodek badań nad inv w Polsce, więc mają doświadczenie.

A tsh masz faktycznie wysokie - zanim podchodziłam do procedury zaglądałam na forum inv i około 80% dziewczyn, którym nie wychodziło miało tsh powyżej 2. Dlatego ja na wszelki smerf sobie zbadałam w 2 dc przed rozpoczęciem stymulacji i miałam 1,33.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja niestety tutaj nie pomogę, bo ja drożnośc mialam badaną laparoskopowo...i w szpitalu robili badania wszystkie....

A mam pytanko....czy stosunek fsh fo lh =0,76 to dobry wynik??
 
Dziekuje Wam dziewczyny za odpowiedz:)
dzwonilam dzisiaj po szpitalach i chyba zdecyduje sie na szpital na kamienskiego prywatnie 450zl ale czytałam opinie o lekarzu który robi i ponoć jest świetny...a na NFZ nie mogę pójść bo muszę składkę wyrównać:p bo moja firma miała przestoj wiec i ze składkami było przestoj:) ale prywatnie to nie problem, a wole iść tam gdzie robią dobrze bo nienawidzę szpitali i w ogole badań po prostu sie boje...:/ ja to nigdy nawet nic zlamanego nie miałam:p
 
Dagna-to jak teraz z tym pobytem w szpitalu w którym byłaś?nie obciaża Cię kosztami? bo to wiesz..kwoty kosmiczne wychodzą...

ja tez miałam drożnosc przy laparo..imiałam pakiet badan przed plus w dniu w którym miałam sie zgłosic badanie stopnia czystości pochwy. musiałam miec wazna cytologie..czyli nie dłuzszą niz rok.

a ja dalej @.
juz mam naprawdę dosć:baffled::baffled::baffled:
 
Cześć Kobietki,

Już od dawna podczytuje ten wątek... iii chciałabym się do Was dołączyć ;-)
dużo się dowiedziałam z tego wątku o IUI i dzięki temu podjęłam ostatecznie decyzję o zabiegu (odbył się pod koniec listopada)... jakoś za tydzień mam nadzieję, że podejdę do IUI po raz drugi.

Jeśli chodzi o HSG - przed badaniem miałam wykonany wymaz i oczywiście miałam mieć ważną cytologię
 
Blue: Nie bo wtedy miałam zue czy jakoś tak to sie nazywa wiec składka zdrowotna była oplacona:) a jedynie co to wtedy by mnie obciazyli za koszt inseminacji:)
 
Witam smerfeta - przykro mi, że pierwsza IUI nie udana. Powiedz czym byłaś stymulowana w jakiej dawce i jaki jest Wasz problem?

Dagna samo HSG trwa może 30 sekund więc nie wiem czy warto jest płacić , nawet te 450zł tyle, że np ja musiałam ta dobę w szpitalu spędzić ...no chyba, że tak jak piszesz nie masz wyboru, bo tak to na prawdę - ani jakoś specalnie nie przygotowuą do tego, niby dają jakieś głupi jaś ale w moim przypadku czułam się 100 % świadoma, potem 30sek strachu i po krzyku. Ja nawet dostała CD z filmem a wszystko było państwowo w szpitalu :) Kiedy bedziesz szła na to HSG?
 
Esiek: jesli wyrównam składkę to pewnie ze pójdę na NFZ tez mi sie coś od nich należy:) a jesli nie zdążę to pójdę prywatnie....trudno. Zdrowie ważniejsze. A na HSG juz u mnie za późno...bo dzisiaj mam 10 dc a najlepiej zaraz po skończonej @ iść wiec następny cykl...
 
reklama
Sprawdzilam właśnie- cytologie mam ważna jeszcze bo robiłam 6 marca 2012 czyli rok jeszcze nie minął:p tylko muszę ten posiew zrobic? Kiedy najlepiej to robić i ile to ważne jest?
 
Do góry