reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hmmm - a nie dali Ci numeru do embriologa? Może zadzwoń do klinki i spytaj. Bo na powinni wiedzieć już wczoraj co i jak. Do mnie gin dzwonił następnego dnia koło 13.
 
reklama
Dzięki Lilonka :-) Beta dopiero w środę, więc podzwonię w poniedziałek i się wywiem ;-)
Gizas wiesz już coś? &&&

Pewnie - zadzwoń do invimedu i zapytaj, jaki nie będzie dużej różnicy w czasie, to po co przepłacać. Teoretycznie w Marciniaku mówią, że do 3 godzin, ale jedna dziewuszka miała nawet po godzinie. Pewnie to wszystko zależy ile mają materiału do badań :-) A i tam czynne jest 24 godziny, więc już o 4 rano też możesz pojechać ;-)
 
Dzwonili:-) Mam dwa zarodeczki:-) Transfer w poniedziałek o 13:45 :-):-):-)
Super!!! :-) No to teraz za dwa zarodeczki mega mocno zaciskam &&& i za poniedziałkowy transfer :tak: Niech maluszki rozgoszczą sie w Mamusinym brzuszku na następne 9 miesięcy!!! :-)
lilonka pisze:
A i tam czynne jest 24 godziny, więc już o 4 rano też możesz pojechać
wink2.gif
heheh dobre :-D
 
Wiesz my w nocy z 15/16 wyjeżdżaliśmy nad morze i tak się śmialiśmy, że po co 2 razy jeździć do Wro (a mamy prawie 30 km) i zajedziemy po drodze na powtórkę bety :-) Ciekawe jaką minę miałaby pani, gdybym o 2.30 zażyczyła sobie bety;-)
 
Puk puk... Niesmialo pukam z zapytaniem czy moge sie przysiasc na progu.
Zeby sie wkupic w laski uprzejmie informuje, ze przeczytalam posty od pierwszego do ostatniego, co mi zajelo duuuuzo czasu :szok:
 
Witaj Pole :-) Rozgość się. Jak przeczytałaś te wszystkie strony to mega szacun dla Ciebie ;-)

Napisz coś o sobie :-) Podchodziłaś już do iui? czy dopiero się przymierzasz? ;-)
 
reklama
Witaj Pole :-) Rozgość się. Jak przeczytałaś te wszystkie strony to mega szacun dla Ciebie ;-)

Napisz coś o sobie :-) Podchodziłaś już do iui? czy dopiero się przymierzasz? ;-)
Dziekuje, ze psami nie szczujecie:-)
Cos o mnie? Wiec tak...jestem madra, piekna,fajna i skromna oczywiscie.
A powaznie to niby jestem po pierwszej iui, ale wg mnie tak nie do konca.
Niestety wiekszym problemow nie mamy stwierdzonych, niestety bo wiadomo by bylo choc co atakowac.
Nasienie mamy slabe, ale tez bez przesady 18mln i 60% prawidlowych.
Ja niestety choruje na niedoczynnosc tarczycy i podobno wszystko...ciekawe skad wiec te problemy wrrrr
 
Do góry