reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hope: ja po swojej 1 która sie nie udała tez... Jakoś tak zwatpilam...ale mam cel (5 IUI) i za każdym razem mam nadzieje ze sie uda...liczę na to, ale ne mówię tego głośno:) ja mam nadzieje ze ten grudzień będzie szczęśliwy:) jedna juz mamy której udało sie IUI:)) musimy być/starać sie być dobrej myśli:)
 
reklama
Blue nie dziwie Ci sie...ja sobie czasami ze soba tez nie radze a to tylko IUI..domyslam sie co czujesz, bol, zal, wsieklosc itp...musimy wierzyc,ze w koncu sie uda....jednym szybciej drugim pozniej....czasami mialam ochote isc do psychologa bo jakos nie ogarniam tego wszystkiego....
 
Sunshine również mi przykro że Ci się nie udało ja raczej chyba pójdę za ciosem i spróbuje w tym miesiącu również, dzisiaj będę dzwoniła do mojej dr i zobaczymy co powie.... A czym Ty się stymulowałaś???
Ewela czekamy na dobre wieści... :)
 
No wiec jestem juz po wizycie...moja torbiel sie zmniejszyła i ma 3,8, za to moj drugi jajnik który był ulomny nagle sie ozywil:) i mam tam pecherzyk 1,6 wiec mam sie pojawić w czwartek na usg i wtedy będzie wiadomo...wiec ciagle czekać będę...
 
reklama
Do góry