reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Powietrze ma dopchnąć cała dawkę. I przed użyciem trzeba postukac w strzykawke igła do dołu.
Hmm też pierwsze słyszę jeszcze teraz zobaczyłam na YouTube film instruktażowy i Pani robiła tak samo jak ja bez stykania. To co ja jak nie pukam w strzykawkę to jest możliwość że pełną dawkę nie podaję? Przecież wszystko wciskam do końca 🤔
 
reklama
Ja też czasami atakuje kilka miejsc i czasem się idą bezboleśnie a czasem nie.. grunt żeby złapać fałd skóry i puścić dopiero po wyjęciu:)
No dokładnie mam tak samo jak Ty czasami jak się trafi w takie miejsce to aż igłą nie chce wejść i boli wtedy zmieniam miejsce. Ale chyba już jestem wprawiona bo siniaków coraz mniej mam. ☺️
 
Trzymamy kciuki, kiedy pieresza beta? [emoji16]
Ja od początku mam mnóstwo lekow dowcipnie i doustnie plus neoparin, na cyklu sztucznym to raczej normalne. Ja teraz zaczynam 15tc i powoli schodzimy z dawek, bo juz wyniki ladne [emoji16]
Pierwszą bete mam zrobić w czwartek, a potem w następny poniedziałek.
 
Ja tak robię, jak Ty i wyniki miałam w normie, teraz powtórzyłam na prośbę Doktor, ale nie sądzę, żeby to miało az takie wpływ, tymbardziej dociskając do końca płyn.[emoji16]
No dokładnie mam tak samo jak Ty czasami jak się trafi w takie miejsce to aż igłą nie chce wejść i boli wtedy zmieniam miejsce. Ale chyba już jestem wprawiona bo siniaków coraz mniej mam. [emoji3526]
 
Pierwsze słyszę, nic mi Doktor nie mówiła.. [emoji848]
Aha i jak byłam w szpitalu to normalnie położne tak samo robiły nie wiem muszę jutro zwrócić na to uwagę
Mi tak kazała robic kolezanka pielegniarka. To powietrze i tak zazwyczaj samo idzie do góry. To samo z tym fałdem. Ja teraz robię sobie w ramiona, sama i fałdu nie mam jak złapać, a siniak się nie robią :)
 
reklama
Do góry