reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Jesli beta po 2dniach by przyrosla to chyba mozna sie sugerowac,ze to ciaza? Albo moze ovitrella...sama nie wiem, nie jestem specjalistka w tyh sprawach. Moze gnagna ma racje...cholerka dalej nic nie wiemy :-:)-:)-(
 
Ewela Ty ciągle bierzesz leki czy wzięłaś tylko jedną dawkę? Jak już nic nie bierzesz, to nic Ci tej bety sztucznie więcej nie podwyższy. Ja bym na Twoim miejscu zrobiła jeszcze raz test z moczu o tej samej czułości co poprzednio i zobaczyła jak szybko wyjdzie druga kreska. A jak nie miałaś potwierdzonej owu, to może była później, zaszłaś naturalnie i poziom bety jest w normie.
 
Gnagna Ewela o ile dobrze ja zrozumialam wziela clo i ovitrelle bo lekarz na usg nie potwierdzil ciazy....obys Ty kochana maiala racje i zeby ta Nasza Ewela byla w ciazy:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam Was serdecznie. Szukam kobiet, które były leczone lub są nadal w klinice Ludwin&Ludwin w Krakowie. Jeśli któraś z Was mogła by ze mną porozmawiać to będę bardzo wdzięczna. Podaję mój gg 8737456. Pozdrawiam serdecznie - ANIA
 
Witaj Anapop ja niestety nie pomoge, ja z lubuskiego na zachodzie....widze,ze kroluje na forum wschodnia czesc Polski hehe....
 
podkarpackie wita... heheh ja sie tam wybieram 14 stycznia, i jak to jest z nami kobietami ( przynajmniej z większością z nas ) lubimy wiedzieć co i jak tym bardziej jeśli chodzi o tak ważną sprawę....mam nadzieję że mi pomogą :(
 
Ewela, powiem Ci tak: podwyższoną betę masz i do tego nie ma co gdybać. Wynika ona albo z ciąży albo wpływu ovitrell. Proponuję CI powtórzyć betę jutro. Jesli będzie rosła to znaczy, że jesteś w ciąży i że doszło późno do zagnieżdzenia. Jeśli będzie spadać to będzie swadczyć o ciąży biochemicznej lub że była działaniem leku. Dalej jednak nurtuje mnie ten pozytywny test przed podaniem ovitrell. Wskazywałby on na ciążę :baffled:

Blue, wiem że ciężko Ci teraz psychicznie, ale w dupsko powinnaś dostać za to co wcześniej wypisywałas. Dobrze, że nic Ci się nie stało przy tym poślizgu samochodem. A antydepresanty mogą pomóc Ci znieść ten przykry okres. Też byłam ponad pół roku temu bliska się gnięcia po nie. Zobaczysz, że czas zrobi swoje i popatrzysz na swiat inaczej. Będzie lepiej i spełnisz swoje marzenia o macierzyństwie. Wtedy wszystkie problemy znikną!
 
reklama
Ewela, powiem Ci tak: podwyższoną betę masz i do tego nie ma co gdybać. Wynika ona albo z ciąży albo wpływu ovitrell. Proponuję CI powtórzyć betę jutro. Jesli będzie rosła to znaczy, że jesteś w ciąży i że doszło późno do zagnieżdzenia. Jeśli będzie spadać to będzie swadczyć o ciąży biochemicznej lub że była działaniem leku. Dalej jednak nurtuje mnie ten pozytywny test przed podaniem ovitrell. Wskazywałby on na ciążę :baffled:
Popieram, tylko beta moze potwierdzic ciaze, jesli wzrosnie to swiadczy ze jestes zafasolkowana :-):-):-):-)
 
Do góry