reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Każdy z nas jest inny, ma inne doświadczenia i potrzeby.
Pierwszy poród to nie wiadomo na co człowiek idzie. Rodziłam 36 godzin, mąż był ze mną ostatnich 7 godzin. Nie pomagał, był bardziej spanikowany niż ja, ale był do końca. Za rękę mnie nie trzymał bo podczas porodu to raczej trzeba podciągnąć nogi i współpracować z położna. Później masz dziecko na piersi i jest git. Później rodzisz łożysko, zszywają Cię albo najpierw łyżeczkują jeśli łożysko nie wydaje się być pełne (ogląda się je dość niewybrednie) wiec zarówno ja jak i mój były mąż doskonale je widzieliśmy.

Po porodzie mój były mąż długo dochodził do siebie, bo to co zobaczył go odrzuciło. Nie było seksu przez 10 miesięcy. Bo jak tłumaczył zobaczył mnie w innym wymiarze. I to co widział podczas porodu, i później.

Drugie dziecko urodziłam w 4 godziny, miałam super położna, z nią wolałam rodzic. Jak urodziłam to mąż dostał synka na ręce.

Napisalam to z własnych doświadczeń. Nie chce nikomu doradzać, i mówić jak jest lepiej. Dużo zależy od faceta, natomiast ja nigdy wcześniej nie posądzałabym mojego o takie zachowania. Ze tak może to wpłynąć na niego.

Teraz, jeżeli się uda mi zajść w ciążę, nie wiem czy będę rodzic SN czy CC, nie wiem czy jeśli SN to zabiorę mojego drugiego męża na salę. Zastanowię się jak będzie nad czym :)
W pełni rozumiem to co napisałaś . Też właśnie o tym myślałam że w jakiś sposób faceta potem może odrzucać od kobiety wiadomo nie każdy będzie tak miał zależy właśnie od charakteru. Mój też uważam,że jest dosyć wrażliwy ale kiedy trzeba to się ogarnie tak myślę 😁😁 no nic życie zweryfikuje jak będzie a może potem mi się nawet odwidzi że będę chciała,żeby był przy mnie albo będzie CC lub w szpitalu nie będzie porodów rodzinnych . Także narazie tylko takie mam przemyślenia ☺️
 
reklama
W pełni rozumiem to co napisałaś . Też właśnie o tym myślałam że w jakiś sposób faceta potem może odrzucać od kobiety wiadomo nie każdy będzie tak miał zależy właśnie od charakteru. Mój też uważam,że jest dosyć wrażliwy ale kiedy trzeba to się ogarnie tak myślę 😁😁 no nic życie zweryfikuje jak będzie a może potem mi się nawet odwidzi że będę chciała,żeby był przy mnie albo będzie CC lub w szpitalu nie będzie porodów rodzinnych . Także narazie tylko takie mam przemyślenia ☺️
Bardzo dobrze, ja pomimo 2 porodów z jednym mężem, tez zastanawiam się co zrobić z drugim (jakby coś). Jest lekarzem, to powinien przeżyć. Albo mnie dodatkowo wkurzyć 😂😂😂
 
@margaretka25 już jestem myślami z Wami ❤️✊✊✊

KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” 🙂✊💪🍀

Trzymamy kciuki:

18.02. @margaretka25 - operacja córeczki 🙏🏻🍀🍀🍀✊✊✊❤️❤️❤️ (wszystko na pewno będzie dobrze😘)

22.02. @Hankaa - kontrola malusich nerek, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

22.02. @Fok123 - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

24.02. @eij - wizyta, USG 👣👣✊✊🍀🍀🍀

24.02. @Monika4321 - I beta po II IUI ✊✊🍀🍀🍀

02.03. @hername - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

04.03. @Hankaa - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

07.03. @OnaGośka - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀



12.04. @eij - 💕TERMIN PORODU CC💕🥰💪🍀

10.06. @OnaGośka - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

23.06. @Hankaa - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

05.08. @hername - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀

08.09. @Fok123 - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀


Gratulujemy:

2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Maja ❤️🍀

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Gaja ❤️🍀

25.04. @grawer - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Julia ❤️🍀

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Szczepan 💙🍀

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Alicja ❤️🍀

15.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama 🥰👶👶 córeczka i synuś ❤️💙🍀

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Jeremi 💙🍀

2022 r.

16.02. @Evelyn1919 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Milan 💙🍀



„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam. 
Na Ciebie." 💚👣

—————————————————————

Kogo dopisać ? Jakieś wizyty, testowania, transfery, monitoringi… Piszcie, będziemy mobilizować kciuki 🙂
 
Bardzo dobrze, ja pomimo 2 porodów z jednym mężem, tez zastanawiam się co zrobić z drugim (jakby coś). Jest lekarzem, to powinien przeżyć. Albo mnie dodatkowo wkurzyć 😂😂😂
Ooo lekarza masz, super ☺️ to na pewno możesz czuć się bezpiecznie ☺️ Ale z tym się zgadzam albo da radę lub da radę ale dodatkowo będzie udzielał "dobrych rad" z perspektywy lekarza. Na dwoje babka wróżyła 😁
 
Ooo lekarza masz, super ☺️ to na pewno możesz czuć się bezpiecznie ☺️ Ale z tym się zgadzam albo da radę lub da radę ale dodatkowo będzie udzielał "dobrych rad" z perspektywy lekarza. Na dwoje babka wróżyła 😁
Kochana, znasz takie przysłowie, ze szewc bez butów chodzi?
Ja: - noga mnie boli !!!
On: - zmień buty
Ortopeda !!!
Ja: - kręgosłup mnie boli !!
On: - ja już dziś nie przyjmuje !!!

Wczoraj złe zareagowałam na leki do transferu:
Ja: - niedobrze mi
On: - rzygnij

Wiec, zastanowię się 😂😂😂
 
reklama
Do góry