reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Cześć Dziewczyny:)

Blue: musisz uważać !:/ dobrze ze nic sie takiego az nie stało... Ta pogoda teraz jest okropna:/ jak dla mnie mogłoby nie być zimy:)

Jutro moja wizyta... Stres jest:/ bo chciałabym IUI wiec mam nadzieje ze ten moj gigant jest i wytrzymał i ze dostanę coś na pęknięcie.
 
WITAJCIE KOCHANE!
Lucy dostałam wczoraj @ i to na dodatek tak bolesną i mocną,że w nocy myslałam że sie skrwawię.. jeszcze czegoś takiego nie miałam.. moze to po tej stymulacji?? ogólnie mam wielkiego doła.. cóż nie tak miało być..
Lucy przykro mi że i Tobie sie nie udało.. wiem co czujesz..masz jakies plany dalej?
Emi wielkie gratulacje!!
Evela czekam na betę.. i bardzo trzymam kciuki!
Blue ja sie jednak bardzo cieszę, że nic Ci sie nie stało!!!
A wszystkie Koleżanki serdecznie pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
bylam na becie wynik o 14 wiec wylece szybciutko z pracy i jak wroce napisze jaki bedzie wynik:)
blue co ty za gupoty wogole gadasz????tak jak moje poprzedniczki bardzo sie ciesze ze nic ci sie nie stalo!
 
Ewela: ja to czekam z niecierpliwością!:)
Blue: nawet tak nie mów... Wiem ze trwanie miedzy wszystkim jest okropne... Dla mnie samo wyczekiwanie czy będzie IUI czy nie jest męczące...i stresujące. Ale my jestesmy baby- 2*silniejsze niż ktokolwiek inny:)) i zawsze dajemy radę!
Ja po 11 mam dzwonić do gin... I powie mi o której mam wpaść na usg :)
 
Hey :)

Blue to mialas duzo szczescia i klaps na dupke gola za te slowa.....
Ewelka czekam niecierpliwie na wyniki &&&&&&&
Dagna za Twoje pecherzyki i IUI :-) &&&&&&&

Ja o 8 rano bylam dzisiaj na usg, znowu tylko jeden pecherzyk ale wierze w niego hehe...dzisiaj ma 22 a endo 8,1...bez szalu jak po tym estrofemie...troche sucho mam, sluzu plodnego nie widac, wiesiolek chyba nie dal efektow hehe...dostalam zastrzyk na pekniecie i jutro 4IUI Boze spraw aby byla ona szczesliwa.....
 
Dagna ma nadzieje,ze Twoja sie odbedzie....ja jakos tak nie mam wiary w siebie....ciagle doszukuje sie problemu z soba....ze te moje pecherzyki a w zasadzie jedne jest jakis ciulowy itp ze sie nie uda...bo 3razy juz nie wyszlo i nie wierze,ze tym razem moze sie udac....
 
reklama
Do góry