reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Na spokojnie, jak dla mnie może być za wcześnie żeby coś było widać 🤞 Pęcherzyk ciążowy może być widoczny nawet dopiero przy becie 1500. Teraz przyrost jest ważny, tak jak @eij pisze około 60% to też jest dobrze. Dawaj znać w środę, trzymam kciuki 🙂😘 Kurcze jakbyś była na wizycie 2 dni później to możliwe, że coś byłoby widać 🙆‍♀️
Kończy się jak zawsze... Już czwarty raz.... Bata spadła do 197. Jak mam tylko pęcherzyki zachodzę bez problemu i zawsze kończy się plemieniem w 4-6 tyg i spadkiem bety. Ani razu poza testami i beta nie miałam potwierdzonej ciąży. Będziemy robić kolejne badania w tym kariotyp. Nie wiadomo co jest przyczyną tak wczesnych poronień. Jestem bezsilna...
 
Kończy się jak zawsze... Już czwarty raz.... Bata spadła do 197. Jak mam tylko pęcherzyki zachodzę bez problemu i zawsze kończy się plemieniem w 4-6 tyg i spadkiem bety. Ani razu poza testami i beta nie miałam potwierdzonej ciąży. Będziemy robić kolejne badania w tym kariotyp. Nie wiadomo co jest przyczyną tak wczesnych poronień. Jestem bezsilna...
Tak mi przykro... Dobrze, że chcecie się dokładniej diagnozować, znajdziecie przyczynę, zobaczysz ❤️
 
Kończy się jak zawsze... Już czwarty raz.... Bata spadła do 197. Jak mam tylko pęcherzyki zachodzę bez problemu i zawsze kończy się plemieniem w 4-6 tyg i spadkiem bety. Ani razu poza testami i beta nie miałam potwierdzonej ciąży. Będziemy robić kolejne badania w tym kariotyp. Nie wiadomo co jest przyczyną tak wczesnych poronień. Jestem bezsilna...
O jej, przykro mi bardzo 🥺 Trzymajcie się jakoś i znajdźcie może lepszego specjalistę, który faktycznie przebada coś dogłębniej i wtedy na pewno się uda 😘
 
Kończy się jak zawsze... Już czwarty raz.... Bata spadła do 197. Jak mam tylko pęcherzyki zachodzę bez problemu i zawsze kończy się plemieniem w 4-6 tyg i spadkiem bety. Ani razu poza testami i beta nie miałam potwierdzonej ciąży. Będziemy robić kolejne badania w tym kariotyp. Nie wiadomo co jest przyczyną tak wczesnych poronień. Jestem bezsilna...
Warto też się przebadać pod kątem krzepliwości krwi, wiem, że powod może być tutaj i dziewczyny dostają leki przeciwzakrzepowe. Sama brałam.
 
Ja też oglądam ten program i strasznie przeżywam i się wzruszam hehehe. Teraz dopiero widzę jak powstały moje dzieci i traktuję to bardzo osobiście. Byłam po tej drugiej stronie i bardzo chciałam wiedzieć jak ten cały proces wygląda
Chyba muszę to odpalić:D
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź, teraz zastanawiam się, jak to wszystko ogarnęłabym czasowo, jei najbliższą klinika leczenia niepłodności jest 100km ode mnie, a pracować trzeba...
Ja mam PCOS, a mój partner bardzo słabe wyniki nasienia. Jestem po 6 cyklach stymulacji, bez rezultatu. Narazie leczę się u "zwykłego" ginekologa, w klinice jeszcze nie byłam. Zastanawiam się, co dalej... brak mi nadziei... wiary... I coraz częściej siły...
Inseminacja? In vitro? Ciekawe, co powie lekarz..
Jeśli po stymulacji się nie udaje naturalnie, to iui też dużo większych szans nie ma. Warto jednak zrobić drożność jajowodów.
A tak to bym zalecała klinike, bo u nas musiała być historia leczenia żeby podejść do ivf.
 
Do góry