reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
I dupa dziewczyny, nie mam zdjęć 😤😤 lekarz powiedział że na tym etapie ciąży wykonanie zdjęcia 3 d przy dwójce jest tak naprawdę niewykonalne. Są skulone, mają mało miejsca i nic z tego 😏
Ooo szkoda :( obyś dotrwała do tego kwietnia, bo z bliźniakami to może być różnie. Jakie szanse na donoszenie daje Ci ginekolog ?
 
Ooo szkoda :( obyś dotrwała do tego kwietnia, bo z bliźniakami to może być różnie. Jakie szanse na donoszenie daje Ci ginekolog ?
Narazie plan taki żeby wytrzymać do 37 tc ale ona wie że może być różnie dlatego tydzień szybciej chce mnie położyć na oddział. Narazie z szyjką wszystko ok, także dobrze rokuje 😉
 
Narazie plan taki żeby wytrzymać do 37 tc ale ona wie że może być różnie dlatego tydzień szybciej chce mnie położyć na oddział. Narazie z szyjką wszystko ok, także dobrze rokuje 😉
Aaaa jak ten czas leci!
U nas zdjęcie 3d udało się tylko u pierwszego szkraba zrobić... ale wy tak naprawdę macie większą wagę 🥰 więc wiadomo mniej miejsca 😀😀
 
Ja idę raczej 16.02 na cesarkę. Raczej, bo póki co nie ma miejsca, ale mają je dla mnie znaleźć :) zostało 11 dni ! 😱 a praktycznie rok temu 15 lutego miałam nieudany transfer. Kto by pomyślał, że tamte łzy rozpaczy po roku zmienią się w łzy szczęścia? Nie poddajemy się dziewczynki ! :)
 
Ja już po transferze od czwartku☺️ , a z pozostałych dwóch została jedna blastocysta 5AB do zamrożenia. Embriolog mówiła , że bardzo ładna. Wy też byłyście tak zaopatrzone lekami: Luteina, duphaston, Prolutex, estrofem, buscopan, Neoparin. W poniedziałek mam zrobić progesteron, a w czwartek dodatkowo bhcg. Czy Was też po zastrzykach boli miejsce wkucia? Mam wrażenie , że Neoparin tak boli? Albo źle robię zastrzyki. No i tak jakoś dziwnie z tym powietrzem w Neoparinie 0,4 robić zastrzyk.
 
Ja już po transferze od czwartku☺️ , a z pozostałych dwóch została jedna blastocysta 5AB do zamrożenia. Embriolog mówiła , że bardzo ładna. Wy też byłyście tak zaopatrzone lekami: Luteina, duphaston, Prolutex, estrofem, buscopan, Neoparin. W poniedziałek mam zrobić progesteron, a w czwartek dodatkowo bhcg. Czy Was też po zastrzykach boli miejsce wkucia? Mam wrażenie , że Neoparin tak boli? Albo źle robię zastrzyki. No i tak jakoś dziwnie z tym powietrzem w Neoparinie 0,4 robić zastrzyk.
Tak, neoparin szczypie o wstrzyknięciu. Powietrza sie nie wypuszcza, bo będą Ci sie robić krwiaki, oczywiście powietrze musi iść na górę. Z reszty brałam luteinę, po niej strasznie bolała mnie głowa.
 
reklama
Ja już po transferze od czwartku☺️ , a z pozostałych dwóch została jedna blastocysta 5AB do zamrożenia. Embriolog mówiła , że bardzo ładna. Wy też byłyście tak zaopatrzone lekami: Luteina, duphaston, Prolutex, estrofem, buscopan, Neoparin. W poniedziałek mam zrobić progesteron, a w czwartek dodatkowo bhcg. Czy Was też po zastrzykach boli miejsce wkucia? Mam wrażenie , że Neoparin tak boli? Albo źle robię zastrzyki. No i tak jakoś dziwnie z tym powietrzem w Neoparinie 0,4 robić zastrzyk.
Trzymam kciuki za udany transfer ❤️😃
 
Do góry