reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
ja najpierw pójdę do ogólnego a potem do mojego ginka...zobaczymy...ja ogólnemu zamierzam powiedzieć że staramy się 5 lat i że były 2 ciąże biochemiczne...mam nawet przy sobie wyniki nasienia...
Fajnie jakby Ci się udało załatwić to skierowanie zawsze trochę więcej kaski w kieszeni.
A dr Tobie też kazał robić te badania? Czy tylko m? U nas miał tylko m a gdyby wyszło coś nie tak to wówczas ja bym musiała zrobić.
 
reklama
Fajnie jakby Ci się udało załatwić to skierowanie zawsze trochę więcej kaski w kieszeni.
A dr Tobie też kazał robić te badania? Czy tylko m? U nas miał tylko m a jak by wyszło coś nie tak to wówczas ja bym musiała zrobić.

na razie tylko M., jak CFTR wyjdzie nieprawidłowy to wtedy ja mam zrobić...a kariotyp ja mam zrobic przed ivf
 
Pelna Ty widze masz tak jak ja, w goracej wodze kapana...wszystko zalatwiasz od razu na bierzaco z marszu...ja tez nie lubie zwlekac z zalatwieniem spraw a te sa bardzo wazne nie cierpie zwloki...czas sie liczy...my tu mammami chcemy ja najsybciej zostac :-p hehehe...moj m do mnie zawsze mowi,ze ja w goracej wodzie kapana :-D
 
Pelna Ty widze masz tak jak ja, w goracej wodze kapana...wszystko zalatwiasz od razu na bierzaco z marszu...ja tez nie lubie zwlekac z zalatwieniem spraw a te sa bardzo wazne nie cierpie zwloki...czas sie liczy...my tu mammami chcemy ja najsybciej zostac :-p hehehe...moj m do mnie zawsze mowi,ze ja w goracej wodzie kapana :-D

No muszę to załatwic jak najszybciej bo na wyniki się czeka miesiąc a ja bym bardzo chciała chociaż w grudniu podejść do tej inseminacji...a ten termin się tak odsuwa....
 
Hey dziewczyny
Widzę, że nie mogę tutaj tak długo nie zaglądać bo potem ciężko nadrobić zaległości.
Ewis przykro mi bardzo ale nie poddawaj się i walcz dalej.
EEvlee Az miło się czyta takie dobre wieści a suwaczek masz prześliczny, mam nadzieje że już niedługo każda z nas po kolei będzie sobie suwaczek ciązowo-serduszkowy wkleić. A fluid ki łapie ile się da
Lilonka piekny blizniaczkowy brzusio, czekam na wiecej fotek z każdego tygodnia może być jedna hi hi
Ysia musisz być dzielna i znieść te zastrzyki dasz rade bo potem czeka cię nagroda i to jaka moja droga bo wszytsko tak ladnie idzie trzymam mocno kciuki za poniedziałek a 10 komóreczek no do swietny wynik J
Kulka witam Cie serdecznie i oczywiście mam nadzieje ze IUI się powiedzie
Witaj Hope w naszym gronie
Gizas wiadomo dlaczego tak się czujesz ale masz do tego prawo wiadomo ze przychodzi czas totalnego zrezygnowania, że nie ma się na nic ochoty ale jak zobaczysz światełko w tunelu jakas iskierka nadziei siła optymizm i chęć do walki sama przyjdzie
Pełna mi się wydaje że nie ma tego złego najważniejsze ze trafiliście do specjalisty emek zrobi badanie doktorek będzie wiedział w jakim kierunku was leczyć już mały kroczek do przodu. Tak trzymaj rób szybko badania lepiej z marszu na bieżąco

A ja moje drogie kolezanki pojechałam w poniedziałke do szpitala ale mnie nie przyjeli z powodu kataru takze moja laporo sie odsuwa dopiero mam dzownic jak katar wylecze a ten jak na złoscs staje sie coraz bardziej uciazliwy:angry::angry:
Was nadrobic to jest nie lada wyczyn naprwde:tak: Pole ksizki jeszcze nie zaczełam czytac zostawiam sobie na pobyt w szpitalu choc nie ukrywac ze korci bardzo aby ja zaczac czytac ;)
 
Ostatnia edycja:
Gizas- ty coś pisałaś o ubezpieczeniu zdrowotnym? jest takie co by mogli zwracać kasę za zabiegi i badania?

Pełna szukam na razie dobrej oferty. Na pewno genetycznych nie ma w pakietach. Ale hormony, serologiczne, immunologiczne ale nie wiem czy takie o których się pisało. Na razie myślę o PZU- koszt 90 zł m-cznie umowa na rok. Mam jeszcze kilka rzeczy które bym zalatwiła, więc to by mi się oplacało. Ale jeszcze zgłosiłam zapytanie na jednej ze stronek i dziś gościu dzwonił co dokładanie oczekuję od ubezpieczenia i ma mi przygotowac oferte.
 
dziewczyny udało się !!! mam skierowanie :-) dr w ogóle nie robił problemu, jupi, ale co za koleś z niego, nigdy u niego nie byłam...jakiś taki niedorobiony i strasznie powolne, przez 1,5 godz. przyjął 3 pacjentów więc się naczekałam, skierowanie już wysłałam priorytetem do emka i jutro go umawiam :-) Także dobrze jak chociaż 2 z tych 3 bedzie na NFZ, zawsze pare stówek w kieszeni a może akurat wszystkie będa na NFZ :-)

Fruit - oj coś ostatnio wszystko sie przesuwa...a to mi, a to tobie a to Poli... oj zawsze coś
Gizas- ja też chce pomyśleć o jakimś ubezpieczeniu bo ciągle trzeba robić jakieś hormony..a jakby była w tym jakaś immunologia to też fajnie
A są w tych ubezpieczeniach jakies zabiegi ginekologiczna? fajnie jakby IUI można pod coś podciągnąć
 
Pełna ja Ci powiem za kazdym razem jak sie uda jakies badanie załatwic na NFZ to taki nasz mały wielki sukces ktos by mogł powiedziec ze jak chcemy dziecko to pieniazki nie graja roli tak jest w pewnym stopniu ale wiadomo ze czasami poprostu trzeba powiedziev dosyc i bardzo trudnop to przychodzi ale trzeba jakas granice ustalic bo sie bedzie przysłowiowo kit zjadało a jak jakies badanie sie zrobi na nfz to mozna kaske przeznaczyc kiz czesciowo na IUI :):tak:

A jesli chodzi o przesuwanie to juz powoli cierpliwosc trace naprawde nastawiłam sie psychicznie na szpital bo nie ukrywam ze mam mega stresa z racji tego iz nigdy w szpitalu nie przebywałam i bedzie to "moj pierwszy raz" a tu dupa znowu bede musiała przechodzic przez to samo a stres na mnie działa dosyc niekorzystnie niestety
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja ci się nie dziwię, że jestes wkurzona, wiem jaki to musi być stres bo ja to sie zwykłego HSG boję...i już się nastawiam psychicznie. Idę na HSG jednak państwowo w listopadzie, bo i tak musimy czekać na te badania genetyczne, to już nie będę tracić kasy...a faktycznie kasa idzie...że hoho, tylko wczoraj wydaliśmy 500zł i de facto nic nie załatwilismy - wizyta, badanie nasienia, paliwo...a do IUI daleeeko. Także teraz jak chociaż coś załatwiłam to jakoś mi trochę lepiej :tak:Ja się zastanawiam czy jak będe robić inne badania to nie chodzić po skierowanie bo a nuz sie uda ;-) ciekawe czy te wszystkie przeciwciala we krwi nie są na NFZ...ciekawe gdzie to można sprawdzić...
 
Do góry