reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
wiecie..trochę ten lekarz nas zdołował...bo mógł poweidzieć - "sprawdzmy na wszelki wypadek genetykę" - inaczej to brzmi, a on powiedział że podejrzewa że to genetyka...jednak psychologia słowa tez jest ważna
Pelna to tak nie do konca,ze to musi byc wina genetyki...u Nas tzn u meza genetyka i wszystkie mozliwe badania wyszly b.dobre a plemnikow jednak nie ma w ogole....wiec gdzie tu sens i logika...nie martw sie na zapas :*
 
reklama
Pelna to tak nie do konca,ze to musi byc wina genetyki...u Nas tzn u meza genetyka i wszystkie mozliwe badania wyszly b.dobre a plemnikow jednak nie ma w ogole....wiec gdzie tu sens i logika...nie martw sie na zapas :*

wiem, że to nie musi być genetyka, emek mówi że on ma takiego pecha że na pewno to będzie genetyka...ja oczywiście na niego krzyczę że ma tak głupio nie gadać, ale sama się modlę żeby to jednak nie było to ...
Ja już chcę dziś iść do domu, położyć się spać i nie myśleć o tym cholerstwie...ale czeka mnie jeszcze dziś przeprawa z lekarzem ogólnym i skierowaniem....
 
Pelna zorientuj sie w tym Genesis co ci link wyslalam, my tam robilismy na NFZ a u Was tez jest :*
[h=3]Centrum Diagnostyczno medyczne Victoria Sp. z o.o.[/h]85-096 Bydgoszcz, ul. ul. Kurpińskiego 12/6a
Tel: 52 379 57 72
 
do łodzi zadzwoniłam i powiedzieli że na pażdziernik jeszcze są wolne miejsca i te 3 badania sa na NFZ tylko mam przyniesc skierowanie od ogolnego - ma być napisane że to skierowanie do poradni genetycznej z powodu nieplodnosci...:-) wiec ja dziś bede sie bardzo klocic z lekarze jak nie bedzie chciala dac
 
Pelna my mielismy skierowanie od lekarza ginekologa Naszego stacjonarnego...tak jak napisals wyzej :) skierowanie do poradni genetycznej z powodu nieplodnosci :)
 
Hope - ty masz super że masz tego stacjonarnego takiego spoko, ale mój jest okropny....on sie wkurzy jak mu powiem ze bylismy w gamecie..i jestem pewna ze on mi nie bedzie chcial dac , bo wiesz konkurencja...

ale jak ogólny mi nie da to będę chodzić do ginow na NFZ i prosic :)
 
Pelna qrde ja nie rozumiem tych lekarzy, wiadomo w kazdym fachu jest konkurencja....jesli ginekolog zawodzi trzeba udac sie w bardziej odpowioednie miejce jak centrum leczenia nieplodnosci...wieksze mozliwosci, dowsiadczenie, wiedza itp tu nie chodzi o konkurecja kto wiecej sprzeta towaru, jest lepszym ksiegowym itp tu chodzi o ten wielki cud jakim jest macierzynstwo...czy oni sobie z tego nie zdaja sprawy....spróbuj pojsc najp[ierw do niego, zobaczysz jaka bedzie gadka i wtedy bedziesz wiedziec na czym stoisz...z nim latwiej bo wiem ze sie leczycie itp a lekarz rodzinny bedzie zadawl milion pytan "co ich to k...rde obchodzi po co"...moze nie bedzie tak zle :-)
To prawda ja z tym Naszym gin stacjonarnym, ktoryu jest rewelacyjny uprzejmy pomocny przystojny heheheh :-p moge zalatwic wiele spraw...wiem,ze to bedzie moj lekarz prowadzacy kiedys ciaze....nie wiedze dla siebie nikogo innego, on jest idealny :-)
 
reklama
Do góry