reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Fruit, niby czas leci, ale mi bardzo się dłuży. Wciaż mam obawy czy wszystko jest dobrze a brak objawów ciażowych poteguje niepokój.
Gratulacje dla Twojej koleżanki - Tymeczek na pewno szybko odzyska siły. 37 tydzień to niby trochę wczesnie ale i tak dobrze, że to tego czasu udalo się dzidzie donosić. Na pewno szybko wróci z synkiem do domu.
 
reklama
Pola - ja więcej potrafię załatwić przez telefon niż face to face :-) ja raczej wszystko łatwie na bycie "milutką" a jak trzeba kogoś opier... to mam problem , hehe no chyba że szefa to mi łatwo idzie :-D
No to muszę dodzwonić się do dr i go wybłagać o HSG a zaraz po nim o IUI :-)
tylko nie wiem czy on sie zgodzi bo ostatnio powiedzial ze następna wizyta jak bedziemy miec genetyczne i HSG:szok:
 
Ostatnia edycja:
Ja dr Pełna nie jestem ani miła ani opiernczajaca i pewnie to nie przynosi mi sukcesu...
Zawsze możesz użyć wątku, który juz raz zadziałał czyli delegacja, a potem święta i ze znowu sie wszystko przesunięty czasie. A ze do tej pory była iui bez tych badań to teraz tez sie nic nie stanie, co najwyżej stracicie nieco gotówki.
Mam nadzieje, ze sie uda, bo tak sobie myśle, ze jeżeli z Twoja iui uda sie jeszcze w tym roku to może z moja tez...tak sobie po cichu marzę...
 
Fruit ja za Ciebie trzymam, żebyś sie porządnie wysmarkala i jutro było po katarze. Chyba nie ma nic gorszego niż to odwlekanie, czekanie,liczenie itd Jak juz człowiek wie na czym stoi to Jakos łatwiej chyba.
.

Pole fajnie by było jakby do jutra ten katar okropny sie skonczył ale jakos nie chce mi sie wierzyc w to ;/
Pole i Pełna to ja tez trzymam kciuki za wasze IUI do konca roku ja moge poczekac do nowego roku a co mi tam pocoagne za wami lancuszek :)

Eevle rozumiem ze niepokoj bedzie chyba do konca ciazy niestety tymbardziej ze my tutaj jeszcze bardziej wyczekujemy dziedziatek a jak juz jest to poprostu sie chucha dmucha i byle pierdoła uklucie nie klucie to juz ma sie tysiac mysli w glowie w jednej chwili..... Ale trzeba byc dobrej mysli :)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny byłam rano na becie czekam na wyniki koło 18 powinnam mieć więc &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& trzymajcie mocno odezwe się jak tylko będę coś wiedziała :*
 
dziewczyny mój mąż odebrał właśnie wynik niestety nie tym razem :(:(:(:(:(:(:(:(:( załamka że masakra, ale 19 jestem umówiona do lekarza i będziemy rozmawiać o laparo jednak nie chce chyba narazie powtarzać IUI, zobaczę co pokaze laparo i dopiero ewentualnie po wrócę do IUI. Skoro lekarze twierdzą że po tych wszystkich badaniach co już zrobiłam jest wszystko ok ich zdaniem, może jest coś "ukrytego" co wykaże laparo??????
Co myślicie na ten temat????? Czy któraś z Was miała Laparoskopię i może mi opisać coś więcej na ten temat, w mojej rodzinie jest przypadek gdzie dziewczyna starała sie ponad 4 lata miała pco i wogóle brak owulacji i w tym samym cyklu po laparo ciąża szok co?????? A wcześniej też leki, stymulacje, badania i nic nie wykazywały...
 
lucy - tak mi przykro:-( wiem jaki to ból, trzymaj się jakoś , jakis ostatnio zły ciąg mamy - nikomu sie nie udaje :wściekła/y:

Co do laparo to ja ci nie pomogę, mi lekarz powiedział że nie ma wskazań do laparo i nie dostałam skierowania
ale nie wiem czy lepiej nie powtarzać IUI, lepszy jest efekt podobno jak występują pod rząd
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pełna biore wszytskie dostepne srodki na katar na rynku tabletki krople i jakies domowe soposoby mama mi kazała jakies krople mietowe wciagac i nic .... fakt faktem troszke lepiej ale nadal jest niestety

Lucy przykro mi bardzo wiem jak sie czujesz tule Cie mocno i nie zalamuj siemusimy isc do przodu ale czytam ze masz miec laporsokopie ja mialam miec we wtorek ale niestety przez katar sie przeciaga tez jestem po nieudanej IUI lekarz twierdzi ze IUI powinna byla wyjsc dlatego skierował mnie na laporoskopie i przy okazji sprawdzi droznosc jajowodow ja sie nie zastanawiałm nad tym czy robic laparoskopie czy nie bo tak czy siak po lekach które brałam do stymulacji musialbym robic trzy miesieczna przerwe to w sumie na jedno wychodzi w tym czasie sobie sprawdze czy w srodku u mnie jest wszytsko ok
 
Do góry