reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Cześć dziewczynki! Coś dziś tu mały ruch, ale wiem dlaczego: najaktywniejsze forumowiczki na urlopie :-D
Pełna i Sun bawcie się dobrze! :tak:
Gizas już niedługo Twoje dwa bąbelki będą z Tobą i oby tam zostały całe 9 miesięcy :tak:
Pole super że przeczytałaś nasze forum, ale zważ na to co już pisała lilonka że jednak jest nas tu 3 dziewczyny po udanym IUI: Ala, Gnagna i ja ;-)
No i liczymy że wkrótce będzie nas więcej :tak: - za kilka dni Oskaa testuje &&&&&
Jeny jeśli chodzi o moją historię to zachęcam do prześledzenia mojego wątku tak jak to zrobiły Oskaa i Pole ;-)
Fruit trzymam kciuki za wizytę, napisz co Ci powiedzieli
Lilonka biedactwo męczą Cię mdłości ale to minie :tak:
Mi to już chyba brzuszek rośnie bo na brak apetytu nie narzekam ;-)
 
reklama
Wyniki bety na drugi dzień to jakaś porażka. Nie dość że i tak się tyle czeka, to to jeszcze przedłużanie męk. W każdym punkcie diagnostyki jak oddasz krew, to wyniki powinny być po 16. A jak jest labo to szybciej. Ja polecam Marciniaka. W ogóle dwa razy pobierała mi ta sama babeczka i po pierwszym razie zrobił mi się ogromniasty siniol, ale mówię do niej że jak wynik będzie tak samo dobry, to i siniak może być na drugiej ręce ;-) wynik był dobry, ale obeszło się bez siniaka. Ale przy inv miałam okrutnie łapki pokłute - chyna z 8 pobrań w 2 tygodnie, potem jescze znieczulenie, potem morfologia kontrolna, 2 betki i teraz już luzik.
Oska - kiedyś tu pisałam że marzę o mdłościach. Chciałam to mam. Ale tak po prawdzie nie wiedziałam, że to trwa od rana do wieczora. Myślałam że raz, dwa mnie zemdli, skoczę do wc i będzie po robocie. A tu cholerstwo mdli cały boży dzień bez wizyt w wc i nie chce minąć. Także dziewuszki zastanówcie sią zanim pomarzycie o mdłościach ;-)
 
Agusiaks - ciesz się że Ciebie omijają rewolucje. No ale dwójka bąbli rządzi się swoimi prawami. Zauważyłam, że najgorzej mdli jak robię się trochę głodna, więc staram się cały czas ruszać buzią. Przede wszystkim wcinam owoce i warzywa, bo od mięsa i ryb mnie odrzuciło. Więc problem jest z obiadami, ale emek się stara nam dogadzać. Mam nadzieję że to jednak szybko minie, bo dietka ciążowa powinna być zróżnicowana.
 
Lilonka czytałam że aby zmniejszyć nudności powinno się jeść małymi porcjami 6 razy dziennie.
I od razu rano nie zrywać się tylko chwilę spokojnie poleżeć i schrupać np. jakiegoś herbatnika ;-)
Na razie się cieszę, że mnie te "przyjemności" omijają :-)
Ale faktycznie Ty masz dwa bąble więc stężenie hormonów dwa razy wyższe, niestety coś za coś...;-)
 
Agusiaks ja zaczynam dzień od banana. Chrupie wafle ryżowe, migdały i co pod ręke podlezie. Jakoże mdłości trwają już ponad 2 tygodnie wyczytaliśmy z emkiem pół internetu, ale nie na wiele to się zdaje ;-) Najgorzej jest w pracy- bo nie mogę się połpżyć. Ale z drugiej strony czuję się na tyle dobrze że po co iść na zwolnienie. Jeszcze się w domu nasiedzę z ogromniastym brzuchem, a potem z maluchami :-)
 
Lilonka, a do kiedy planujesz pracować?
Na razie pewnie nikt w pracy nie wie.
Tak jak u mnie.
Ja też na razie czuję się dobrze, ale pewnie i tak za zwolnienie pójdę jak się zacznie sezon katarów i przeziębień, bo ja z dziećmi pracuję i zaraz mnie wszystkie zarazki od nich dopadną ;-)
 
karusa28a napisz jeszcze dlaczego ten gonal bierzesz ? bo własnie sprawdziłam co to i przeczytałam ze to kosztuje 1200zł:szok: ????


Ja za gonal f 300 płaciłam 400zł. potrzebny jest do wywołania jajeczkowania :) wczesniej brałam clo ale mi mie pomogło :/ teraz czekam do piątku i mam nadzieje ze dojdzie do pierwszej iui no i ze sie uda :)
 
lilonka właśnie na Traugutta chcę jechać. Pani mi powiedziała, ze na pewno za 3-4 h wynik będzie.
A wiesz co, na te mdłości to spróbuj rano wypić wodę z cytryną, ponoć pomaga.
Ja juz po spacerku, ale dziś cieplutko :-) normalnie lato.

Gizas a Ty już ze swoimi bąbelkami :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ani z cyryną, ani z imbirem ;-)
U mnie w pracy też jeszcze nie wiedzą, ale u mnie sytuacja jest bardziej skomplikowana. Bo ja jednoosobowo prowadzę oddział w Polsce i muszę kogoś znaleźć do pracy. Boję się rozmowy z szefem, bo na niego ciąża działa bardzo, a to bardzo nerwowo.
 
reklama
Witam dziewczyny!

Jestem dziś strasznie zrezygnowana, nic mi nie wychodzi i ryczeć mi się chce....

Gizas już pewnie jesteś po transferze i maluszki odpoczywają w Twoim brzuszku. Tearz jeszcze dwa tygodnie i będziesz się cieszyła ciążą na dobre. Dni do testowania upływają wolno i ciągłej niepewności, ale może w Twoim przypadku będzie inaczej ;-)

Fruit, ta Twoja IUI jest bardzo droga - ponad 3 tyś??? Kilka takich IUI i starczyłoby na in vitro... Jestem w szoku :szok: Oby ich skutek był właściwy to wtedy o kosztach szybko można zapomnieć :-)

Lilonka, tak jak mówisz - chciałaś mdłości to je masz. A co. Poczuj się jak prawdziwa kobieta w ciazy z bliźniakami :-) Ja też marzę o mdłościach, choć pewnie nie jest to najprzyjemniejszy aspekt ciąży :-)

Agusiaks fajnie, że masz apetyt a mdłości Cię na razie nie nawiedzaja. Za chwilkę brzuszek będzie sie intensywnie powiększał. Jeszcze trochę i inni zauważą "Twoje szczeście". Super. Korzystaj z uroków ciaży :-)
 
Do góry