reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Pełna, super! Wierzyłam w Twoje umiejętności negocjacyjne. A widzisz i emka to zmotywowało do działania. Zgadzam sie z Friut, można zrobić hs i w tym samym cyklu IUI. Ja miałam tak przy pierwszym podejściu do IUI. I wszystko szło dobrze, beta podwyższona, niestety ciaża biochemiczna. Ale w pewnym sensie sie udało. I lekarz tez mówił, że wielu parom udaje się w tym samym cyklu co hsg. Szkoda tracić czasu!
 
reklama
eevlee tak patrze na twoj suwaczek to juz 7 tydzien a tak niedawno zaciskałysmy kciuki za wysoka bete jak tez czas uciekam to jest niewiarygodnie
a musze sie pochwalic jedna z moich ciezarnych kolezanek urodziła dzisiaj w nocy syneczka Tymka :) niestey w 37 tygodniu i jest w inkubatorze ma 46 cm i 2.2 kg a nastepna ma termin na 12 listopada
 
reklama
No dr Pełna Ty to masz sile perswazji, aż nie chce myśleć jaka face to face skoro przez telefon potrafisz takie cuda. Chyba jak Fruit sie zapisze do Ciebie na dzwonienie lub lekcje negocjacji, no chyba ze Ty na jęczybułę...
Fruit ja za Ciebie trzymam, żebyś sie porządnie wysmarkala i jutro było po katarze. Chyba nie ma nic gorszego niż to odwlekanie, czekanie,liczenie itd Jak juz człowiek wie na czym stoi to Jakos łatwiej chyba.
Ysia to ja Ci bliźniaków nie życzę skoro się boisz, chociaż to fajnie tak od razu dwójeczke załapać. Kurcze jak Ty masz takie wykształcenie dla przedszkolaków to Twoje dziecko nigdy sie pewnie nie bedzie nudzić.
A bliźniaków to oczekuje tylko Eevlee i Ilonka czy jeszcze ktoś, bo sie pogubilam...
 
Do góry