reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
A jak tam u Was? Jeszcze w szpitalu czy już w domu? Bo straciłam rachubę czasu hehe. W ogóle jak się czujesz po cesarce, po ilu godzinach miałaś pionizację? Zbieram info bo mnie to też niedługo czeka 😱
Wypuścili nas w piątek :) po cesarce chodzę lepiej niż w ciąży, tak mi to więzadło dokuczało:) może też dlatego, że biorę paracetamol ( o dziwo pomaga). Jedyne co, czego nie miałam po pierwszej cesarce, to dość bolesne skurcze macicy przez dwa dni, ale teraz karmię piersią, a wtedy praktycznie w ogóle. No właśnie długo czekałam, aż mnie postawią, bo 24h, ale miałam taka dostawkę do łóżka i moglam go sobie swobodnie wyciągać. No, ale to w Holandii, w Polsce stawiali mnie po 10h. I wg mnie nie ma różnicy, po tych 10h jeszcze mi się tylko trochę w głowie kręciło, teraz nic.
 
Hej dziewczyny, w tym cyklu miałam swoje pierwsze iui, ze wzgledu na fakt, ze owulacje mialam bardzo wczesnie 7dc to lekarz zapisał mi ovitrelle w 10, 12, 14 i 16 dc (po 1/2 dawki w kazdym z tych dni). W 19 dc cyklu (11dpo) zrobiłam bete i wyszla 39,56. Wiem ze na pewno duza czesc albo i calosc tego wyniku to jeszcze ovitrelle ale zastanawiam sie czy moze mialyscie podoba sytuację / robilyscie hcg tak krotko po zastrzyku? W poniedzialek mam zrobic drugie badanie zeby zobaczyc czy cos sie zmienia. Lekarz kazala mi robic tak szybko badania, zeby w razie czego nie odstawiac proga. Strasznie sie denerwuje.... i jakoś nie potrafie przestac o tym mysleć...
 
Hej dziewczyny, w tym cyklu miałam swoje pierwsze iui, ze wzgledu na fakt, ze owulacje mialam bardzo wczesnie 7dc to lekarz zapisał mi ovitrelle w 10, 12, 14 i 16 dc (po 1/2 dawki w kazdym z tych dni). W 19 dc cyklu (11dpo) zrobiłam bete i wyszla 39,56. Wiem ze na pewno duza czesc albo i calosc tego wyniku to jeszcze ovitrelle ale zastanawiam sie czy moze mialyscie podoba sytuację / robilyscie hcg tak krotko po zastrzyku? W poniedzialek mam zrobic drugie badanie zeby zobaczyc czy cos sie zmienia. Lekarz kazala mi robic tak szybko badania, zeby w razie czego nie odstawiac proga. Strasznie sie denerwuje.... i jakoś nie potrafie przestac o tym mysleć...
Ciężko powiedzieć do kiedy będzie utrzymywał się zastrzyk. Mówi się że do 10 dni ale zliczając Twoje dawki to wyszły dwa zastrzyki. Ja miałam zawsze ovitrelle podany 36 h przed inseminacja, później już nie. Jedynie po in vitro miałam pół ampułki ovitrelle podane i beta 3 dpt miałam 25. Musisz uzbroić się w cierpliwość i postępować zgodnie z zaleceniami lekarza. A lekarz mówił Ci w którym dniu beta będzie już wiarygodna?
 
Bedzie wiarygodna jak pojdzie w gorę ;) wiem, ze musze się uzbroić w cierpliwosc i jest to cholernie ciezkie... także nie pozostaje mi nic innego jak czekac do jutra...
 
Cześć Dziewczyny!
Chciałam zapytać, czy ktoś z Was tak miał, że nie miał żadnych objawów po IUI?
Po pierwszej IUI bolało mnie podbrzusze, byłam wzięta, a teraz dziś mija 7 dzień i czuje się bardzo dobrze.

Jak Wasze samopoczucie wyglada/ wyglądało w poszczególnych dniach :)?
 
Hej. Ja czułam się normalnie, nic mnie nie bolało, nie zauważyłam żadnych znaczących zmian, jedynie pobolewało jajniki, jak miałam na niepeknietym pecherzyku, czyli musiał pękać. Tyle, że moje 4 iui nieudane :)
Życzę powodzenia!
Cześć Dziewczyny!
Chciałam zapytać, czy ktoś z Was tak miał, że nie miał żadnych objawów po IUI?
Po pierwszej IUI bolało mnie podbrzusze, byłam wzięta, a teraz dziś mija 7 dzień i czuje się bardzo dobrze.

Jak Wasze samopoczucie wyglada/ wyglądało w poszczególnych dniach :)?
 
reklama
Hej. To tez kwestia organizmu, sporo tego dostalas, wiec nie ma co teoretyzować. Najważniejsze są przyrosty i to lepiej kontrolować niż się nastawiać, bo nie ma jak inaczej tego sprawdzić. Trzymamy kciuki:)
Bedzie wiarygodna jak pojdzie w gorę ;) wiem, ze musze się uzbroić w cierpliwosc i jest to cholernie ciezkie... także nie pozostaje mi nic innego jak czekac do jutra...
 
Do góry