reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Hej Laseczki.
Ja juz po wizycie, wszystko u nas w porządku. Mała Królewna ładnie rośnie, waży całe 140g [emoji28][emoji28]
Schodzimy już z lekow, wyniki mam w normie, oby tak dalej[emoji3059]
Ps. Tradycyjnie dziękuję za kciuki [emoji8][emoji8][emoji8]
To super ☺️, niech Mała Królewna rośnie w siłę
 
Mnie żadne wkłucia ani cewniki nie przerażają, tylko to że po cesarce będę leżała na płasko jak deska i nie dość że nie będę mogła się dziećmi zająć to jeszcze nie będę ich nawet dobrze widziała 😔😔🥴
No to jest przerażające 😔 Wiem , że po CC chyba dziecko/dzieci na jakiś czas zabierają do momentu pionizacji ? Chyba,że się mylę . Mnie przeraża zarówno poród naturalny jak i cesarskie cięcie ale muszę się umówić do okulisty żeby zbadał mój wzrok czy w ogóle mogę rodzic naturalnie bo jestem po 3 operacjach oczu . Wiem ,że jakbym miała rodzić naturalnie to chciałabym żeby był ze mną mój partner może do tego czasu przywrócą porody rodzinne. Ale damy radę wszystkie 💪💪
 
No to jest przerażające 😔 Wiem , że po CC chyba dziecko/dzieci na jakiś czas zabierają do momentu pionizacji ? Chyba,że się mylę . Mnie przeraża zarówno poród naturalny jak i cesarskie cięcie ale muszę się umówić do okulisty żeby zbadał mój wzrok czy w ogóle mogę rodzic naturalnie bo jestem po 3 operacjach oczu . Wiem ,że jakbym miała rodzić naturalnie to chciałabym żeby był ze mną mój partner może do tego czasu przywrócą porody rodzinne. Ale damy radę wszystkie 💪💪
Ja rodziłam pierwsze z mężem. Przy drugim wywalilam go. Do niczego nie był potrzebny 😂😂😂
 
reklama
Mnie żadne wkłucia ani cewniki nie przerażają, tylko to że po cesarce będę leżała na płasko jak deska i nie dość że nie będę mogła się dziećmi zająć to jeszcze nie będę ich nawet dobrze widziała 😔😔🥴

No to jest przerażające 😔 Wiem , że po CC chyba dziecko/dzieci na jakiś czas zabierają do momentu pionizacji ? Chyba,że się mylę . Mnie przeraża zarówno poród naturalny jak i cesarskie cięcie ale muszę się umówić do okulisty żeby zbadał mój wzrok czy w ogóle mogę rodzic naturalnie bo jestem po 3 operacjach oczu . Wiem ,że jakbym miała rodzić naturalnie to chciałabym żeby był ze mną mój partner może do tego czasu przywrócą porody rodzinne. Ale damy radę wszystkie 💪💪
Zabranie dziecka po cc, to śmierć laktację. Wiem, bo to samo mi zrobili z pierwszyk dzieckiem. Teraz mi go przystawiają i coś tam leci :)
 
Do góry