reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
eevlee czuję się coraz lepiej. coraz rzadziej mam mdłości, które odczuwałam gdzieś od 7, 8 tygodnia (nigdy nie wymiotowałam), do toalety chodzę już jak dawnej (10 - 11 tydzień - wstawałam nawet 3-4 razy w nocy), jestem mniej śpiąca w pracy, ale po pracy padam. wczoraj odstawiłam duphaston, czekam na wynik testu PAPA. Noszę już spodnie ciążowe, bo w stare się nie mieszczę, chociaż wciąż wyglądam raczej jakbym się objadła.

Ogólnie ok, tylko w pracy wciąż nie wiedzą o mojej ciąży, a brzuch coraz trudniej ukryć :-)
 
reklama
Gizas dzwonili już z kliniki? &&&
Gnagna fajnie, ze u Ciebie wszystko dobrze :-) Jak długo będziesz chodziła do pracy?
Eevlee czarne myśli precz!!! :angry: Musi nam się udać i koniec :tak: Do środy już tylko parę dni. Ja jeszcze nie wiem, w którym labo robić bete. Muszę się zorientować kiedy będą wyniki, bo co labo to inny czas potrzebują. A ja to niecierpliwiec jestem i muszę mieć wyniki szybciutko ;-)
Nie powiem, ze ja nie myślę. A wczoraj jak sie położyłam do łóżka spać, to tak mnie kłuło z lewej strony, ale inaczej niż przy owu. Nie wiem, już też wariuję :sorry:
 
Gnagna cieszę sie, że dolegliwości ustapiły. A w pracy dowiedzą sie prędzej czy później. To Twoja sprawa kiedy im powiesz. Ciesz się ciażą, rosnącym maleństwem i szczęściem jakie Cię spotkało. Ja wciąż czekam na swoją szansę, ale tak duzo fluidków od Was ostatnio złapałam, że wierzę, że już mi ich starczy na własne szczęście. Zaglądaj do nas, bo to sama słodycz czytać jak rośnie w brzuszku maleństwo. Życzę samych dobrych wiadomości po teście PAPA. Jestem przekonana, że będą dobre nowiny. Całuski!
 
Oska, powiem Ci, ze im bliżej dnia testowania to gorzej. NIe mam żadnych objawów, mózg już całkowie cie się wyłączył. Powtarzam sobie jak mantre, że musi byc dobrze, choć mam czarne wizje. Myśłam już żeby jednak zatestować we wtorek, ale ze względu na obowiązki zawodowe nie dam rady. Więc tak czy siak będzie środa. Na test z moczu się nie odważę - zrobiłam ich w życiu tak dużo, że aptekę bym mogla z nimi otworzyć i nigdy nie zobaczyłam dwóch kresek. Umowiłam się dziś do kosmetyczki żeby trochę odreagować. Czas szybciej zleci. Byle do środy. Oska musi byc dobrze! Obyśmy w środę wieczorem same dobre wiadomości na forum przekazywaly! Trzymam &&&&&&&&&&&&&&
 
Powiem Ci Eevlee ze ja mam jakies dziwne samopoczucie - niby spokoja jestem, ale jednak myślę jak tam moje pechołki, ile było zdolnych do zapłodnienia, czy doszło juz do zagnieżdżenia... (.)(.) mi tak nabrzmiały, ze jak mnie dziś mąż przytulił to az zabolało. Wiem, ze to pewnie progesteron zrobił swoje, no i tak jak pisałam wcześniej (.)(.) mam zawsze większe tydzień po owu az do @.
Wczoraj jak sobie leżałam to w myślach rozmawiałam z moim/moimi zarodeczkiem/ami :rofl2: Prosiłam zeby sie pięknie zagnieździły i zostały z Mamusią :tak::zawstydzona/y:
Fajnie, ze idziesz dziś do kosmetyczki :-) zrelaksujesz się, super.
 
Gizas dzwonili już z kliniki? &&&
Gnagna fajnie, ze u Ciebie wszystko dobrze :-) Jak długo będziesz chodziła do pracy?
Eevlee czarne myśli precz!!! :angry: Musi nam się udać i koniec :tak: Do środy już tylko parę dni. Ja jeszcze nie wiem, w którym labo robić bete. Muszę się zorientować kiedy będą wyniki, bo co labo to inny czas potrzebują. A ja to niecierpliwiec jestem i muszę mieć wyniki szybciutko ;-)
Nie powiem, ze ja nie myślę. A wczoraj jak sie położyłam do łóżka spać, to tak mnie kłuło z lewej strony, ale inaczej niż przy owu. Nie wiem, już też wariuję :sorry:

Ośka - jeśli chodzi o szybkie wyniki to polecam Diagnostykę w szpitalu Marciniaka. Wyniki sprawdzasz sobie przez internet. Ja pierwszą betę miałam po 2,5 godzinie. Drugą po 4, bo to akurat święto było.
 
Lilonka, ale tam chyba trzeba mieć ich karte, prawda? W Invimedzie mam bete w cenie iui, ale nie wiem jak z wynikami, bo oni właśnie chyba do Diagnostyki wożą.
 
A ja nie miałam w cenie :wściekła/y:
A kartę w Diagnostyce wydają Ci przy pierwszych pełnopłatnych badaniach, także od razu możesz sobie sprawdzać. U siebie w mieście mam punkt pobrań diagnostyki i jak tam robiłam to wyniki były na stronce ok 16-17.
Wiem, że jeszcze na Opolskiej możesz sobie dopłacić za betę cito - ale po jakim czasie masz wynik - nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki Lilonka :-) Beta dopiero w środę, więc podzwonię w poniedziałek i się wywiem ;-)
Gizas wiesz już coś? &&&
 
Do góry