reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dzieki dziewczyny za słowa pocieszenia. Jesteście niezastapione. Tak sobie myslę, że gdybym betę zrobiła dziś i wyszłaby ujemna to już gorzej bym się nie poczuła. Wiekszego psychicznego dola nie da się mieć :-(
Zastanawiam się, czy nie iść na tę betę jutro, bo dłużej już tak nie pociagnę. Jutro będzie 11 dpt. W środę mam straszny zabój w pracy i po badaniu, wynik dałabym radę odebrać dopiero w czwartek rano. Testu sikanego nie robię, bo niepotrzebnie mógl by mnie wprowadzić w błąd. Musze to jeszcze skonsultowac z emkiem.

Jedyna iskierka w tunelu, że ten straszny stan psychiczny wynika z huśtawki hormonów spowodowanej maleństwem lub maleństwami. Jako tako objawów fizycznych nie mam.
 
reklama
Gizas mocno zaciskam && To jest na pewno "ten" zarodeczek. Zobacz jaki silny :tak: Tak bardzo czekał, aby trafic do Mamusinego brzuszka. Bądź Kochana dobrej myśli. 10 dni to aż nie tak długo. Życzę Ci, aby te 10 dni Ci sie nie dłużyły,upłynęły przyjemnie, bez stresu a 20-tego odbierzesz wymarzoną wysoką betę :tak:
 
Eevlee możesz zrobić jutro betę, na pewno wyjdzie:tak: miałaś podane 3 dniowe zarodki, a dziś jest 11 dzień po transerze więc możesz spokojnie jutro iść:tak:

Mam dziewczyny pytanie? Czy Wy po transferze piłyście kawe? Ja piję zawsze jedna rano a drugą koło 16 i to rozpuszczalne z mlekiem:confused:
 
Tak Agusiaks, ja wiem, że Lilonce ładnie betka wyszla, ale ona miała 5-dniowe zarodeczki a moje były podane w 3 dobie. Jeszcze się zastanowię i podejmę decyzję jutro rano. Może będe miała lepsze nastawienie.
 
Gizas, ja po transferze (wcześniej również) codziennie piję jendą kawę z mlekiem. Nie słyszalam, żeby były jakieś przeciwskazania. Oczywiście nie można przesadzac z tą kofeina, ale jedna kawka myślę, że szkód nie wyrządzi. A czy lekarz dawał Ci jakieś specjalne zalecenie po transferze?
 
Eevlee ja Ci niestety z tą betą nie pomogę. A nie mozesz skonsultować ze swoim lekarzem?
Gizas ja od iui nie piję kawy. Rano robię sobie Inkę ;-)
 
Kusi mnie ta kawa ale nie wiem:confused: w sumie dr się nie pytałam...
Do innego gabinetu weszła dziś kobieta, miała welfron wkłuty, więc pewnie była po punkcji,a w jednej ręce trzymała puszke coca col ( to jeszcze psikus) a w drugiej paczkę papierosów:wściekła/y: i tak weszła do gabinetu, chora psychicznie, ale takiej babie ktora zlewa dobro dziecka to na pewno się uda:wściekła/y:
 
reklama
Evleee kochana ja miałam zarodek 3 dniowy i betę zrobiłam w 10dpt i wyszła 109 więc myślę,że u Ciebie w 11dpt tym bardziej wyjdzie-test sikany zrobiłam sobie w 13dpt po południu i była blada kreska druga-trzymam mocno kciuki za Ciebie:tak:
GizaS niech te dni szybko zlecą i Twoja betka też bedzie wysoka-mocno w to wierzę:tak:

Wszystkim dziewczynom życzę samych pozytywnych wieści.
 
Do góry