reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Nie mam żadnych innych dolegliwości poza plemieniem. Nie wiem czy czekać do jutra czy może już dziś jechać na sor?
Z tego co dziewczyny pisały plamienia się zdarzają w ciąży, dopóki nie ma żywej krwi, plamienie się nie nasila i nie masz żadnych bóli to nic złego nie powinno się dziać
 
reklama
Z tego co dziewczyny pisały plamienia się zdarzają w ciąży, dopóki nie ma żywej krwi, plamienie się nie nasila i nie masz żadnych bóli to nic złego nie powinno się dziać
Na razie plamy są niewielkie bardziej koloru brązowego. Wariuje😞 Już 3 razy poroniłam na samym początku a teraz pierwszy cykl przyjmuje duphaston i luteine i wszystko było w porządku...
 
Na razie plamy są niewielkie bardziej koloru brązowego. Wariuje😞 Już 3 razy poroniłam na samym początku a teraz pierwszy cykl przyjmuje duphaston i luteine i wszystko było w porządku...
A może przy aplikacji luteiny coś sobie podrażniłaś? Rozumiem Twoj stres, tym bardziej po tylu przejściach 😔 kiedyś dziewczyny też pisały że ciemna i brązowa krew to tzw " stara krew" i nie zwiastuje niczego złego. Poczekaj do jutra na wizytę. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze
 
Na razie plamy są niewielkie bardziej koloru brązowego. Wariuje😞 Już 3 razy poroniłam na samym początku a teraz pierwszy cykl przyjmuje duphaston i luteine i wszystko było w porządku...
Kochana plamienia mogą być nawet całą ciąże, nie muszą oznaczać nic złego. Rozumiem doskonale Twój stres, sama praktycznie leżałam przez pierwsze 3mce ciąży, bo miałam dużego krwiaka. Spróbuj się zrelaksować, odpoczywaj, weź prysznic itp. Na pewno wszystko jest dobrze 😘 Na którą godzinę masz jutro wizytę?
 
Wizytę mam między 9 a 11godz. Luteine przyjmuje dopochwowo. Dam znać co wyszło na wizycie ale dziękuję za wsparcie. Troszkę się uspokoiłam ☺
 
Hej dziewczyny, czy któraś z Was robiła inseminację w Lublinie i zakończyła się sukcesem? Jeśli tak to u jakiego lekarza i w jakiej klinice? U nas wyniki są dobre, to niepłodność idiopatyczna, więc nie widzimy innej opcji niż ta na ten moment :)
 
I chciałam jeszcze zapytać o opinie odnośnie dr Katarzyny Romanek-Pivy. Przyjmuje w Ovum i kiedyś przyjmowała w Klinice Bocian, ma super opinie na znanym lekarzu ale może któraś z Was u niej była?:)
 
reklama
Byłam u lekarza. Na USG nic nie widać😞 za tydzień mam kolejna wizytę. Doktor mówi, że mogło mi się przesunąć o tydzień... Dostałam skierowanie na betę. Dzisiejszy wyniki 598,000 w porównaniu do wyniku z 13go (91, 200) przyrost 71%. Wcześniej był przyrost 220% czy to możliwe, że tak zmalało i jest ok? Czy poprostu wzrost się zatrzymał? Dla pewności sprawdzę jeszcze w środę ale słabo to wszystko wygląda 😞
 
Do góry