reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Witam dziewczyny:tak:
Pełna wierzyłam że wczorajsza betka to dobry znak i dziś będzie rosła... trzymaj się ciepło i zbieraj siły na dalszą walkę, plan widze masz, a to bardzo ważne. Przed Tobą kilka dni relaksu, naładuj baterię na maxa. Pozdrawiam i tulę:sorry:
Lilonka gratuluje dwóch serduszek, pewnie pojawiły się łzy wzruszenia:tak:
Gwiazdeczka witaj na forum, my takie obcykane w tym temacie bo już wiele za nami, no i uczymy się od siebie, trochę z nami popiszesz i też będziesz ekspert;-) trzymam kciuki za Twoją betę. Same plusy u Ciebie widzę, ale powiedz mi bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twojego posta, mieliście już 2 ivf? a IUI przed in vitro nie mieliście?
Sun skoro mówisz że owulację miałaś później to kiedy spodziewasz się @? Żołnierzyki potrafią wytrzymać na polu bitwy do 7 dni:-D

Ja dziś caly dzień z teściowa przy garach, jutro przyjeżdża przyjaciel męża z Niemiec, plus dodatkowo 3 facetów, każdy waga 120 +- kg :-) wieć bigos, flaki z żółądkami, żeberka z cebulą i golonki:-) Chociaż mam co robić i nie myślę co tam z moimi skarbami pod mikroskopem.
Jutro mają dzwonić z kliniki co z moimi komóreczkami a raczej zarodeczkami i kiedy dokładnie transfer:-)
 
reklama
Podejścia do ivf kończyły sie na niezliczonej ilości badań,ale z przyczyn nazwijmy to zewnętrznych do samego zabiegu nie dochodziło. Dzisiejsze wyniki bety:
<1.42 czyli lipa. Wyć się chce a oznak @ nie widać.
 
powinnaś odstawić duphaston - bo on może wstrzymywać @. Gwiazdko - bardzo mi przykro, ale już zaciskam kciuki za następny cykl. A skąd jesteś i gdzie się leczysz?
 
gwiazdka witaj wsrod nas no i wspolczuje ze sie nie udalo, zycze powodzenia przy kolejnej probie
pełna obie rowniez wspoczuje, kurcze nie potrzebnie ta beta byla troszke podwyzszona bo narobila tylko wielkich nadziei, WYpocznnij na urlopie i wroc do nas z naladowanymi bateriami do dalszej walki.
ja bylam dzis na usg i dzidzia nie pokazala co ma pomiedzy nogami a wiec dalej musze zyc w niepewnosci co tam u mnie siedzi i tak kopie i kopie i kopie. Ale ogolnie z dzidzia wszystko dobrze takze jest sie z czego cieszyc:-)
 
gizas trzymam kciuki za jutro! Jutro nie będzie mnie w domu więc zaglądnę tu dopiero w niedzielę :tak:
ala oj uparciuszek w brzuszku nie chciał się pokazać ;-), ale ważne że wszystko dobrze :tak:
gwiazdka przykro że Ci się nie udało, ale głowa do góry u mnie III IUI była szczęśliwa :tak:
 
Ostatnia edycja:
Gwiazdeczko przykro mi bardzo:zawstydzona/y: musisz zebrać siły na dalszą walkę, prawda jest brutalna ale bardzo rzadko pierwsza IUI jest skuteczna, a @ przyjdzie jak odstawisz duphaston

Dziwi mnie dlaczego jutro mam dopiero wiadomość o zarodkach:eek:, to będzie już ich druga doba, większość dziewczyn wie już następnego dnia po punkcji, dobrze że dziś miałam sporo zajęć to nie myślałam za często o nich:sorry: Nawet nie wiem o której zadzwonią:confused2: ale myślę że max do 15
 
Pełna, gwiazdka bardzo mi przykro dziewczyny :-( Tulę Was mocno.
Pełna dobrze, ze masz urlop. Zrelaksuj się na maxa, naładuj bateryjki i wracaj z big siłą do dalszej walki. Buziam :***
Gwiazdka odstaw duphaston tak jak lilonka mówi. I jakie plany teraz? podchodzicie od razu w następnym cyklu do iui?
Ala super, ze wszystko dobrze.Pogłaskaj brzunio-a tym samym maluśkiego uparciuszka od e-cioci i powiedz, żeby przesłał masę ciążowych wirusków, bo tu teraz Ciocia Oskaa i Ciocia Eevlee w potrzebie ;-) a no i Ciocia Gizas :-)
agusiaks, lilonka a Wyjak sie czujecie Mamuśki?
Gizas czekamy jutro na wieści o Twoich zarodeczkach :-)
A ja się tak objadłam u rodziców :szok:
 
Hejka dziewczyny,
dopiero doszłam do siebie, mieliśmy takiego doła że położyliśmy się spać i wstaliśmy dopiero o 19, nawet nam się nie chciało do końca pakować...nie poszłam do fryzka bo też mi się nie chciało :baffled: w góry też nam się odechciało jechać, ogólnie humory nie dopisują, żałuję że wcześniej nie umówiłam się na to HSG, bo pewnie juz będzie za pózno na ten cykl, no trudno...
Mam nadzieję że nabierzemy sił podczas urlopu, kurde że też musiałam wczoraj robić ta betę, tylko nadzieje zostały rozbudzone, nigdy więcej tak szybko :-( najbardziej mnie dołuje to że w tym cyklu nie będzie IUI, ja nie lubię czekać, chcę działać...
Gwiazdeczka - trzymaj sie kochana, uda się następnym razem, albo jeszcze następnym ;-)
Ysia - ja cię rozumiem z pracą, u mnie też nieciekawie, jak zobaczyłam ta wczorajszą betę to pierwszą myślą było to że w końcu idę na L4, a tu du...a
Dziewczyny, za wszystkie Was bez wyjątku trzymam mocno kciuki, będę zaglądać i czekać na same dobre wiadomości :-)
trzymam kciuki &&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pełna a na ile wyjeżdżasz? bo hsg z tego co pamiętam wykonuje się do 10dc (mi lekarz mówił zebym przyjechała zaraz po @) a skoro jeszcze nie masz @ to moze uda sie w tym cuklu? Nie smutajcie się kochani, wiem łatwo się mówi... ale przed Wami wspaniały pobyt w Zakopcu :tak: Wypijcie za mnie piwo z miodym i zjedzcie pyszne ziobra w miodzie :-D Ściskam Was mocno.
 
Do góry